Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Заявки команд Тернопільської вищої футзальної ліги

20 грудня 2017 р. 13:07

ВИЩА ЛІГА

Назва команди

"Будівельний затишок"

(Дружба- Микулинці)

Президент команди

Грицюк Максим

Капітан команди

Жила Дмитро

Тренер команди

Дорощук Денис Сергійович

1

Жила Дмитро Володимирович

30.06.1990

Воротар

2

Сирник Віктор Ігорович

10.03.1992

Захисник

3

Гриб Володимир Романович

18.07.1992

Захисник

4

Повзун Андрій Андрійович

20.12.1991

Півзахисник

5

Адамів Ярослав Юрійович

19.07.1991

Нападник

6

Богнар Сергій Богданович

25.07.1991

Півзахисник

7

Дитиняк Володимир Іванович

25.05.1991

Нападник

8

Биковський Віталій Віталійович

16.02.1996

Захисник

9

Бадовський Віктор Вікторович

26.02.1997

Нападник

10

Барладин Василь Костянтинович

21.08.1992

Захисник

11

Коваль Андрій Володимирович

06.12.1991

Нападник

12

Ізбянський Олександр Олегович

29.11.1995

Півзахисник

13

Никеруй Юрій Степанович

04.04.1991

Півзахисник

 

 

Назва команди

БФ "Майбутнє сиріт"

Президент команди

Назаренко Андрій

Капітан команди

Періг Андрій Зеновійович

Тренер команди

Мімнонов Олег Миколайович

1

Гуменний Руслан Олегович

27.06.1994

воротар

2

Меньків Руслан Вікторович

07.05.1991

польовий

3

Бабяк Руслан Адамович

08.07.1991

польовий

4

Абрамець Іван Володимирович

22.07.1995

польовий

5

Періг Андрій Зеновійович

14.10.1989

польовий

6

Бодак Віталій Володимирович

19.09.1993

польовий

7

Мімнонов Олег Миколайович

06.02.1990

польовий

8

Харчук Сергій Олександрович

30.12.1987

польовий

9

Перожак Любомир Володимирович

08.12.1997

польовий

10

Гаврилюк Роман Васильович

28.01.1990

польовий

11

Жук Микола Олегович

01.12.1992

польовий

12

Крушельницький Ігор Богданович

10.03.1989

польовий

13

Клекот Степан Михайлович

18.03.1986

польовий

14

Полянчук Сергій Андрійович

19.03.1988

польовий

 

Назва команди

"Агрон" Великогаївська ОТГ

 

Почесний Віце-президент команди

Кохман Олег Андрійович

 

Капітан команди

Коник Дмитро Михайлович

 

Тренер команди

Курдупель Роман Михайлович

 

1

Коник Дмитро Михайлович

07.11.1999

польовий

2

Кривобедрий Арсен Ігорович

24.12.1998

польович

3

Марцинюк Дмитро Андрійович

01.11.1998

польовий

4

Онищук Володимир Русланович

20.03.2000

польовий

5

Пастернак Андрій Володимирович

02.12.1992

польовий

6

Ковальчук Віктор Михайлович

02.08.1982

польовий

7

Мазур Руслан Валерійович

02.10.1991

воротар

8

Бачинський Іван Іванович

29.07.1992

польовий

9

Гринченко Анатолій Вікторович

15.11.1989

польовий

10

Когут Микола Олегович

10.05.1992

польовий

11

Гурін Євген Андрійович

29.06.1991

польовий

12

Лівіцький Олег Ярославович

19.09.1985

польовий

13

Коротюк Дмитро Олександрович

17.06.1996

польовий

14

Северин Андрій Юрійович

26.03.1995

воротар

         

 

Назва команди

"ВІГО-ОСТРІВ"

Президент команди

Блаженко Іван Романович

Капітан команди

Галадза Назарій Зіновійович

Тренер команди

Галадза Назарій Зіновійович

1

Таращук Тарас Юрійович

26.07.1991

воротар

2

Богач Андрій Володимирович

27.11.1995

польовий

3

Копцюх Ігор Миронович

16.05.1987

польовий

4

Головко Назарій Йосифович

12.12.1986

польовий

5

Галадза Назарій Зіновійович

18.11.1986

польовий

6

Чиряк Ростислав Вікторович

30.03.1991

польовий

7

Мороз Назар Петрович

23.01.1991

польовий

8

Бардокін Роман Миколайович

24.09.1982

польовий

9

Дацко Олег Богданович

30.11.1994

польовий

10

Байрак Олег Орестович

03.12.1986

польовий

11

Кисіль Роман Миколайович

04.03.1991

польовий

12

Яріш Андрій Степанович

05.04.1992

воротар

 

 

Назва команди

АЛЮР

 

Президент команди

Цупер Богдан Мирославович

 

Капітан команди

Цупер Богдан Мирославович

 

Тренер команди

Онисько Андрій Васильович

1

Глинський Віктор Петрович

26.02.1991.

воротар

2

Цупер Богдан Мирославович

13.08.1983р.

польовий

3

Онисько Андрій Васильович

10.12.1995р.

польовий

4

Лема Володимир Михайлович

4.08.1993р.

польовий

5

Стойкевич Віталій Романович

21.10.1986р.

польовий

6

Ринюк Микола Володимирович

18.12.1995р.

польовий

7

Молінський Василь Андрійович

11.06.1996р.

польовий

8

Лалак Володимир Євгенович

17.02.1995р.

польовий

9

Захарчук Андрій Вікторович

7.12.1996р.

польовий

10

Цупер Юрій Васильович

6.03.1988р.

польовий

11

Харчук Максим Сергійович

12.05.1997р.

польовий

12

Алексевич Ярослав Васильович

21.03.1996р.

польовий

13

Сердюк Віталій Петрович

29.09.1997р.

польовий

14

Пітух Олег Олегович

11.03.1990р.

польовий

15

Пітух Віктор Олегович

9.10.1998р.

польовий

16

Бурцев Тарас

1.09.1992р.

польовий

17

Процик Назар Михайлович

06.07.1994

польовий

 

Назва команди

Арсенал

Президент команди

Кирик Микола Володимирович

Капітан команди

Малик Андрій Олексійович

Тренер команди

Кирик Микола Володимирович

1.

Демків Роман Ярославович

24.02.1996

польовий

2.

Мельничук Арсен Миколайович

07.04.1999

польовий

3.

Тригук Петро Володимирович

15.06.1992

польовий

4.

Рилик Андрій Ігорович

08.12.1996

польовий

5.

Квятковський Ігор Олегович

26.09.1996

польовий

6.

Перейма Петро Іванович

23.01.1996

воротар

7.

Городинський Іван Іванович

10.09.1994

польовий

8.

Малик Андрій Олеусійович

07.03.1994

польовий

9.

Вахновський Євген Іванович

10.04.1997

воротар

10.

Підлужний Василь Степанович

24.09.1996

польовий

11.

Вовк Любомир Аркадійович

21.06.1996

польовий

12.

Ямський Віталій Олександрович

11.02.1996

польовий

13.

Кріпкий Ігор Миронович

04.04.1997

польовий

 

 

 

Назва команди

"Західхлібзбут"

 

Президент команди

Дзюба Василь Петрович

 

Капітан команди

Кравчук Андрій  Миколайович

 

Тренер команди

Перевізник Михайло Петрович

 

1

Кравчук Андрій Миколайович

23.04.1987 р.

в

2

Дуткін Віктор Іванович

10.02.1989 р.

в

3

Грабчак Петро Васильович

23.04.1990 р.

п

4

Грабчак Володимир Васильович

2.09.1994 р.

п

5

Дзюба Василь Петрович

26.04.1980 р.

п

6

Перевізник Михайло Петрович

16.11.1983 р.

п

7

Глов`юк Руслан Петрович

11.11.1980 р.

п

8

Гірчиця Максим Романович

25.10.1985 р.

п

9

Петручок Дмитро Ілліч

14.04.1980 р.

п

10

Долинний Андрій Володимирович

18.07.1195 р.

п

11

Гринтус Назар Петрович

05.01.1992 р.

п

12

Мигалик Ігор Ярославович

10.10.1986 р.

п

13

Прийдун Сергій Петрович

20.10.1987 р.

п

14

Лисий Володимир Зіновійович

23.08.1990 р.

п

15

Степанов Олексій Сергійович

25.01.1988 р.

п

16

Кружілка Іван Юрійович

04.07.1999 р.

п

         

 

 

Назва команди

"Ланівці-ОТГ", м. Ланівці

 

Президент команди

Казновецький Роман Володимирович

 

Капітан команди

Голюк Андрій Миколайович

 

Тренер команди

Журибіда Роман Петрович

1

Горліцький Михайло Анатолійович

17.11.1990

воротар

2

Критюк Олег Олександрович

28.01.1987

польовий

3

Критюк Олександр Олександрович

25.03.1988

польовий

4

Чипіжук Вадим Вікторович

12.06.1989

польовий

5

Войцещук Олег Олександрович

14.08.1987

польовий

6

Войцещук Михайло Володимирович

03.11.1999

польовий

7

Голюк Андрій Миколайович

08.12.1983

польовий

8

Максимчук Дмитро Олександрович

24.10.1978

польовий

9

Рибак Назар Федорович

27.05.1994

польовий

10

Теереп Віталій Андрійович

12.03.1991

польовий

11

Теереп Андрій Андрійович

11.12.1993

польовий

12

Мороз Петро Володимирович

27.10.1989

польовий

13

Мороз Андрій Олександрович

01.05.1990

воротар

14

Коваль Сергій Вікторович

06,08,1995

польовий

15

Новосад Іван Михайлович

05.01.1995

польовий

16

Боровик Павло Сергійович

13.02.2001

воротар

17

Журибіда Роман Петрович

11.08.1986

польовий

18

Демчук Андрій Михайлович

30.05.1976

воротар

 

Назва команди

ФК "Вікторія" Великі Бірки

Президент команди

Загурський П.Р.

Капітан команди

Данилюк П.І.

Тренер команди

Мороз Т.Р.

1

Рогаль Іван Ярославович

20.01.1998

воротар

2

Марченко Павло Дмитрович

29.05.1990

польовий

3

Данилюк Павло Ігорович

12.07.1992

польовий

4

Костів Михайло Миколайович

17.11.1992

польовий

5

Кіцак Олександр Віталійович

23.06.1996

польовий

6

Лопушняк Дмитро Богданович

09.02.1996

польовий

7

Пласконіс Руслан

01.04.1989

польовий

8

Карпа Михайло Михайлович

12.09.1991

польовий

9

Загурський Петро Романович

10.07.1980

польовий

10

Саїк Михайло Васильович

22.11.1998

польовий

11

Івасечко Тарас Володимирович

29.08.1992

польовий

12

Мирончик Руслан

02.01.1987

польовий

13

Винник Степан

09.01.1986

польовий

14

Паламар Олександр Євгенович

10.06.1986

польовий

15

Луцик Руслан Тарасович

09.04.1996

польовий

16

Паперовський Віталій Богданович

14.02.1981

польовий

17

Глухан Тарас

06.08.1993

польовий

18

Кухарський Роман Степанович

05.03.1995

польовий

 

Назва команди

ДСО (Тернопільський район)

Президент команди

Похилий Олександр Ігорович

 

Капітан команди

Стецюк Назар Володимирович

 

Тренер команди

Якубовський Юрій Іванович

 

1 Гарас Андрій Миколайович 19.09.1989 воротар
2 Кунька Петро Миколайович 08.12.1993 воротар
3 Стецюк Назар Володимирович 10.01.1997 польовий
4 Колтко Віталій Павлович 13.08.1994 польовий
5 Процик Юрій Володимирович 17.12.1997 польовий
6 Мельник Владислав Олександрович 04.03.1995 польовий
7 Гринченко Андрій Вікторович 23.01.1986 польовий
8 Андрієшин Роман Михайлович 02.08.1996 польовий
9 Капелян Андрій Віталійович 26.01.1997 польовий
10 Мострянський Денис Андрійович 01.01.1996 польовий
11 Стриєшин Дмитро Васильович 07.11.1997 польовий
12 Якубовський Юрій Іванович 23.08.1990 польовий
13 Була Олександр Ігорович 18.06.1997 польовий
14 Левчик Владислав Віталійович 08.03.1997 польовий
15 Вітович Артем Сергійович 15.12.1997 польовий
16 Білик Валентин Тарасович 29.07.1996 польовий
17 Бритковський Владислав Олександрович 17.05.1991 воротар
18 Мищишин Віталій Михайлович 09.04.1989 польовий
← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 32
ФК "Нива" Теребовля 14 26
ФК Агронива 14 25
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФСК "Кристал" 14 21
ФК "Бережани" 14 12
ФК "Копичинці" 14 11
ДЮСШ-Тернопіль 14 4
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Вишнівець" 22 53
ФК "Дністер" 22 53
МФК "Скала-Айва" ... 22 48
ФК Зоря 22 44
ФК Вся Україна-Колос 22 43
НФК Тривалети-Кре... 22 33
ФК "Трибухівці" 22 31
ФК Арсенал 22 26
ФК "Збараж" 22 19
ФК Нива (Підгайці) 22 18
ФК Бастіон-1427 22 8
ФК Ланівці ОТГ 22 6
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 20 48
ФК Поділля 20 44
"Колос" Зборів 20 43
ФК "Козова" 20 43
ФК Галичина 20 38
ФК Панорама 20 28
Віго-Острів 20 24
ФК Нараїв 20 17
ФК "Скалат" ОТГ 20 17
ФК Юність 20 9
ФК Волинь-Шумськ 20 5
Вища ліга фінал. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 20 44
ФК "Нива" Теребовля 20 38
ФК Агронива 20 31
ФК "Збруч-Агробіз... 20 28
Вища ліга втішний турнір. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФСК "Кристал" 20 36
ФК "Бережани" 20 24
ДЮСШ-Тернопіль 20 13
ФК "Копичинці" 20 11

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем першої ліги чемпіонату Тернопільської області 2019 року

"Дністер" Заліщики120 (50,2%)

ФК "Вишнівець"78 (32,6%)

"Скала-Айва" Скала-Подільська21 (8,8%)

"Зоря" Хоростків20 (8,4%)


Всього голосів: 239


Голосування закінчилось