Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 4 тур NEW

17 грудня 2017 р. 18:33

Сьогодні, 17 грудня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися матчі четвертого туру в другій футзальній лізі.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

Група «Б»

Тернопільська міська рада – «Легіон» – 7:4 (3:1)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Романюк-2, Ігор Олексюк-2 – Руслан Пришляк, Тарас Лупиніс, Арсен Корецький, Назар Верета.

«Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка) – 6:3 (5:0)

Голи: Володимир Яхван-3, Назар Трошин-2, Микола Кармаз – Арсен Дунда-2, Володимир Федун.

«Сокіл» (Байківці) – FC «TERNOPIL CITY» – 6:2 (1:2)

Голи: Віталій Купчик-2, Микола Станько-2, Андрій Лемещак, Володимир Шкодзінський – Григорій Паскевич, Андрій Наконечний.

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Конюхи» – 2:4 (0:2)

Голи: Володимир Льошка, Вадим Кушнерчук – Василь Городецький-3, Олег Новачинський.  

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Тернопільська міська рада

4

3

0

1

20:9

9

2

ФК «Конюхи»

3

3

0

0

11:5

9

3

«Олімп»

3

2

1

0

14:8

7

4

«Сокіл»

4

2

1

1

14:8

7

5

«Молокія»

3

2

0

1

8:7

6

6

«Легіон»

4

1

1

2

13:15

4

7

«Гірник»

4

0

2

2

8:16

2

8

«Лісма»

4

0

1

3

8:18

1

9

«Ternopil City»

3

0

0

3

6:16

0

 

Група «А»

«Арт-Рама» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:7 (2:1)

Голи: Віталій Шимків, Богдан Світовий – Андрій Когут-2, Володимир Турчак-2, Сергій Лис, Роман Багрій, Сергій Нюня.

ФК «Дворіччя» - «Інтеграл» (Тернопіль) – 5:7 (3:6)

Голи: Сергій Чура-2, Роман Бакалець, Андрій Щесняк – Дмитро Щербина-3, Олександр Патєєв-2, Степан Лакоцький, Михайло Білий.

ФК «Стегниківці» – «Стрипа» (Купчинці) – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Верестюк-2, Тарас Зозуля, Мар’ян Кіпибіда, Іван Стасишин, Андрій Дума – Юрій Сорочан-5, Тарас Рудик.

ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 4:6 (0:4)

Голи: Максим Шадюк-2, Тарас Свінціцький, Андрій Іскра  – Арсен Доленга-2, Роман Друзюк, Володимир Шумяк, Михайло Красюк, Олексій Козак.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Заруддя»

4

3

0

1

20:10

9

2

«Арт-Рама»

4

3

0

1

27:14

9

3

«Стрипа»

4

2

2

0

21:17

8

4

«Підручники і посібники»

4

2

1

1

19:15

7

5

«Зоря»

3

2

0

1

12:13

6

6

«Інтеграл»

4

1

1

2

13:23

4

7

ФК «Дворіччя»

3

0

1

2

12:19

1

8

ФК «Стегниківці»

3

0

1

2

14:21

1

9

«Стандарт»

3

0

0

3

9:15

0

 

Кращі бомбардири

Юрій Сорочан («Стрипа») – 15

Дмитро Труш («Арт-Рама») – 9

Артур Панасюк (ТМР) – 8

Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 7

Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 7

Богдан Світовий («Арт-Рама») – 6

Петро Верстюк (ФК «Стегниківці») – 6

Тарас Свінціцький («Стардарт») – 5

Арсен Доленга («Підручники і посібники») – 5

 

 

Пропонуємо до Вашого уваги результати попередніх матчів:

Третій тур:

«Лісма» (Шляхтинці) – «Олімп» (Острівець) – 2:5 (1:1)

Голи: Юрій Федорчук, Олег Агрес – Микола Кармаз-2, Назар Трошин, Володимир Яхван, Назар Зелінський.

ФК «Конюхи» – «Сокіл» (Байківці) – 3:1 (2:0)

Голи: Василь Городецький, Олег Новачинський, Михайло Мельник – Андрій Лемещак.

«Зоря» (Соборне) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2.

«Стрипа» (Купчинці) – «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Рудик – Тарас Свінціцький-2.

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Калачик-2 – Віталій Островський.

***

Другий тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2.

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ланковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Перший тур:

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» (Байківці) – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Олег Рудий, Тарас Беш.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось