Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Друга футзальна ліга. 4 тур NEW

17 грудня 2017 р. 18:33

Сьогодні, 17 грудня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбулися матчі четвертого туру в другій футзальній лізі.

Пропонуємо до Вашої уваги їх результати:

Група «Б»

Тернопільська міська рада – «Легіон» – 7:4 (3:1)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Романюк-2, Ігор Олексюк-2 – Руслан Пришляк, Тарас Лупиніс, Арсен Корецький, Назар Верета.

«Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка) – 6:3 (5:0)

Голи: Володимир Яхван-3, Назар Трошин-2, Микола Кармаз – Арсен Дунда-2, Володимир Федун.

«Сокіл» (Байківці) – FC «TERNOPIL CITY» – 6:2 (1:2)

Голи: Віталій Купчик-2, Микола Станько-2, Андрій Лемещак, Володимир Шкодзінський – Григорій Паскевич, Андрій Наконечний.

«Лісма» (Шляхтинці) – ФК «Конюхи» – 2:4 (0:2)

Голи: Володимир Льошка, Вадим Кушнерчук – Василь Городецький-3, Олег Новачинський.  

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б»











































































































Команди



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



Тернопільська міська рада



4



3



0



1



20:9



9



2



ФК «Конюхи»



3



3



0



0



11:5



9



3



«Олімп»



3



2



1



0



14:8



7



4



«Сокіл»



4



2



1



1



14:8



7



5



«Молокія»



3



2



0



1



8:7



6



6



«Легіон»



4



1



1



2



13:15



4



7



«Гірник»



4



0



2



2



8:16



2



8



«Лісма»



4



0



1



3



8:18



1



9



«Ternopil City»



3



0



0



3



6:16



0


 

Група «А»

«Арт-Рама» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 2:7 (2:1)

Голи: Віталій Шимків, Богдан Світовий – Андрій Когут-2, Володимир Турчак-2, Сергій Лис, Роман Багрій, Сергій Нюня.

ФК «Дворіччя» - «Інтеграл» (Тернопіль) – 5:7 (3:6)

Голи: Сергій Чура-2, Роман Бакалець, Андрій Щесняк – Дмитро Щербина-3, Олександр Патєєв-2, Степан Лакоцький, Михайло Білий.

ФК «Стегниківці» – «Стрипа» (Купчинці) – 6:6 (3:2)

Голи: Петро Верестюк-2, Тарас Зозуля, Мар’ян Кіпибіда, Іван Стасишин, Андрій Дума – Юрій Сорочан-5, Тарас Рудик.

ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 4:6 (0:4)

Голи: Максим Шадюк-2, Тарас Свінціцький, Андрій Іскра  – Арсен Доленга-2, Роман Друзюк, Володимир Шумяк, Михайло Красюк, Олексій Козак.

 

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А»











































































































Команди



І



В



Н



П



М’ячі



О



1



ФК «Заруддя»



4



3



0



1



20:10



9



2



«Арт-Рама»



4



3



0



1



27:14



9



3



«Стрипа»



4



2



2



0



21:17



8



4



«Підручники і посібники»



4



2



1



1



19:15



7



5



«Зоря»



3



2



0



1



12:13



6



6



«Інтеграл»



4



1



1



2



13:23



4



7



ФК «Дворіччя»



3



0



1



2



12:19



1



8



ФК «Стегниківці»



3



0



1



2



14:21



1



9



«Стандарт»



3



0



0



3



9:15



0


 

Кращі бомбардири

Юрій Сорочан («Стрипа») – 15

Дмитро Труш («Арт-Рама») – 9

Артур Панасюк (ТМР) – 8

Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 7

Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 7

Богдан Світовий («Арт-Рама») – 6

Петро Верстюк (ФК «Стегниківці») – 6

Тарас Свінціцький («Стардарт») – 5

Арсен Доленга («Підручники і посібники») – 5

 

 

Пропонуємо до Вашого уваги результати попередніх матчів:

Третій тур:

«Лісма» (Шляхтинці) – «Олімп» (Острівець) – 2:5 (1:1)

Голи: Юрій Федорчук, Олег Агрес – Микола Кармаз-2, Назар Трошин, Володимир Яхван, Назар Зелінський.

ФК «Конюхи» – «Сокіл» (Байківці) – 3:1 (2:0)

Голи: Василь Городецький, Олег Новачинський, Михайло Мельник – Андрій Лемещак.

«Зоря» (Соборне) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Пласконіс, Максим Чіп – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків, Володимир Крамар-а/г.

«Інтеграл» (Тернопіль) – ФК «Заруддя» – 1:4 (1:3)

Голи: Степан Лакоцький – Володимир Турчак, Андрій Когут, Сергій Лис, Олег Рудий.

«Підручники і посібники» (Тернопіль) – ФК «Дворіччя» – 7:2 (3:1)

Голи: Михайло Красюк-2, Володимир Шумяк-2, Володимир Савчук, Олексій Козак, Арсен Доленга – Андрій Щесняк-2.

«Стрипа» (Купчинці) – «Стандарт» (Вишгородок) – 5:2 (1:1)

Голи: Юрій Сорочан-3, Василь Качунь, Тарас Рудик – Тарас Свінціцький-2.

«Гірник» (Новосілка) – «Легіон» (Тернопіль) – 2:2 (1:1)

Голи: Володимир Федун, Василь Котис – Денис Рибачук-2.

«Молокія» (Тернопіль) - Тернопільська міська рада – 2:1 (1:1)

Голи: Василь Калачик-2 – Віталій Островський.

***

Другий тур:

«Інтеграл» (Тернопіль) – «Арт-Рама» (Тернопіль) – 1:10 (0:4)

Голи: Дмитро Щербина – Дмитро Труш-4, Віталій Шимків-2, Олег Мшанецький-2, Богдан Світовий-2.

ФК «Стегниківці» - «Зоря» (Соборне) – 4:6 (0:2)

Голи: Петро Верстюк-2, Ярослав Скибилюк, Василь Тленюк – Тарас Пінчак-3, Микола Хома, Володимир Пунька, Андрій Пласконіс.

ФК «Заруддя» - «Підручники і посібники» (Тернопіль) – 5:2 (4:1)

Голи: Іван Когут-2, Микола Когут, Андрій Когут, Роман Багрій – Михайло Красюк-2.

ФК «Дворіччя» - ФК «Стрипа» (Купчинці) – 5:5 (2:1)

Голи: Олександр Шевчук-3, Андрій Щесняк, Володимир Ланковський – Юрій Сорочан-4, Тарас Рудик.

Тернопільська міська рада – «Гірник» (Новосілка) – 6:1 (2:0)

Голи: Артур Панасюк-3, Андрій Рибак-2, Олег Колісник – Михайло Гевчук.

FC «TERNOPIL CITY» – «Молокія» (Тернопіль) – 2:4 (0:3)

Голи: Володимир Гончарик, Григорій Паскевич – Дмитро Кондрацький, Антон Козак, Михайло Петрашко, Володимир Марченко.

«Легіон» (Тернопіль) – «Лісма» (Шляхтинці) – 7:2 (4:0)

Голи: Тарас Лупиніс-2, Руслан Пришляк, Олександр Осадчук, Віталій Миколишин, Арсен Корецкий, Олег Агрес-а/г – Володимир Льошка-2.

«Сокіл» (Байківці) – «Олімп» (Острівець) – 3:3 (3:2)

Голи: Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський, Андрій Лемещак – Володимир Яхван-2, Микола Кармаз.

***

Перший тур:

Тернопільська міська рада – «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» (Байківці) – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

«Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Олег Рудий, Тарас Беш.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 5 4 0 14 - 6 19
ФК Агронива 9 5 3 1 16 - 6 18
ФК "Збруч-Агробіз... 9 4 2 3 14 - 13 14
ФК "Нива" Теребовля 9 3 4 2 12 - 11 13
ФСК "Кристал" 9 3 2 4 9 - 8 11
ФК "Бережани" 9 2 5 2 10 - 11 11
ФК "Копичинці" 9 2 2 5 7 - 14 8
ДЮСШ-Тернопіль 9 1 0 8 10 - 23 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Дністер" 10 8 1 1 30 - 10 25
ФК "Вишнівець" 9 8 0 1 32 - 6 24
ФК Зоря 10 6 2 2 30 - 10 20
МФК "Скала-Айва" ... 9 5 3 1 23 - 10 18
ФК "Збараж" 9 5 1 3 19 - 13 16
ФК Вся Україна-Колос 10 5 0 5 19 - 19 15
ФК "Трибухівці" 9 4 2 3 12 - 12 14
НФК Тривалети-Кре... 10 4 0 6 13 - 26 12
ФК Арсенал 10 3 2 5 16 - 22 11
ФК Ланівці ОТГ 10 2 0 8 17 - 38 6
ФК Бастіон-1427 10 1 1 8 11 - 34 4
ФК Нива (Підгайці) 10 1 0 9 8 - 30 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Медобори 9 8 0 1 31 - 8 24
ФК Поділля 8 7 1 0 24 - 4 22
ФК Панорама 9 6 0 3 12 - 12 18
ФК "Козова" 9 5 2 2 25 - 14 17
ФК Галичина 9 5 2 2 21 - 16 17
"Колос" Зборів 9 5 1 3 21 - 12 16
Віго-Острів 9 2 1 6 14 - 23 7
ФК Юність 9 1 3 5 11 - 21 6
ФК "Скалат" ОТГ 9 1 2 6 11 - 25 5
ФК Волинь-Шумськ 9 1 1 7 7 - 32 4
ФК Нараїв 9 0 3 6 10 - 20 3

Наші партнери

Хто на Вашу думку буде кращим бомбардиром вищої ліги чемпіонату Тернопільської області?













Всього голосів: 1514


Голосування триває до: 30 червня 2019 р. 23:59