Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

АНОНСИ МАТЧІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ. 15-17 ГРУДНЯ (ПЯТНИЦЯ-НЕДІЛЯ)

14 грудня 2017 р. 15:55

Пропонуємо до Вашої уваги анонси матчів Тернопільської футзальної ліги на наступних три дні.

15 грудня (пятниця). Третя ліга. Група "Б". СК Медичного університету.

18-00 «Сирна Хата+» – «Меліоратор»

18-50 «Гермес 7» – «Вікнарьов»

19-40 «Кореспондент» – «Олімпік-Пролісок»

20-30«Авакс Проф» – «Тернопільводоканал»

 

16 грудня (субота). СК «Політехнік»

9-00 «Віго-Острів» - «Західхлібзбут» (Тернопіль)

10-00 «ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Вікторія» (Бірки)

11-00 «Ланівці-ОТГ»- «Арсенал» (Тернопіль)

12-00 «Алюр» (Тернопіль) - «Агрон-Великогаївська ОТГ»

13-00 БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) - «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці)

14-00 ФК «Скалат» - ФК «Козова»

14-50 "Панорама" (Присівці) - «Поділля» (смт В,Березовиця)

15-40 «Укроп» (Тернопіль) - «Вікторія-Дубівці»

16-30 «tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів»

17-20 «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна»

 

17 грудня (неділя). СК «Політехнік»

9-00 WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль)

9-50 «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль)

10-40 Тернопільська міська рада – «Легіон» (Драганівка)

11-30 «Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка)

12-20 «Сокіл» (Байківці) - FC «TERNOPIL CITY»

13-10 «Лісма» (Шляхтинці) - ФК «Конюхи»

14-00 «АРТ-РАМА» (Тернопіль) - ФК «Заруддя»

14-50 ФК «Дворіччя» - ФК «Інтеграл» (Тернопіль)

15-40 ФК «Стегниківці» - ФК «Стрипа» (Купчинці)

16-30 ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль)

17-20  Себн (Байківці) – САЮЗ (Тернопіль)

18-10  КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль)

19-00  ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль) - ФК «Агро-Дружба» (Долина)

19-50  ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 18 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 17 33
"Хатки" Бережани 17 31
ФК Мельниця 17 24
ФК "Трибухівці" 17 24
"Нива" (Городниця) 17 17
"Вікнини" (Вікно) 17 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 17 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось