Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

АНОНСИ МАТЧІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ. 15-17 ГРУДНЯ (ПЯТНИЦЯ-НЕДІЛЯ)

14 грудня 2017 р. 15:55

Пропонуємо до Вашої уваги анонси матчів Тернопільської футзальної ліги на наступних три дні.

15 грудня (пятниця). Третя ліга. Група "Б". СК Медичного університету.

18-00 «Сирна Хата+» – «Меліоратор»

18-50 «Гермес 7» – «Вікнарьов»

19-40 «Кореспондент» – «Олімпік-Пролісок»

20-30«Авакс Проф» – «Тернопільводоканал»

 

16 грудня (субота). СК «Політехнік»

9-00 «Віго-Острів» - «Західхлібзбут» (Тернопіль)

10-00 «ДСО» (Тернопільський р-н.) – «Вікторія» (Бірки)

11-00 «Ланівці-ОТГ»- «Арсенал» (Тернопіль)

12-00 «Алюр» (Тернопіль) - «Агрон-Великогаївська ОТГ»

13-00 БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) - «Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці)

14-00 ФК «Скалат» - ФК «Козова»

14-50 "Панорама" (Присівці) - «Поділля» (смт В,Березовиця)

15-40 «Укроп» (Тернопіль) - «Вікторія-Дубівці»

16-30 «tdk» (Тернопіль) - Агрокомплекс «Івачів»

17-20 «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) - ФК «Озерна»

 

17 грудня (неділя). СК «Політехнік»

9-00 WINETIME (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль)

9-50 «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) - БФ «Апостол» (Тернопіль)

10-40 Тернопільська міська рада – «Легіон» (Драганівка)

11-30 «Олімп» (Острівець) – «Гірник» (Новосілка)

12-20 «Сокіл» (Байківці) - FC «TERNOPIL CITY»

13-10 «Лісма» (Шляхтинці) - ФК «Конюхи»

14-00 «АРТ-РАМА» (Тернопіль) - ФК «Заруддя»

14-50 ФК «Дворіччя» - ФК «Інтеграл» (Тернопіль)

15-40 ФК «Стегниківці» - ФК «Стрипа» (Купчинці)

16-30 ФК «Стандарт» (Вишгородок) – «Підручники і посібники» (Тернопіль)

17-20  Себн (Байківці) – САЮЗ (Тернопіль)

18-10  КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг»(Тернопіль)

19-00  ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль) - ФК «Агро-Дружба» (Долина)

19-50  ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 13 11 2 0 25 - 7 35
ФК "ДСО - Поділля" 14 8 3 3 32 - 17 27
ФСК "Кристал" 14 6 6 2 27 - 16 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 5 4 5 36 - 36 19
ФК "Бережани" 15 4 6 5 23 - 21 18
ФК "Козова" 15 4 6 5 16 - 24 18
"Колос" Зборів 14 5 2 7 25 - 20 17
ФК "Вишнівець" 14 3 5 6 30 - 33 14
ФК "Дністер" 15 3 3 9 19 - 44 12
ФК Тернопіль-ДЮСШ 14 2 3 9 19 - 34 9
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери