Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

А судді хто?

27 квітня 2017 р. 15:56

Визначено офіційних осіб та делегатів-спостерігачів Федерації футболу Тернопільської області, які обслуговуватимуть недільні матчі чемпіонату області у вищій та першій лігах.

Вища ліга

30 квітня (неділя). ФК «Бережани» – «Прогрес» (Заліщики)

Арбітр: Андрій Гах (Тернопіль), асистенти: Ігор Скуба (Скалат), Вадим Трач (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Микола Філь (Тернопіль).

30 квітня (неділя). ФК «Зборів» – «ДСО-Поділля» (Тернопільський район)

Арбітр: Ігор Садковський (Теребовля), асистенти: Андрій Турдієв (Теребовля), Володимир Ясюченя (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Ярослав Боднар (Тернопіль).

30 квітня (неділя). ФК «Козова» – «Агрон-ОТГ» (В. Гаї)

Арбітр: Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти: Володимир Пендиківський (Бучач), Віталій Буняк (Бережани).

Делегат-спостерігач: Іван Будівський (Теребовля).

Перша ліга

30 квітня (неділя). ФК «Скалат» – «Збруч» (Підволочиськ)

Арбітр: Олександр Циганков (Тернопіль), асистенти: Роман Островський (Тернопіль), Роман Колодніцький (Козова).

Делегат-спостерігач: Богдан Трач (Тернопіль).

30 квітня (неділя). «Три валети» (Кременецький район) – ФК «Трибухівці» (Бучацький район)

Арбітр: Ігор Чаплій (Тернопіль), асистенти: Андрій Федунець (Тернопіль), Михайло Скиба (Кременець).

Делегат-спостерігач: Олександр Найко (Тернопіль).

30 квітня (неділя). МФК «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – ФК «Шумськ»

Арбітр: Олег Чемний, асистенти: Михайло Брик, Тарас Андрущак (всі – Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Володимир Садковський (Теребовля).

30 квітня (неділя). ФК «Копичинці» – ФК «Збараж»

Арбітр: Андрій Писемний, асистенти: Іван Сокіл, Максим Мохун (всі – Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Вадим Маслій (Тернопіль).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробіз... 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери