Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

А судді хто?

27 квітня 2017 р. 15:56

Визначено офіційних осіб та делегатів-спостерігачів Федерації футболу Тернопільської області, які обслуговуватимуть недільні матчі чемпіонату області у вищій та першій лігах.

Вища ліга

30 квітня (неділя). ФК «Бережани» – «Прогрес» (Заліщики)

Арбітр: Андрій Гах (Тернопіль), асистенти: Ігор Скуба (Скалат), Вадим Трач (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Микола Філь (Тернопіль).

30 квітня (неділя). ФК «Зборів» – «ДСО-Поділля» (Тернопільський район)

Арбітр: Ігор Садковський (Теребовля), асистенти: Андрій Турдієв (Теребовля), Володимир Ясюченя (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Ярослав Боднар (Тернопіль).

30 квітня (неділя). ФК «Козова» – «Агрон-ОТГ» (В. Гаї)

Арбітр: Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти: Володимир Пендиківський (Бучач), Віталій Буняк (Бережани).

Делегат-спостерігач: Іван Будівський (Теребовля).

Перша ліга

30 квітня (неділя). ФК «Скалат» – «Збруч» (Підволочиськ)

Арбітр: Олександр Циганков (Тернопіль), асистенти: Роман Островський (Тернопіль), Роман Колодніцький (Козова).

Делегат-спостерігач: Богдан Трач (Тернопіль).

30 квітня (неділя). «Три валети» (Кременецький район) – ФК «Трибухівці» (Бучацький район)

Арбітр: Ігор Чаплій (Тернопіль), асистенти: Андрій Федунець (Тернопіль), Михайло Скиба (Кременець).

Делегат-спостерігач: Олександр Найко (Тернопіль).

30 квітня (неділя). МФК «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – ФК «Шумськ»

Арбітр: Олег Чемний, асистенти: Михайло Брик, Тарас Андрущак (всі – Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Володимир Садковський (Теребовля).

30 квітня (неділя). ФК «Копичинці» – ФК «Збараж»

Арбітр: Андрій Писемний, асистенти: Іван Сокіл, Максим Мохун (всі – Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Вадим Маслій (Тернопіль).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Дністер" 4 10
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 3 9
ФК Медобори 3 6
ФК "Нива" Теребовля 3 4
ФК "Збруч-Агробіз... 4 3
ФК Колос (Бучач) 3 2
ФК "Зоря" Хоростків 3 2
ФК "Агронива-ТНПУ... 2 1
ФК "Козова" 3 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 4 10
"Хатки" Бережани 3 7
ФК "Трибухівці" 4 7
Віго-Острів 4 7
"Рідна Борщівщина... 4 6
ФК Мельниця 3 4
ФК Нараїв 3 4
ФК Нива (Підгайці) 4 4
"Нива" (Городниця) 3 3
"Колос" Зборів 3 1
ФСК "Кристал" 0 0
"Вікнини" (Вікно) 3 0
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2020 року?









Всього голосів: 1424


Голосування триває до: 14 липня 2020 р. 23:59