Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 3 ТУР NEW

10 грудня 2017 р. 17:48

Сьогодні, 10 грудня, у СК «Політехнік» відбулися матчі 3-го туру Тернопільської першої футзальної ліги сезону-2017/18.

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів:

ФК «Козова» – «Панорама» (Присівці-Млинівці) – 7:6 (3:4)

Голи: Тарас Шимонович-4, Святослав Вітровий-3 – Руслан Турчин-3, Андрій Теслюк, Андрій Нога, В’ячеслав Надозірний.

ФК «Скалат» – «Укроп» (Тернопіль) – 3:4 (0:1)

Голи: Ростислав Ціх-2, Павло Олійник – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій  Лебідь, Дмитро Познанський.

«Поділля» (В. Березовиця) – «tdk» (Тернопіль) – 3:4 (2:1)

Голи: Петро Кривий-2, Роман Жига – Сергій Лук’янов, Михайло Побережник, Олександр Нетеча, Андрій Хоптовий. 

«Вікторія» (Дубівці) – «Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – 3:5 (0:2)

Голи: Андрій Артем, Андрій Бадло, Тарас Біловус-а/г – Микола Кохан, Юрій Пилипко, Андрій Дохват, Тарас Біловус, Василь Рибак.

Агрокомплекс «Івачів» - «Інваспорт» (Тернопіль) – 3:5 (1:4)

Голи: Віталій Лобас-2, Юрій Лящук – Іван Кілик-3, Володимир Михальчук, Ігор Коніцький. 

ФК «Озерна» – «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – 0:4 (0:1)

Голи: Ігор Бадло-3, Автанділ Гвіанідзе.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – WINETIME (Тернопіль) – 0:4 (0:1)

Голи: Віктор Вацяк-2, Михайло Мельничук, Тарас Судомир.

***

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після третього туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

3

3

0

0

16:2

9

2

ФК «Козова»

3

3

0

0

19:11

9

3

«Укроп»

3

2

0

1

10:8

6

4

tdk

3

2

0

1

9:14

6

5

«Поділля»

3

1

1

1

10:9

4

6

ФК «Озерна»

3

1

1

1

7:8

4

7

«Панорама»

3

1

0

2

14:15

3

8

WINETIME

3

1

0

2

7:8

3

9

«Інваспорт»

3

1

0

2

11:13

3

10

ФК «Скалат»

3

1

0

2

10:13

3

11

«Вікторія»

3

1

0

2

9:13

3

12

«Екмі Колор Динамо»

3

1

0

2

8:12

3

13

Агрокомплекс «Івачів»

3

0

2

1

7:9

2

14

БФ «Апостол»

3

0

2

1

2:6

2

***

Кращі бомбардири

  1. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 8
  2. Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 7
  3. Руслан Турчин («Панорама») – 6
  4. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 5
  5. Іван Кілик («Інваспорт») – 5
  6. Роман Жига («Поділля») – 5
  7. Андрій Артем («Вікторія») – 4
  8. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 4
  9. Ігор Бадло («Агропродсервіс-Ветеран») – 4
  10. Петро Кривий («Поділля») – 4
  11. Олександр Нетеча (tdk) – 4.

 

Нагадаємо результати попередніх матчів

Перший тур:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Біловус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

***

Другий тур:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

 «Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія» (Дубівці) – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 0:3 (технічна перемога)

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

На фото – команда ФК "Козова"

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК "Нива" Теребовля 14 34
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 14 29
ФК Медобори 14 24
ФК "Збруч-Агробіз... 14 22
ФК "Дністер" 14 17
ФК "Зоря" Хоростків 14 14
ФК "Агронива-ТНПУ... 14 10
ФК Колос (Бучач) 14 8
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 19 45
"Рідна Борщівщина... 17 41
ФК Нараїв 18 36
"Хатки" Бережани 18 34
ФК "Трибухівці" 18 27
ФК Мельниця 17 24
"Вікнини" (Вікно) 17 17
"Нива" (Городниця) 18 17
ФК Нива (Підгайці) 18 14
"Колос" Зборів 18 13
Віго-Острів 18 13
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?

Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес")134 (31,8%)

Тарас Гром’як ("Агрон" В. Гаї)105 (24,9%)

Ігор Швець ("Агрон" В. Гаї)45 (10,7%)

Михайло Войцещук ("Агронива-ТНПУ" Тернопіль)26 (6,2%)

Дмитро Галадей ("Медобори" Зелене)22 (5,2%)

Сергій Полянчук ("Медобори" Зелене)14 (3,3%)

Дмитро Кренько ("Нива" Теребовля)12 (2,9%)

Владислав Токарчук ("Дністер" Заліщики)12 (2,9%)

Артем Корольчук ("Нива" Теребовля)11 (2,6%)

Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес")9 (2,1%)

Дмитро Імангулов ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Михайло Рябий ("Дністер" Заліщики)8 (1,9%)

Микола Куріцький ("Зоря" Хоростків)5 (1,2%)

Євген Гурін ("Колос" Бучач)5 (1,2%)

Роман Бочак ("Нива" Теребовля)5 (1,2%)


Всього голосів: 421


Голосування закінчилось