Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Вища футзальна ліга NEW

3 грудня 2017 р. 14:54

Сьогодні, 3 грудня, у спортивному комплексі «Політехнік» відбувся третій тур у Тернопільській вищій футзальній лізі.

Пропонуємо до Вашої уваги його результати:

БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) «Арсенал» (Тернопіль) – 5:4 (1:3)

Голи: Руслан Бабяк-2, Степан Клекот, Андрій Малик-а/г, Любомир Вовк-а/г – Роман Демків-2, Ігор Квятковський, Віталій Ямський.

***

«ДСО» (Тернопільський р-н.) «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:2 (0:1)

Голи: Артем Вітович-3, Денис Мострянський – Петро Грабчак, Володимир Грабчак.

***

«Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці) – «Алюр» (Тернопіль) – 11:3 (3:1)

Голи: Юрій Никеруй-3, Андрій Коваль-2, Олександр Ізбянський-2, Андрій Повзун, Віктор Бадовський, Василь Барладин, Сергій Боднар – Ярослав Алексевич, Володимир Лема, Віктор Бадовський-а/г.

***

«Вікторія» (Бірки) – «Агрон-Великогаївська ОТГ» – 6:1 (4:0)

Голи: Михайло Костів-2, Віталій Паперовський-2, Руслан Луцик, Олександр Паламар – Євген Гурін.

***

«Ланівці-ОТГ» – «Віго-Острів» – 4:6 (3:5)

Голи: Михайло Войцещук-2, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Назарій Галадза-2, Андрій Богач, Назар Мороз, Ростислав Чиряк, Роман Бардокін.

***

Турнірна таблиця вищої футзальної ліги. 3 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Вікторія»

3

2

1

0

18:11

7

2

БФ «Майбутнє сиріт»

3

2

1

0

13:9

7

3

ДСО

3

2

1

0

10:6

7

4

«Арсенал»

3

2

0

1

16:11

6

5

«Віго»

3

1

2

0

10:8

5

6

«Ланівці-ОТГ»

3

1

1

1

14:12

4

7

«Будівельний затишок»

3

1

0

2

19:13

3

8

«Західхлібзбут»

3

1

0

2

12:15

3

9

«Алюр»

3

0

0

3

8:21

0

10

«Агрон-ОТГ»

3

0

0

3

4:18

0

***

Кращі бомбардири

  1. Ігор Квятковський («Арсенал») – 9 м’ячів
  2. Андрій Коваль («Будівельний затишок») – 7
  3. Михайло Войцещук («Ланівці-ОТГ») – 6
  4. Олександр Кіцак («Вікторія») – 6
  5. Артем Вітович (ДСО) – 5
  6. Володимир Грабчак («Західхлібзбут») – 5
  7. Роман Демків («Арсенал») – 4
  8. Олег Критюк («Ланівці-ОТГ») – 4.

***

Нагадуємо результати матчів першого туру:

БФ «Майбутнє сиріт» – «Алюр» – 6:3 (Іван Абрамець-2, Руслан Баб’як, Андрій Періг, Ігор Крушельницький, Роман Гаврилюк – Андрій Онисько-2, Андрій Захарчук).

ДСО (Тернопільський район) – «Віго-Острів» – 2:2 (Валентин Білик-2 – Назарій Галадза, Андрій Бочач)

«Арсенал» – «Будівельний затишок» (Микулинці) – 5:4 (Ігор Кветкевський-5 – Андрій Коваль-2, Віктор Сирник, Василь Барладин).

«Західхлібзбут» – «Вікторія» (В. Бірки) – 5:7 (Петро Грабчак, Володимир Грабчак, Андрій Долинний, Назар Гринтус, Василь Дзьоба – Олександр Кіцак-5, Михайло Карпа, Степан Винник).­

«Ланівці-ОТГ» – «Агрон-ОТГ» (Великогаївська громада) – 5:1 (Андрій Мороз-2, Михайло Войтещук, Олександр Критюк, Роман Журибіда – Іван Бачинський).

***

Другий тур:

«Алюр» – ДСО (Тернопільський район) – 2:4 (1:4)

Голи: Андрій Захарчук, Володимир Лема – Артем Вітович-2, Роман Андрієшин, Владислав Левчик.

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) – «Арсенал» (Тернопіль) – 2:7 (1:2)

Голи: Андрій Пастернак, Микола Когут – Ігоря Квятковський-3, Роман Демків-2, Любомир Вовк-2, Андрій Рилик.

«Віго-Острів» – БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль) – 2:2 (0:2)

Голи: Назар Мороз, Роман Кісіль – Роман Гаврилюк, Віталій Бодак.

«Будівельний затишок» (Дружба, Микулинці) – «Західхлібзбут» (Тернопіль) – 4:5 (3:3)

Голи: Андрій Коваль-3, Віталій Биковський – Володимир Грабчак-3, Петро Грабчак, Олексій Степанов.

«Вікторія» (Бірки) – «Ланівці-ОТГ» – 5:5 (3:2)

Голи: Олександр Паламар-2, Павло Данилюк-2, Олександр Кіцак – Михайло Войцещук-3, Олег Критюк-2.

***

У 4-му турі, 10 грудня (неділя), зустрічаються:

10-40 «Арсенал» - «ДСО» (Тернопільський р-н.)

11-40 «Західхлібзбут» (Тернопіль) - БФ «Майбутнє сиріт» (Тернопіль)

12-40 «Алюр» (Тернопіль) - «Ланівці-ОТГ»

13-40 «Агрон-Великогаївська ОТГ» - «Будівельний затишок» (Дружба-Микулинці)

14-40 «Віго-Острів» - «Вікторія» (Бірки)

На фото команда БФ "Майбутнє сиріт"

Відеотрналяцію можна переглянути за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=2doCqtCS5Qw

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 14 2 0 35 - 8 44
ФСК "Кристал" 16 8 6 2 34 - 17 30
ФК "ДСО - Поділля" 16 9 3 4 37 - 21 30
ФК "Бережани" 16 5 6 5 27 - 21 21
"Колос" Зборів 16 6 2 8 29 - 26 20
ФК "Збруч-Агробіз... 16 5 4 7 40 - 44 19
ФК "Козова" 16 4 6 6 17 - 29 18
ФК "Вишнівець" 16 3 6 7 32 - 38 15
ФК "Дністер" 16 3 3 10 19 - 48 12
ФК Тернопіль-ДЮСШ 16 2 4 10 22 - 40 10
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери