Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Розпочався 3-й тур у третій футзальній лізі

2 грудня 2017 р. 19:08

Сьогодні, 2 грудня, у спортивному комплексі «Політехнік» одним поєдинком «Саюз» – КЗ ДЮСШ розпочався третій тур у Тернопільській третій футзальній лізі (група «А»).

«Саюз» (Тернопіль) - КЗ ДЮСШ (Тернопіль) – 7:3 (4:2)

Голи: Юліан Лобоцький-3, Ігор Журик-2, Олександр Кашицький, Віталій Сливинський – Богдан Дацко, Владислав Грегуль, Андрій Ваврик.

Інші матчі 3-го туру відбудуться завтра, 3 грудня (неділя) у СК «Політехнік»:

9-00 «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – «Себн» (Байківці)

9-50 ФК «Агро-Дружба» (Долина) - ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль)

10-40 «Легіон» (Драганівка) - ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль)

 

Турнірна таблиця третьої футзальної ліги. Група «А».

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Саюз»

2

2

0

0

14:5

6

2

«Агро-Дружба»

2

2

0

0

10:5

6

3

«Сателіт-2015»

1

1

0

0

8:6

3

4

«Тема-Опілля»

2

1

0

1

7:8

3

5

«Легіон»

2

0

2

0

5:5

2

6

КЗ ДЮСШ

3

0

1

2

6:12

1

7

«Себн»

2

0

1

1

7:10

1

8

«Мрія Агрохолдинг»

2

0

0

2

7:13

0

Кращі бомбардири

Ігор Журик («Саюз») – 6

Олег Кузяк («Себн») – 4

Юліан Лобоцький («Саюз») – 4

Сергій Мудик («Тема-Опілля») – 3

Андрій Данилюк («Тема-Опілля») – 3

Павло Кохан («Сателіт 2015») – 3

***

Нагадаємо, результати матчів першого туру:

«Мрія Агрохолдинг» – «Тема-Опілля» – 1:5 (Роман Довгошия –Сергій Мудик-2, Андрій Данилюк-2, Андрій Шверида); «Агро-Дружба» – КЗ ДЮСШ – 3:1 (Ігор Чміль-2, Ігор Моранський – Олександр Ткачук); «Легіон» – «Себн» – 3:3 (Володимир Федак, Степан Римар, Володимир Фемяк – Ігор Шаблій, Василь Кушнір, Олег Кузяк).

Другий тур: ФК «Тема-Опілля» (Тернопіль) – «Саюз» (Тернопіль) – 2:7 (Андрій Данилюк, Сергій Мудик – Ігор Журик-4, Василь Огринович, Віталій Сливинський, Юліан Лобоцький); ФК «Сателіт 2015» (Тернопіль) – «Мрія Агрохолдинг» (Тернопіль) – 8:6 (Павло Кохан-3, Віктор Захарків-2, Сергій Волинський, Ігор Станько, Петро Фурик-а/г – Володимир Іванків-2, Михайло Світлик-2, Андрій Ковальчук, Петро Іванків); «Себн» (Тернопіль) – ФК «Агро-Дружба» (Долина) – 4:7 (Олег Кузяк-3, Олексій Мриглод – Назар Олійник-2, Євген Гресновський-2, Сергій Іванечко, Петро Добровольський, Юрій Кархут); КЗ «ДЮСШ» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 2:2 (Роман Бурбела, Богдан Дацко – Степан Римар, Володимир Федак).

На фото команда ДЮСШ (Тернопіль)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 18 16 2 0 41 - 11 50
ФСК "Кристал" 18 9 7 2 39 - 19 34
ФК "ДСО - Поділля" 18 10 3 5 42 - 25 33
ФК "Бережани" 18 6 6 6 32 - 23 24
"Колос" Зборів 18 7 2 9 33 - 32 23
ФК "Збруч-Агробіз... 18 5 4 9 40 - 48 19
ФК "Козова" 18 4 7 7 18 - 31 19
ФК "Вишнівець" 18 4 6 8 37 - 42 18
ФК Тернопіль-ДЮСШ 18 4 4 10 24 - 40 16
ФК "Дністер" 18 3 3 12 20 - 55 12
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери