Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 2 турNEW

2 грудня 2017 р. 17:25

Сьогодні, 2 грудня, у СК «Політехнік» відбулися два останні матчі 2-го туру Тернопільської першої футзальної ліги сезону-2017/18.

Пропонуємо до Вашого уваги їх результати:

«Укроп» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (0:2)

Голи: Андрій Засєдко-2, Роман Собчук – Святослав Вітровий-2, Володимир Габрук, Тарас Шиманович.

tdk (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 5:3 (1:1)

Голи: Олександр Нетеча-2, Михайло Побережник-2, Тарас Білоус – Андрій Теслюк, Руслан Турчин, Василь Дорош.

***

Інші поєдинки другого туру в першій футзальній лізі завершилися так:  

«Агропродсервіс-Ветеран» (Настасів) – «Вікторія-Дубівці» – 5:1 (4:0)

Голи: Микола Салик, Віталій Коломієць, Михайло Федорків, Ігор Бадло, Богдан Іванців – Андрій Бадло.

«Екмі Колор Динамо» (Тернопіль) – ФК «Скалат» – 2:6 (1:3)

Голи: Андрій Дохват, Віктор Попельняк – Ростислав Ціх-3, Руслан Хоменко, Павло Олійник, Ігор Фок.

WINETIME (Тернопіль) – ФК «Озерна» – 3:2 (1:1)

Голи: Володимир Пушкаренко-2, Віктор Вацяк – Олег Дзюба, Олег Хромий.

БФ «Апостол» (Тернопіль) – Агрокомплекс «Івачів» – 0:0

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:5 (1:3)

Голи: Іван Кілик, Іван Бас, Назар Ухман – Роман Жига-3, Петро Кривий, Павло Кривий.

***

Турнірна таблиця першої футзальної ліги після другого туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агропродсервіс-Ветеран»

2

2

0

0

12:2

6

2

ФК «Козова»

2

2

0

0

12:5

6

3

«Поділля»

2

1

1

0

7:5

4

4

«Панорама»

2

1

0

1

8:8

3

5

«Укроп»

2

1

0

1

6:5

3

6

WINETIME

2

1

0

1

6:7

3

7

ФК «Скалат»

2

1

0

1

7:9

3

8

«Вікторія»

2

1

0

1

6:8

3

9

tdk

2

1

0

1

5:11

3

10

Агрокомплекс «Івачів»

2

0

2

0

4:4

2

11

БФ «Апостол»

2

0

2

0

2:2

2

12

ФК «Озерна»

2

0

1

1

6:7

1

13

«Інваспорт»

2

0

0

2

6:10

0

14

«Екмі Колор Динамо»

2

0

0

2

3:9

0

***

Кращі бомбардири

  1. Роман Жига («Поділля») – 4
  2. Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 4
  3. Тарас Шиманович (ФК «Козова») – 4
  4. Андрій Артем («Вікторія») – 3
  5. Автанділ Гвіанідзе («Агропродсервіс-Ветеран») – 3
  6. Ростислав Ціх (ФК «Скалат») – 3
  7. Микола Салик («Агропродсервіс-Ветеран») – 3
  8. Олег Дзюба (ФК «Озерна») – 3
  9. Володимир Габрук (ФК «Козова») – 3
  10. Руслан Турчин («Панорама») – 3
  11. Василь Дорош («Панорама») – 3
  12. Олекесандр Нетеча (tdk) – 3.

Нагадаємо результати першого туру:

«Екмі Колор Динамо» – «Укроп» 1:3 (Юрій Пилипко – Роман Собчук, Андрій Вадовський, Андрій Лебідь).

БФ «Апостол» – «Поділля» – 2:2 (Олександр Клак-2 – Петро Кривий, Роман Жига).

ФК «Козова» – tdk – 8:2 (Тарас Шиманович-3, Володимир Габрук-2, Святослав Вітровий-2, Юрій Шиманович – Олександр Нетеча, Тарас Білоус).

«Агропродсервіс-Ветеран» – ФК «Скалат» – 7:1 (Автанділ Гвіанідзе-3, Микола Салик-2, Віктор Павлович, Михайло Федорків – Роман Бабій).

ФК «Озерна» – Агрокомплекс «Івачів» – 4:4 (Олег Дзюба-2, Андрій Блакита, Андрій Пилипюк – Анатолій Романів-2, Дмитро Шведецький, Степан Матвійків).

«Інваспорт» – «Панорама» (Млинівці-Присівці) – 3:5 (Іван Кілик, Мирослав Танчик, Назар Ухман – Руслан Турчин-2, Василь Дорош-2, Юрій Худик).

«Wine Time» – «Вікторія» (Дубівці) – 3:5 (Віктор Вацяк, Ігор Руденький, Михайло Мельничук – Андрій Артем-3, Михайло Штанкевич, Святослав Долинний).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Медобори" Зелене 6 13
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 6 12
"Рідна Борщівщина... 6 12
"Нива" Теребовля 6 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 6 11
"Збруч-Агробізнес... 6 9
"Поділля" Васильк... 6 7
"Зоря" Хоростків 6 4
ФК "Нараїв" 6 3
"Кристал-U-19" Чо... 6 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 5 15
ФК «Мельниця» Мел... 5 12
ФК «Вишнівець» 5 12
ФК «Трибухівці» 5 6
«Віго-Острів» Острів 5 4
«Нива» Підгайці 5 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 6 13
«Нічлава» Копичинці 6 12
«Олімпія» Клювинці 6 9
«Поділля» В. Бере... 6 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 6 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 5 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 350


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51