Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Тернопільська друга футзальна ліга. 1 тур (+фото)

19 листопада 2017 р. 17:27

Сьогодні, 19 листопада, відбулися заключні п’ять поєдинків першого туру у Тернопільській другій футзальній лізі сезону-2017/18.

До Вашої уваги їх результати:

Тернопільська міська рада –  «Ternopil City» – 6:2 (3:0)

Голи: Артур Панасюк-2, Андрій Рибак, Вадим Пукас, Віталій Островський, Андрій Ткаченко – Андрій Наконечний, Григорій Паскевич.  

«Арт-Рама» – ФК «Стегниківці» – 9:4 (3:2)

Голи: Богдан Світовий-3, Богдан Москаль-3, Олег Мшанецький-2, Дмитро Труш – Петро Верстюк-2, Мар’ян Кипібіда, Василь Тленюк.

ФК «Конюхи» – «Молокія» – 4:2 (1:1)

Голи: Василь Городецький-3, Олег Новачинський – Дмитро Кондрацький, Ігор Піх.

«Сокіл» – «Легіон» – 4:0 (1:0)

Голи: Віталій Купчик, Микола Станько, Андрій Шадюк, Володимир Шкодзінський.

«Підручники і посібники» – «Інтеграл» – 4:4 (3:0)

Голи: Арсен Доленга-2, Михайло Красюк-2 – Михайло Білий-3, Володимир Савчук (а/г).

***

Матчі першого  туру другої футзальної ліги, які відбулися вчора, 18 листопада:

«Лісма» (Шляхтинці) – «Гірник» (Новосілка) – 2:2 (1:1)

Голи: Олег Агрес, Володимир Льошка – Василь Котис, Петро Мазурик.

 «Стандарт» (Вишгородок) – «Зоря» (Соборне) – 3:4 (2:1)

Голи: Тарас Свінціцький-2, Олег Сокола – Володимир Пунька, Андрій Пласконіс, Тарас Пінчак, Роман Бартух.

«Стрипа» (Купчинці) – ФК «Заруддя» – 5:4 (2:2)

Голи: Юрій Сорочан-3, Тарас Рудик, Ярослав Білий – Роман Багрій, Андрій Лис, Олег Рудий, Тарас Беш.

***

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «А»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Арт-Рама»

1

1

0

0

9:4

3

2

«Стрипа»

1

1

0

0

5:4

3

3

«Зоря»

1

1

0

0

4:3

3

4

«Підручники і посібники»

1

0

1

0

4:4

1

5

«Інтеграл»

1

0

1

0

4:4

1

6

ФК «Заруддя»

1

0

0

1

4:5

0

7

«Стандарт»

1

0

0

1

3:4

0

8

ФК «Стегниківці»

1

0

0

1

4:9

0

9

ФК «Дворіччя»

0

0

0

0

0

0

Турнірна таблиця другої футзальної ліги. Група «Б»

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Тернопільська міська рада

1

1

0

0

6:2

3

2

«Сокіл»

1

1

0

0

4:0

3

3

ФК «Конюхи»

1

1

0

0

4:2

3

4

«Лісма»

1

0

1

0

2:2

1

5

«Гірник»

1

0

1

0

2:2

1

6

«Молокія»

1

0

0

1

2:4

0

7

«Легіон»

1

0

0

1

0:4

0

8

«Ternopil City»

1

0

0

1

2:6

0

9

«Олімп»

0

0

0

0

0

0

***

Кращі бомбардири

  1. Юрій Сорочан («Стрипа») – 3
  2. Василь Городецький (ФК «Конюхи») – 3
  3. Богдан Світовий («Арт-Рама») – 3
  4. Богдан Москаль («Арт-Рама») – 3
  5. Михайло Білий («Інтеграл») – 3
  6. Тарас Свінціцький («Старндарт») – 2
  7. Артур Панасюк (ТМР) – 2
  8. Олег Мшанецький («Арт-Рама») – 2
  9. Петро Верстюк (ФК «Стегниківці») – 2
  10. Арсен Доленга («Підручники і посібники») – 2
  11. Михайло Красюк («Підручники і посібники») – 2

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 13 11 2 0 25 - 7 35
ФСК "Кристал" 14 6 6 2 27 - 16 24
ФК "ДСО - Поділля" 13 7 3 3 26 - 17 24
ФК "Збруч-Агробіз... 13 5 4 4 36 - 30 19
"Колос" Зборів 13 5 2 6 25 - 19 17
ФК "Бережани" 14 4 5 5 22 - 20 17
ФК "Козова" 14 4 5 5 15 - 23 17
ФК "Вишнівець" 14 3 5 6 30 - 33 14
ФК Тернопіль-ДЮСШ 14 2 3 9 19 - 34 9
ФК "Дністер" 14 2 3 9 18 - 44 9
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери