Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ. ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

5 листопада 2017 р. 16:28

Пропонуємо до Вашої уваги турнірні таблиці Ліги чемпіонів Тернопільщини після третього туру.

Група «А»

ФК «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) –ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 5:0

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:9

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 2:2

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 3:2

 «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 10:0

Група «А»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Вишнівець»

2

2

0

0

12:3

6

2

«Арсенал»

2

1

1

0

12:2

4

3

«Стандарт»

3

1

1

1

9:5

4

4

ФК «Биківці»

3

0

0

3

1:24

0

 

 

 

 

 

***

Група «B»

«Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – «Січ» (с. Ягільнипця, Чортківський р-н.) – 1:3

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 5:1

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 1:2

Група «В»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Січ»

2

2

0

0

8:2

6

2

«Колос-Бровар»

2

1

0

1

3:4

3

3

ФК «Мельниця»

2

0

0

2

2:7

0

***

Група «С»

ФК «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 3:4

ФК «Юність»( с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Підгайці» (Підгаєцький р-н.) – 5:2

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 3:4

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 0:1

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 1:0

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – ФК «Підгайці» – 6:2

Група «С»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Гайворонка»

3

2

0

1

10:6

6

2

«Юність»

3

2

0

1

6:3

6

3

«Єдність»

3

2

0

1

8:7

6

4

ФК «Підгайці»

3

0

0

3

7:15

0

***

Група «D»

ФК «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – ФК «Лісма» (с. Шляхтинці, Теренопільський р-н.) – 2:3

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – Ф«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:3

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

Група «D»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Лісма»

3

2

0

1

8:5

6

2

«Стрипа»

3

2

0

1

6:4

6

3

ФК «Млинівці-Присівці»

3

2

0

1

5:3

6

4

«Збруч»

3

0

0

3

0:7

0

             

 

                             

На фото: ФК "Вишнівець" (Збаразький р-н.)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 4 2 2 0 8 - 4 8
ФСК "Кристал" 4 2 1 1 4 - 1 7
ФК Агронива 3 2 1 0 4 - 1 7
ФК "Бережани" 4 1 2 1 3 - 4 5
ФК "Нива" Теребовля 4 1 1 2 6 - 7 4
ФК "Збруч-Агробіз... 4 1 1 2 3 - 6 4
ДЮСШ-Тернопіль 3 1 0 2 4 - 5 3
ФК "Копичинці" 4 1 0 3 3 - 7 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Дністер" 5 4 1 0 12 - 3 13
ФК "Вишнівець" 5 4 0 1 20 - 4 12
МФК "Скала-Айва" ... 5 3 2 0 14 - 5 11
ФК "Трибухівці" 5 3 0 2 6 - 4 9
НФК Тривалети-Кре... 5 3 0 2 8 - 11 9
ФК Зоря 5 2 2 1 11 - 3 8
ФК "Збараж" 5 2 1 2 10 - 5 7
ФК Арсенал 5 1 1 3 6 - 12 4
ФК Вся Україна-Колос 4 1 0 3 5 - 11 3
ФК Нива (Підгайці) 5 1 0 4 3 - 15 3
ФК Ланівці ОТГ 5 1 0 4 5 - 18 3
ФК Бастіон-1427 4 0 1 3 4 - 13 1
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Медобори 5 5 0 0 20 - 5 15
ФК Поділля 4 3 1 0 15 - 2 10
ФК "Козова" 5 3 1 1 11 - 8 10
ФК Панорама 5 3 0 2 4 - 9 9
ФК Галичина 5 2 2 1 10 - 11 8
"Колос" Зборів 4 2 0 2 6 - 4 6
Віго-Острів 4 1 0 3 7 - 7 3
ФК Волинь-Шумськ 4 1 0 3 4 - 13 3
ФК Юність 5 0 2 3 7 - 13 2
ФК Нараїв 4 0 1 3 5 - 10 1
ФК "Скалат" ОТГ 3 0 1 2 2 - 9 1

Наші партнери