Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ. ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

5 листопада 2017 р. 16:28

Пропонуємо до Вашої уваги турнірні таблиці Ліги чемпіонів Тернопільщини після третього туру.

Група «А»

ФК «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) –ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 5:0

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:9

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 2:2

ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 3:2

 «Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – 10:0

Група «А»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Вишнівець»

2

2

0

0

12:3

6

2

«Арсенал»

2

1

1

0

12:2

4

3

«Стандарт»

3

1

1

1

9:5

4

4

ФК «Биківці»

3

0

0

3

1:24

0

 

 

 

 

 

***

Група «B»

«Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – «Січ» (с. Ягільнипця, Чортківський р-н.) – 1:3

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 5:1

ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – «Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – 1:2

Група «В»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Січ»

2

2

0

0

8:2

6

2

«Колос-Бровар»

2

1

0

1

3:4

3

3

ФК «Мельниця»

2

0

0

2

2:7

0

***

Група «С»

ФК «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 3:4

ФК «Юність»( с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – ФК «Підгайці» (Підгаєцький р-н.) – 5:2

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 3:4

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 0:1

«Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 1:0

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н .) – ФК «Підгайці» – 6:2

Група «С»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Гайворонка»

3

2

0

1

10:6

6

2

«Юність»

3

2

0

1

6:3

6

3

«Єдність»

3

2

0

1

8:7

6

4

ФК «Підгайці»

3

0

0

3

7:15

0

***

Група «D»

ФК «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – ФК «Лісма» (с. Шляхтинці, Теренопільський р-н.) – 2:3

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – Ф«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:3

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:0

«Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – 3:0.

Група «D»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Лісма»

3

2

0

1

8:5

6

2

«Стрипа»

3

2

0

1

6:4

6

3

ФК «Млинівці-Присівці»

3

2

0

1

5:3

6

4

«Збруч»

3

0

0

3

0:7

0

             

 

                             

На фото: ФК "Вишнівець" (Збаразький р-н.)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 8 1 0 16 - 5 25
ФК "ДСО - Поділля" 11 5 3 3 19 - 15 18
ФК "Бережани" 11 4 3 4 17 - 13 15
ФК "Збруч-Агробіз... 10 4 3 3 24 - 22 15
ФСК "Кристал" 9 3 5 1 14 - 11 14
"Колос" Зборів 10 4 1 5 20 - 15 13
ФК "Вишнівець" 10 2 5 3 23 - 19 11
ФК "Козова" 10 2 3 5 10 - 20 9
ФК "Дністер" 10 2 3 5 15 - 28 9
ФК Тернопіль-ДЮСШ 10 2 1 7 15 - 25 7
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 12 10 1 1 36 - 13 31
ФК "Скала-Айва" С... 12 8 2 2 39 - 16 26
ФК Заводське 11 7 3 1 36 - 10 24
ФК Бастіон-1427 12 6 3 3 32 - 20 21
ФК "Трибухівці" 11 4 2 5 19 - 29 14
ФК Мельниця 12 3 3 6 25 - 32 12
ФК Нива (Підгайці) 12 2 2 8 15 - 34 8
ФК Юність 11 2 1 8 12 - 36 7
ФК Колос (Бучач) 11 1 1 9 5 - 29 4
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 11 8 2 1 39 - 11 26
ФК Вишнівець-2 11 6 2 3 32 - 17 20
ФК "Збараж" 12 5 5 2 25 - 18 20
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 11 5 3 3 18 - 13 18
ФК Арсенал 12 5 3 4 20 - 17 18
ФК Тернопіль-Педл... 10 4 2 4 15 - 25 14
ФК Тривалети-Крем... 12 3 3 6 15 - 29 12
ФК "Шумськ" 10 1 2 7 5 - 26 5
ФК Гірник 11 0 2 9 7 - 26 2

Наші партнери