Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Ліги чемпіонів Тернопільщини. Турнірні таблиці

29 жовтня 2017 р. 20:51

Пропонуємо до Вашої уваги турнірні таблиці Ліги чемпіонів Тернопільщини після другого туру.

Група «А»

ФК «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) –ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський  р-н.) – 5:0

ФК «Биківці» (с. Биківці, Шумський р-н.) – ФК «Вишнівець» (Збаразький р-н.) – 1:9

«Арсенал» (с. Білокриниця, Кременецький р-н.) – «Стандарт» (с. Вишгородок, Лановецький р-н.) – 2:2

Група «А»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Стандарт»

2

1

1

0

7:2

4

2

ФК «Вишнівець»

1

1

0

0

9:1

3

3

«Арсенал»

1

0

1

0

2:2

1

4

ФК «Биківці»

2

0

0

2

1:14

0

 

 

 

 

 

 

 

 

***

Група «B»

«Колос-Бровар» (с. Сидорів, Гусятинський р-н.) – «Січ» (с. Ягільнипця, Чортківський р-н.) – 1:3

«Січ» (с. Ягільниця, Чортківський р-н.) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська, Борщівський р-н.) – 5:1

Група «В»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Січ»

2

2

0

0

8:2

6

2

«Колос-Бровар»

1

0

0

1

1:3

0

3

ФК «Мельниця»

1

0

0

1

1:5

0

***

Група «С»

ФК «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – 3:4

ФК «Юність»( с. Горішня Слобідка, Монастириський  р-н.) – ФК «Підгайці» (Підгаєцький р-н.) – 5:2

ФК «Підгайці» – «Єдність» (с. Рибники, Бережанський р-н.) – 3:4

ФК «Гайворонка» (с. Гайворонка, Теребовлянський р-н.) – «Юність» (с. Горішня Слобідка, Монастириський р-н.) – 0:1

Група «С»

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Юність»

2

2

0

0

6:2

6

2

«Єдність»

2

1

0

1

7:7

3

3

ФК «Гайворонка»

2

1

0

1

4:4

3

4

ФК «Підгайці»

2

0

0

2

5:9

0

***

Група «D»

ФК «Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – ФК «Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський  р-н.) – 3:0

ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – ФК «Лісма» (с. Шляхтинці, Теренопільський р-н.) – 2:3         

«Збруч» (с. Дорофіївка, Підволочиський р-н.) – ФК «Млинівці-Присівці» (с. Присівці, Зборівський р-н.) – 0:1

 «Лісма» (с. Шляхтинці, Байковецька ОТГ, Тернопільський р-н.) – Ф«Стрипа» (с. Купчинці, Козівський р-н.) – 2:3

 

Група «

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Стрипа»

2

2

0

0

6:02

6

2

«Лісма»

2

1

0

1

5:5

3

3

ФК «Млинівці-Присівці»

2

1

0

1

3:3

3

4

«Збруч»

2

0

0

2

0:4

0

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 14 2 0 35 - 8 44
ФСК "Кристал" 16 8 6 2 34 - 17 30
ФК "ДСО - Поділля" 16 9 3 4 37 - 21 30
ФК "Бережани" 16 5 6 5 27 - 21 21
"Колос" Зборів 16 6 2 8 29 - 26 20
ФК "Збруч-Агробіз... 16 5 4 7 40 - 44 19
ФК "Козова" 16 4 6 6 17 - 29 18
ФК "Вишнівець" 16 3 6 7 32 - 38 15
ФК "Дністер" 16 3 3 10 19 - 48 12
ФК Тернопіль-ДЮСШ 16 2 4 10 22 - 40 10
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 16 14 1 1 46 - 16 43
ФК "Скала-Айва" С... 16 12 2 2 55 - 19 38
ФК Заводське 16 10 3 3 56 - 20 33
ФК Бастіон-1427 16 7 4 5 39 - 31 25
ФК "Трибухівці" 16 7 2 7 30 - 38 23
ФК Нива (Підгайці) 16 4 3 9 23 - 38 15
ФК Мельниця 16 3 3 10 27 - 45 12
ФК Юність 16 3 2 11 18 - 55 11
ФК Колос (Бучач) 16 1 2 13 9 - 41 5
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 16 12 2 2 50 - 15 38
ФК Вишнівець-2 16 11 2 3 46 - 19 35
ФК "Збараж" 16 8 5 3 34 - 22 29
ФК Арсенал 16 6 4 6 25 - 22 22
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 16 5 6 5 23 - 23 21
ФК Тривалети-Крем... 16 5 4 7 26 - 31 19
ФК Тернопіль-Педл... 16 5 2 9 18 - 44 17
ФК Гірник 16 3 3 10 17 - 30 12
ФК "Шумськ" 16 1 2 13 5 - 44 5

Наші партнери