Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Кременецький "Буревісник" здобув перше очко в студлізі

20 жовтня 2017 р. 20:25

Кременецький "Буревісник" у третьому турі конференції "Захід" чемпіонату України серед судентів на власному полі зіграв унічию з львівським ЛДУФК – 0:0.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі, а після перерви господарі мали кілька гарних нагод відзначитися. Двічі м’яч після ударів Андрія Понєдєльніка та Дмитра Галадея потрапляв у каркас воріт. Утім рахунок так і залишився невідкритим.

«Те, що ми мали перемагати, визнали навіть наші суперники. На жаль не використали вдосталь моментів для взяття воріт, тому, звичайно, втратили два очки», - коротко підсумував гру головний тренер «Буревісника» Анатолій Антонюк.

Таким чином «Буревісник» і надалі залишається без перемог, маючи після трьох турів одне очко. Щодо команди «ЛДУФК», то львів’яни лідирують у групі з 4 пунктами.

Наступного тижня у Конференції відбудуться матчі 4-го туру. Чернівецький «Університет» прийматиме ірпінький «ЛДУФК», а кременецький «Буревісник» поїде у гості до чинного чемпіона – ФК «Тернопіль-Педуніверситет».

***

Конференція «Захід»

Гра ІІІ туру

«Буревісник» (Кременець) – «ЛДУФК» (Львів) – 0:0

«Буревісник»: 12.Марків, 8.Антосюк, 18.Ніколайчук, 2.Сайчук, 7.А.Понєдєльнік, 10.О.Понєдєльнік, 14.Кривобедрий (16.Парасіч, 77), 19.Штибель (9.Федорук, 68 (15.Бадло, 83), 5.Загородній, 22.М.Корзун (21.Томич, 63), 11.Галадей. Головний тренер: Анатолій Антонюк.