Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«Кристал» за важких погодних умов переграв ФК «Кременець-Академія» (+фоторепортаж)

12 жовтня 2017 р. 10:54

У пропущеному матчі 8-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу чортківський «Кристал» на виїзді був сильнішим на ФК «Кременець-Академія» – 3:0.

У середині першого тайму нападник «Кристала» Андрій Різник по черзі обіграв двох суперників та з-за меж штрафного майданчика завдав точного удару з яким не зміг справитися кіпер кременецької команди Іван Сачковський (0:1). Ближче до завершення першої 45-хвилинки по флангу пройшов Володимир Гайковий, змістився у штрафний майданчик та з гострого кута завдав підступного удару в ближній кут воріт. Мокрий від дощу м’яч пройшов між ніг кіперові (0:2). А на самому початку другого тайму Андрій Різник пробив, воротар не зафіксував м’яча у руках і Іван Плосконіс уже переправляв смугастого у практично порожні ворота (0:3).

Далі гості, щоб зберегти рахунок, стали більше грати на контрактах, віддали ініціативу супернику, але навіть за таких умов чортківські футболісти ще могли відзначитися. Зокрема, двічі після ударів головою близьким до взяття воріт суперника був Юрій Заставецький.

До слова, кременецька команда теж постала міцним горішком, добре фізично підготовлена, її футболісти боролися за кожен м’яч, і якби не вищий клас гостей, то ФК «Кременець-Академія» міг цілком сподіватися на як мінімум нічию.

***

ФК «Кременець-Академія» – «Кристал» (Чортків) – 0:3 (0:2)

11 жовтня. Кременець. Міський стадіон. 50 гл.  +12 град

Арбітр – Володимир Ясюченя (Тернопіль), асистенти – Артем Трач (Тернопіль), Анатолій Пенцак (Микулинці).

Делегат-спостерігач – Борис Трач (Тернопіль).

ФК «Кременець-Академія»: Сачковський, Сайчук, Кухтій, Антосюк (Загородній, 87), Старушкевич (Ліщишин, 82), Корзун, Понєдєльнік, Штибель (Радчук, 81), Томич (Грицюк, 82), С. Федорчук (Цимбалюк, 66), Галадей.

«Кристал»: Рогаль, Заставецький-к, Скалій, Левіцький, Коваленко, А. Засєдко, Чорномаз, М. Когут (Павлишен, 81), Гайковий, Різник, Плосконіс (І. Когут, 48).

Голи: А. Різник (21), В.  Гайковий (39), І. Плосконіс (48).

Попереджені: Д. Галадей (63), Є. Кухтій (65), В. Сайчук (70), В. Гайковий (87).

Вилучені: Д. Галадей (90, друге попередження).

Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Футзальна ліга. Вища ліга
Друга ліга
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)