Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Галадей, Пастернак, Гвіанідзе, Козелко і компанія перейшли у команди Ліги чемпіонів і Ліги Тернопільщини

18 квітня 2021 р. 11:55

Сьогодні, 18 квітня, відбудуться перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і Ліги Тернопільщини сзеону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги дозаявки усіх команд-чвертьфіналістів.

***

Ліга чемпіонів Тернопільщини:

ФК «Плотича»: Гарас Андрій («Хатки» Бережани), Ковальчук Віктор («Поділля» (Васильківці), Ігор Козелко («Поділля» (Васильківці), Шелія Немо («Агронива» Заводське);

ФК «Зарубинці»: Галадза Назарій (ФК «Косів»), Загородний Олександр, Милян Віталій (ФК «Добриводи»), Хархут Андрій (ФК «Косів»), Хома Руслан («Динамо» Красівка), Чайківський Юрій (ФК «Шумськ»);

«Колос-Бровар» (Сидорів): Мороз Назар («Вікторія» В. Бірки), Тимчук Андрій («Юність» Личківці), Шкляр Віталій («Граніт» Товстеньке);

ФК «Переволока»: Андреїв Андрій, Грицак Юрій (ФК «Трибухівці»), Процик Сергій, Солонинка Іван  (ФК «Трибухівці»);

«Стандарт» (Вишгородок): Горліцький Михайло (ФК «Нараїв»), Теереп Віталій («Автодор» Ланівці), Чабай Сергій (ФК «Снігурівка»);

ФК «Вигнанка»: Біда Максим, Войчишин Василь («Нічлава» Колиндяни), Гах Тарас, Грицак Володимир («Нічлава» Колиндяни), Грицак Юрій («Нічлава» Колиндяни), Довгалюк Андрій (ФК «Нагірянка»), Крашівський Василь (ФК «Копичинці ОТГ»), Маньовський Сергій («Кристал» Чортків), Миронюк Андрій (ТОДЮСШ Копичинці), Мицко Максим, Пісяк Сергій (ФК «Косів»), Яріш Володимир («Нічлава» Колиндяни);

«Збруч» (Дорофіївка): Кінделевич Роман («Галичина» Великий Дорошів), Назаренко Дмитро («Збруч» Красне), Смолко Максим («Гірник» Скалат), Солтис Віталій (ФК «Богданівка»), Сподаренко Ростислав (ДЮСШ Волочиськ), Франков Володимир (ДЮСШ Волочиськ), Шевчук Владислав (ФК «Топорів»);

ФК «Куропатники»: Адамович Павло (ФК «Лісники»), Гуменний Андрій (ДЮСК «Чемпіон» Зборів), Дорик Володимир (ФК «Біла гора»), Засєдко Олег (ФК «Лісники»), Іванчишин Олег («Хатки» Бережани), Крупа Анатолій (СК «Ценів»), Лірський Богдан (ФК «Косів»), Макар Ярослав («Хатки» Бережани), Цаволик Андрій (ФК «Озерна»), Цяпа Сергій (Чехія, аматори).

***

Ліги Тернопільщини:

ФК «Вишнівець»: Волков Олександр («Зелені леви» (Почаїв), Дмитрук Віталій (ФК «Смига-Кеннеберг» Смига), Коваль Владислав (ФК «Смига-Кеннеберг» Смига), Ковальчук Михайло (ФК «Смига-Кеннеберг» Смига), Королевич Дмитро («Богун» Броди), Корянов Артур («Нео-Агро» В. Дедеркали), Панкевич Антон (КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин), Томич Олександр (ФК «Смига-Кеннеберг» Смига), Фесовець Владислав («Случ» Березне), Харчук Дмитро (НФК «Боратин»);

«Галичина» (Чернихівці): Павлюк Сергій (ФК «Турильче»), Репела Йосип (ФК «Теофіпілка») , Сорока Руслан («Поділля» В. Березовиця), Михайло Бойко, Герасимчук Микола, Кокайло Остап;

«Олімпія» (Клювинці): Галадей Дмитро («Медобори» Зелене), Гапанович Ігор («Говерла» Дубівці), Гуменюк Ігор (ФК «Копичинці ОТГ»), Ліхновський Михайло («Ружичанка» Хмельницький), Ушаньов Едуард (ФК «Копичинці ОТГ»),

«Обрій» (Ланівці): Абдулаєв Роман («Каменяр» Шили-Лопушне), Критюк Олександр («Колос» Буглів), Мороз Петро («Горинь» Юськівці), Налєво Павло («Автодор» Ланівці), Стецюк Віталій, Стецюк Віталій,

«Поділля» (В. Березовиця): Горбач ТарасКармаз Микола (ФК «Гумниська»), Кліщ Ярослав (ФК «Озеряни»), Курдупель Іван (ДЮСШ ФА Тернопіль), Медвідь Арсен (ДЮСШ ФА Тернопіль), Мних Віктор (ФК «Гайворонка»), Тимчук Віталій (ФК «Кривче»);

ФК «Цвітова»: Бойко Владислав, Борис Василь (ДЮСШ Бучач), Колодницький Ігор («Легіон» Драганівка), Кухтин Степан (ФК «Переволока»), Мегас Богдан («Галичина» Білобожницька ОТГ), Нагайовський Петро (ФК «Трибухівці-2»), Птиць Андрій (ФК «Переволока»), Чудак Володимир (ФК «Трибухівці-2»);

ФК «Івачів»: Вітровий Святослав («Віго-Острів»), Гвіанідзе Автанділ («Поділля» (Васильківці), Дроздовський Сергій (ФК «Нараїв»), Микичак Назар (ФК «Теофіпілка»), Пастернак Андрій («Агрон-ОТГ» В. Гаї), Шимонович Тарас («Віго-Острів»);

«Стрипа» (Купчинці): Горохівський Назарій (ФК «Теофіпілка»), Кос Роман, Кривокульський Олег, Міськів Вадим, Співак Назар («Агрона-ТНПУ» Тернопіль), Южин Володимир.

P.S.: Гравці, після прізвища яких не вказана назва команди, у минулому сезоні не виступали за жодну з команд на Україні або ж не проходили по базі Української асоціації футболу.  

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 375


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58