Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 16 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

28 лютого 2021 р. 12:31

27-28 лютого відбувся 16-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати 16-го туру:

«Гермес-7» - «Вікторія» (В. Ходачків) – 3:6 (1:2)

Голи: Сергій Онуфрейчук (10), Ігор Квятковський (25), Сергій Мельничук (39) – Віталій Паперовський (15, 20), Олександр Паламар (27), Тарас Глухан (32, 39). Павло Данилюк (37).

***

«Агронива» – «Себн-Скриня» – 2:1 (1:1)

Голи: Юрій Заставецький (9), Володимир Гайковий (33) – Роман Кісіль (14).

***

«Wyscout» - «Поділля» Березовиця – 3:1 (1:1)

Голи: Андрій Дричик (3), Ярослав Кліщ (24, 30) – Іван Абрамець (8).

***

«Говерла» (Дубівці) – «1998» – 3:0 (2:0)

Голи: Валентин Білик (8), Василь Дзюба (16), Богдан Дацко (34).

***

«ГУНП» - «Поділля» (Васильківці) – 5:8 (2:4)

Голи: Дмитро Миколишин (5, 34), Дмитро Магеровський (7, 24, 25) – Роман Жига (1, 3), Ігор Муравський (10), Роман Мельник (12, 24, 38), Володимир Грабчак (35), Сергій Лук’янов (40).

***

«Саюз» – «Добрий Самарянин» (Вишгородок) – 2:4 (0:2)

Голи: Владислав Сороцький (23), Олег Кубик (39) – Олег Войцещук (13), Володимир Пальчик (14), Олег Критюк (23), Сергій Чабай (38).

***

«Aлюр» (Тернопіль) - «Медобори» (Зелене) – 4:1 (1:0)

Голи: Богдан Цупер (19), Тарас Дурай (35, 37), Євген Гурін (39) – Андрій Кондзьолка (29).

***

«Автоцентр-88» (Тернопіль) - «Айва-Тірас» (Іванків) – 1:13 (0:3)

Голи: Микола Куріцький (29) – Владислав Тимощук (6, 23, 27), Олег Барицький (7, 30), Юрій Карбовський (16, 21), Вадим Вишинський (24), Ярослав Гаращук (28), Ростислав Гришак (30, 37, 37), Сергій Буртовий (31).

***

Турнірна таблиця після 16-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Айва-Тірас" Іванків

15

12

1

2

77 - 25

37

2

«Алюр» Тернопіль

15

11

3

1

78 - 42

36

3

"Говерла" Дубівці

15

11

1

3

72 - 40

34

4

«Медобори» Зелене

15

10

3

2

79 - 34

33

5

"Sebn-Скриня" Тернопіль

15

9

4

2

61 - 38

31

6

"Вікторія" В. Ходачів

15

9

2

4

50 - 32

29

7

«Гермес-7» Тернопіль

15

8

2

5

67 - 46

26

8

«Саюз» Тернопіль

15

7

3

5

47 - 47

24

9

«Поділля» Васильківці

16

8

0

8

63 - 68

24

10

"Агронива" Тернопіль

15

7

2

6

66 - 53

23

11

"Добрий самарянин" Вишгородок

15

5

1

9

54 - 75

16

12

"Юніори" Тернопіль

15

4

3

8

61 - 70

15

13

«Автоцентр 88» Тернопіль

15

2

4

9

56 - 83

10

14

"Поділля" В. Березовиця

15

3

1

11

38 - 73

10

15

«Wyscout» Тернопіль

15

2

3

10

43 - 90

9

16

ГУНП Тернопіль

15

2

1

12

48 - 104

7

17

1998

15

0

2

13

42 - 82

2

***

Бомбардири

Євген Гурін («Aлюр») – 27

Юрій Заставецький («Агронива») – 26

Степан Клекот («Медобори») – 24

Микола Гнатишин («Говерла») – 20

Ігор Квятковський («Гермес-7») – 20

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 20

Василь Молінський («Aлюр») – 19

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 19

Євген Щербатюк («Медобори») – 18

Михайло Войцещук («Агронива») – 17

Валентин Білик («Говерла») – 15

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 15

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 14

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 13

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 12

Тарас Дурай («Aлюр») – 12

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 12

Дмитро Шведецький («1998») – 12+1а/г

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 11

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 11

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 11

Віталій Тригуба («Юніори») – 11

Василь Дзюба («Говерла») – 11

Михайло Карпа («Вікторія») – 10

Руслан Луцик («Вікторія») – 10

Віталій Паперовський («Вікторія») – 10

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 10

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 10

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 10

Сергій Чабай («Добрий Самарянин») – 10+1а/г

Михайло Вітерук («Поділля» Васильківці) – 9

Арсен Доленга («САЮЗ») – 9

Віктор Довгунь («1998») – 9

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 9

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 9

Роман Демків («Гермес») – 9+1а/г

Андрій Дубчак («Медобори») – 8

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 8

Богдан Дацко («Говерла») – 8

Сергій Онуфрейчук («Гермес-7») – 8

Максим Коломієць («Юніори») – 8+1а/г

Володимир Пальчик («Добрий Самарянин») – 8+1а/г

Роман Наконечний («1998») – 7

Дмитро Галадей («Медобори») – 7

Сергій Полянчук («Медобори») – 7

Андрій Ваврик («Юніори») – 7

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 7

Сергій Фарботняк («Поділля» В. Березовиця) – 7

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 7

Павло Данилюк («Вікторія») – 7

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 7

Сергій Лук’янов («Поділля» Васильківці) – 7

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 7

Вадим Вишинський («Айва-Тірас») – 7

Олег Барицький («Айва-Тірас») – 7

Олег Кубик («САЮЗ») – 7+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 7+1а/г

Василь Крочак (ГУНП) – 7+1а/г

Владислав Левчик («Aлюр») – 6

Владислав Мороз («Гермес-7») – 6

Роман Кошіль («Гермес-7») – 6

Дмитро Русанюк («1998») – 6

Олександр Ткачук («Юніори») – 6

Петро Грабчак («Говерла») – 6

Максим Харчук («Wyscout») – 6

Павло Денькович («Медобори») – 6

Назарій Головко («Себн-Скриня») – 6

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 6

Віталій Головатий (ГУНП) – 6

Михайло Бурбела («Юніори») – 6

Олег Войцещук («Добрий Самарянин») – 6

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 6

Ярослав Миронюк («Агронива») – 6+1а/г

Олександр Була («Гермес-7») – 5

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 5

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 5

Роман Снятовський («Автоцентр 88») – 5

Сергій Шум («САЮЗ») – 5

Юрій Соколовський («Агронива») – 5

Микола Кохан (ГУНП) – 5

Богдан Цупер («Aлюр») – 5

Тарас Глухан («Вікторія») – 5

Анатолій Гринченко («Говерла») – 5+1а/г

Микола Поврозник («Юніори») – 5+1а/г

Анатолій Ульянов («САЮЗ») – 4

Сергій Чиж («САЮЗ») – 4

Михайло Юристий («Поділля» В. Березовиця) – 4

Володимир Стельмах («Поділля» В. Березовиця) – 4

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 4

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 4

Олександр Черній («Юніори») – 4

Артем Вітович («Aлюр») – 4

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 4

Андрій Засєдко («Агронива») – 4

Віталій Теереп («Добрий Самарянин») – 4

Арсен Мельничук («Гермес-7») – 4

Ігор Кріпкий («Гермес-7») – 4

Роман Шиптицький («Говерла») – 4

Ігор Муравський («Поділля» Васильківці) – 4

Віталій Кузьмак («Юніори») – 4+1а/г

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 3

Ігор Козовик («Медобори») – 3

Андрій Кондзьолка («Медобори») – 3

Вадим Цінчик («Себн-Скриня») – 3

Володимир Яхван («Себн-Скриня») – 3

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 3

Андрій Хархут («Себн-Скриня») – 3

Михайло Костів («Вікторія») – 3

Андрій Богач («Говерла») – 3

Данило Аршинов («Wyscout») – 3

Іван Бабій («Wyscout») – 3

Андрій Дричик («Гермес-7»/ «Wyscout») – 3

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 2

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 2

Олександр Кеня («Айва-Тірас») – 2

Ярослав Гаращук («Айва-Тірас») – 2

Сергій Буртовий («Айва-Тірас») – 2

Василь Підлужний («Гермес-7») – 2

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 2

Максим Лилик («Агронива») – 2

Андрій Завадович («САЮЗ») – 2

Назар Галько («Автоцентр 88») – 2

Ігор Копцюх («Поділля» В. Березовиця) – 2

Святослав Маракін (ГУНП) – 2

Дмитро Сиротюк («САЮЗ») – 2

Володимир Лема («Себн-Скриня») – 2

Юрій Твардовський («Wyscout») – 2

Віктор Філіпенко (1998) – 2

Віктор Мацько («1998») – 2+1а/г

Олег Лободець («Wyscout») – 2+1а/г

Олександр Критюк («Добрий Самарянин») – 2+1а/г

Володимир Дитиняк («Поділля» В. Березовиця) – 1

Павло Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Амуго Чуквуебука Аугустус («Поділля» Васильківці) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Андрій Цаволик (ГУНП) – 1

Андрій Малик («Гермес-7») – 1

Олег Комаровський («САЮЗ») – 1

Руслан Хабаров («САЮЗ») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Володимир Гайковий («Агронива»)

Павло Марченко («Себн-Скриня») – 1

Дмитро Карасьов («Юніори») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Антон Омаров («Добрий Самарянин») – 1

Руслан Мирончик («Вікторія») – 1

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 1

Андрій Капелян («Вікторія») – 1

Олександр Паламар («Вікторія») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Андрій Денчук («Wyscout») – 1

Вадим Барицький («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Олексій Захарчук («Aлюр») – 1

Олександр Грінько («Aлюр») – 1

Володимир Кирич (1998) 1

Сергій Мельничук («Гермес-7») – 1

Андрій Рилик («Wyscout») – 1+1а/г

Володимир Мостовий («Агронива») – 1+1а/г

Віталій Берегуля (1998) 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 540


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51