Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 11 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

15 лютого 2021 р. 07:22

14 лютого відбувся повний 11-й тур третьої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 11-го туру:

«Тернопільводоканал» - «Самець» (Підволочиськ) – 3:5 (1:3)

Голи: Дмитро Якубішин (14), Тарас Шулька (38), Олексій Юрчак (39) – Володимир Гусаковський (2, 7, 18, 40), Вадим Бубела (35).

***

ФК «Таурів» - «Кристал» (Чортків) – 10:2 (3:0)

Голи: Назар Шевчук (13, 15, 31), Василь Підлужний (13, 21, 26, 29), Ігор Любінський (22), Андрій Кава (33), Максим Довгань (35) – Іван Пожарнюк (23), Олег Яковищак (30).

***

ФК «Курівці» - «Bad Wolfs» (Тернопіль) – 9:2 (4:2)

Голи: Дмитро Стриєшин (1, 18, 26, 36, 38), Олександр Мельник (3), Андрій Лисий (13), Василь Борис (29), Віктор Божко (33) – Ярослав Томашевський (9), Назарій Подоляк (11).

***

 «Вікторія» (В. Бірки) – ФК «Луб’янки» – 8:2 (4:0)

Голи: Михайло Саїк (5, 37), Арсен Ситник (6), Андрій Шум (8, 29), Руслан Плосконіс (20), Петро Загурський (31), Сергій Шум (34) – Євген Левчук (31), Богдан Риндич (34).

***

ФК «Вівся» - ФК «Заруддя» – 3:5 (2:3)

Голи: Тарас Василак (15), Павло Пеляк (20), Сергій Бабуняк (35, а/г)Сергій Бабуняк (11, 21), Андрій Когут (17, 18), Іван Бабуняк (29).

***

«Ампер» Тернопіль - ФК «Пронятин» – 3:6 (0:2)

Голи: Володимир Івашків (22, 37), Тарас Мендюк (36) – Андрій Дідик (2, 26), Юрій Балюк (17, 33), Роман Грицай (27, 35).

****

Турнірна таблиця. 11 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Дніпро» Печірна

10

9

0

1

55 - 32

27

2

ФК «Таурів»

10

8

0

2

68 - 31

24

3

«Кристал» Чортків

11

7

2

2

53 - 40

23

4

«Самець» Підволочиськ

11

7

1

3

60 - 44

22

5

«Ветеран» Кременець

10

6

2

2

57 - 43

20

6

«Вікторія» В. Бірки

10

5

3

2

48 - 37

18

7

«Поділля-2» Васильківці

10

5

1

4

46 - 34

16

8

ФК «Заруддя»

11

5

1

5

51 - 51

16

9

«Ампер»

10

5

0

5

29 - 37

15

10

«Тернопільводоканал»

10

4

0

6

31 - 35

12

11

ФК «Пронятин»

11

3

1

7

38 - 44

10

12

ФК «Курівці»

10

3

0

7

42 - 51

9

13

ФК «Вівся»

10

2

1

7

41 - 55

7

14

«Bad Wolfs»

10

1

1

8

33 - 76

4

15

ФК «Луб’янки»

10

0

1

9

31 - 73

1

***

Бомбардири

Роман Клак («Ветеран») – 25

Віталій Хрущ («Дніпро») – 22

Василь Підлужний (ФК «Таурів») – 22

Дмитро Стриєшин (ФК «Курівці») – 22

Володимир Гусаковський («Самець») – 21

Владислав Кошовський («Bad Wolfs») – 19

Василь Огринович (ФК «Пронятин») – 15

Віталій Катинський (ФК «Таурів») – 13

Тарас Плисюк («Самець») – 13

Назар Кузь («Самець») – 13

Андрій Трух («Поділля-2») – 12

Тарас Дячун (ФК «Луб’янки») – 12

Андрій Брегін («Вікторія») – 12

Тарас Гаврилюк («Кристал») – 11

Роман Скакун («Дніпро») – 10

Андрій Лагіш («Ампер») – 10

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 10+1а

Іван Цимбалістий («Поділля-2») – 9

Тарас Семенець (ФК «Таурів») – 9

Василь Борис (ФК «Курівці») – 9+1а/г

Олексій Сімора («Ветеран») – 8

Василь Довгаль («Ветеран») – 8

Василь Поруцький («Самець») – 8

Богдан Вітрук («Дніпро») – 8

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 8

Василь Питлик («Кристал») – 8

Олег Яковищак («Кристал») – 8

Олександр Волос (ФК «Таурів») – 8

Андрій Лозінський («Поділля-2») – 7

Богдан Коропатницький (ФК «Вівся») – 7

Петро Запотічний (ФК «Вівся») – 7

Юрій Шморгун («Ампер») – 7

Андрій Шум («Вікторія») – 7

Дмитро Гевко («Кристал») – 7

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 7

Петро Кубішин («Вікторія») – 7+1а/г

Богдан Богатюк («Дніпро») – 7+1а/г

Андрій Мархоцький («Поділля-2») – 7+1а/г

Іван Курдупель (ФК «Вівся») – 6

Богдан Риндич (ФК «Луб’янки») – 6

Євген Левчук (ФК «Луб’янки») – 6

Володимир Івашків («Ампер») – 6

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 6

Юрій Балюк (ФК «Пронятин») – 6

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 6

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 6

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 6+1а/г

Сергій Прокопюк («Ветеран») – 5

Віктор Крисоватий («Самець») – 5

Антон Дячинський («Кристал») – 5

Назарій Бобко (ФК «Вівся») – 5

Назар Шевчук (ФК «Таурів») – 5

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») – 5

Роман Грицай (ФК «Пронятин») – 5+1а/г

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 5+1а/г

Олександр Гоцанюк («Ветеран») – 4

Назар Антонюк (ФК «Заруддя») – 4

Василь Бідось (ФК «Заруддя») – 4

Дмитро Якубішин («Тернопільводоканал») – 4

Максим Довгань (ФК «Таурів») – 4

Павло Пеляк (ФК «Вівся») – 4

Михайло Саїк («Вікторія») – 4

Руслан Плосконіс («Вікторія») – 4+1а/г

Сергій Нюня (ФК «Заруддя») – 3

Анатолій Крупа (ФК «Вівся») – 3

Тарас Василак (ФК «Вівся») – 3

Василь Глогусь (ФК «Пронятин») – 3

Олексій Юрчак («Тернопільводоканал») – 3

Дмитро Торончук («Bad Wolfs») – 3

Арсен Шпак (ФК «Курівці») – 3

Микола Обліжок («Кристал») – 3

Ігор Любінський (ФК «Таурів») – 3

Ростислав Яремчук (ФК «Луб’янки») – 3

Вадим Бубела («Самець») – 3

Павло Курпіта («Bad Wolfs») – 3

Тарас Мендюк («Ампер») – 3

Іван Пожарнюк («Кристал») – 3+1а/г

Віталій Гайовий (ФК «Курівці») – 2

Віталій Шмигановський («Поділля-2») – 2

Андрій Баліцький («Поділля-2») – 2

Володимир Захарків («Поділля-2») – 2

Андрій Чепіга («Вікторія») – 2

Руслан Білоус («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Сергій Шум («Вікторія») – 2

Сергій Маньовський («Кристал») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Богдан Гуменюк (ФК «Таурів») – 2

Віктор Франковський («Ветеран») – 2

Владислав Герасимчук («Ветеран») – 2

Анатолій Дембіцький («Ветеран») – 2

Богдан Батюк (ФК «Луб’янки») – 2

Денис П’ясечний («Bad Wolfs») – 2

Ярослав Томашевський («Bad Wolfs») – 2

Ігор Нечай (ФК «Заруддя») – 2

Назар Гринчак («Дніпро») – 2

Назар Гудзь («Вікторія») – 2+2а/г

Сергій Гуменюк («Поділля-2») – 1

Володимир Цимбалістий («Поділля-2») – 1

Тарас Ващишен («Поділля-2») – 1

Максим Єдинак («Самець») – 1

Юрій Кізюк («Дніпро») – 1

Олександр Паруна («Дніпро») – 1

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») – 1

Андрій Майовський (ФК «Пронятин») – 1

Іван Сохацький («Ветеран») – 1

Олег Єлиїв («Ампер») – 1

Едуард Катеринюк («Ампер») – 1

Мирослав Ірха («Ампер») – 1

Валентин Чепига («Тернопільводоканал») – 1

Олег Антонюк («Тернопільводоканал») – 1

Денис Костур (ФК «Луб’янки») – 1

Андрій Бригадир (ФК «Луб’янки») – 1

Юрій Процик (ФК «Курівці») – 1

Ярослав Бідак (ФК «Курівці») – 1

Олександр Мельник (ФК «Курівці») – 1

Андрій Лисий (ФК «Курівці») – 1

Віктор Божко (ФК «Курівці») – 1

Василь Демчук (ФК «Курівці») – 1

Сергій Скалій («Кристал») – 1

Володимир Максимів (ФК «Вівся») – 1

Іван Гиба (ФК «Вівся») – 1

Володимир Запотічний (ФК «Вівся») – 1

Володимир Петришин («Bad Wolfs») – 1

Назарій Подоляк Bad Wolfs») – 1

Дмитро Кузик («Bad Wolfs») – 1

Арсен Ситник («Вікторія») – 1

Петро Загурський («Вікторія») – 1

Андрій Кава (ФК «Таурів») – 1

Володимир Процик («Bad Wolfs») – 1+1а/г

Лука Даниленко («Bad Wolfs») – 1а/г

Сергій Тополюк («Ветеран») – 1а/г

Валентин Єфремов («Ветеран») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 377


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58