Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 14 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

14 лютого 2021 р. 20:49

Сьогодні, 14 лютого, відбувся 14-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати 14-го туру:

«Гермес-7» Тернопіль – «Добрий Самарянин» Вишгородок – 5:4 (2:1)

Голи: Роман Кошіль (11, 13), Роман Демків (32), Арсен Мельничук (33, 34) – Олег Войцещук (9, 30), Олег Критюк (21), Сергій Чабай (25).

***

«Wyscout» (Тернопіль) – «Юніори» (Тернопіль) – 6:6 (2:2)

Голи: Віталій Кузьмак (14, а/г), Андрій Дричик (15), Данило Аршинов (30), Ярослав Кліщ (33, 40), Максим Харчук (38) – Олександр Ткачук (18), Максим Коломієць (20), Віталій Кузьмак (26), Віталій Тригуба (36, 37, 39).

***

«Говерла» (Дубівці) - «Поділля» (В. Березовиця) – 5:2 (1:1)

Голи: Василь Дзюба (14), Валентин Білик (21, 27), Петро Грабчак (25), Роман Шиптицький (27) – Сергій Фарботняк (5), Петро Кривий (38).

***

«Aлюр» (Тернопіль) – «ГУНП» (Тернопіль) – 9:2 (3:0)

Голи: Євген Гурін (3, 14, 30), Олександр Грінько (5), Василь Молінський (26, 38, 40), Артем Вітович (32, 32) – Василь Крочак (22), Микола Кохан (36).

***

 «Вікторія» (В. Ходачків) - «Поділля» (Васильківці) – 5:2 (2:0)

Голи: Михайло Карпа (9, 15), Павло Данилюк (22, 34), Руслан Луцик (24) – Сергій Лук’янов (25, 38).

***

«Айва-Тірас» (Іванків) – «Себн-Скриня» (Тернопіль) – 6:0 (2:0)

Голи: Вадим Вишинський (8, 40), Сергій Буртовий (15), Олег Барицький (31), Владислав Тимощук (36, 37).

***

«Саюз» (Тернопіль) – «1998» (Тернопіль) – 3:0 (неявка команди «1998»)

***

«Автоцентр-88» (Тернопіль) - «Медобори» (Зелене) – 1:5 (0:3)

Голи: Віталій Бодак (35) – Сергій Полянчук (6, 32), Степан Клекот (8, 11, 37).

***

Турнірна таблиця після 14-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Алюр» Тернопіль

14

10

3

1

74 - 41

33

2

«Медобори» Зелене

13

10

2

1

77 - 29

32

3

«Айва-Тірас» Іванків

13

10

1

2

61 - 24

31

4

«Говерла» Дубівці

13

9

1

3

62 - 36

28

5

«Sebn-Скриня» Тернопіль

13

8

4

1

56 - 33

28

6

«Гермес-7» Тернопіль

13

8

2

3

60 - 33

26

7

«Вікторія» В. Ходачів

13

8

1

4

42 - 27

25

8

«Саюз» Тернопіль

13

7

3

3

45 - 40

24

9

«Агронива» Тернопіль

13

6

1

6

63 - 51

19

10

«Поділля» Васильківці

14

6

0

8

49 - 60

18

11

«Юніори» Тернопіль

14

3

3

8

54 - 64

12

12

«Автоцентр-88» Тернопіль

13

2

4

7

52 - 66

10

13

«Добрий самарянин» Вишгородок

12

3

1

8

45 - 68

10

14

ГУНП Тернопіль

13

2

1

10

37 - 89

7

15

«Поділля» В. Березовиця

12

2

0

10

31 - 65

6

16

«Wyscout» Тернопіль

13

1

3

9

37 - 83

6

17

1998

13

0

2

11

41 - 77

2

***

Бомбардири

Євген Гурін («Aлюр») – 26

Юрій Заставецький («Агронива») – 24

Степан Клекот («Медобори») – 24

Василь Молінський («Aлюр») – 19

Євген Щербатюк («Медобори») – 18

Ігор Квятковський («Гермес-7») – 18

Микола Гнатишин («Говерла») – 17

Михайло Войцещук («Агронива») – 17

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 16

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 15

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 12

Дмитро Шведецький («1998») – 12+1а/г

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 11

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 11

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 11

Валентин Білик («Говерла») – 11

Віталій Тригуба («Юніори») – 11

Тарас Дурай («Aлюр») – 10

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 10

Михайло Карпа («Вікторія») – 10

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 9

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 9

Михайло Вітерук («Поділля» Васильківці) – 9

Василь Дзюба («Говерла») – 9

Арсен Доленга («САЮЗ») – 9

Віктор Довгунь («1998») – 9

Роман Демків («Гермес») – 9+1а/г

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 8

Віталій Паперовський («Вікторія») – 8

Руслан Луцик («Вікторія») – 8

Андрій Дубчак («Медобори») – 8

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 8

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 8

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 8

Максим Коломієць («Юніори») – 8+1а/г

Роман Наконечний («1998») – 7

Дмитро Галадей («Медобори») – 7

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 7

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 7

Богдан Дацко («Говерла») – 7

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 7

Володимир Пальчик («Добрий Самарянин») – 7+1а/г

Сергій Чабай («Добрий Самарянин») – 7+1а/г

Василь Крочак (ГУНП) – 7+1а/г

Владислав Левчик («Aлюр») – 6

Владислав Мороз («Гермес-7») – 6

Роман Кошіль («Гермес-7») – 6

Павло Данилюк («Вікторія») – 6

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 6

Дмитро Русанюк («1998») – 6

Олександр Ткачук («Юніори») – 6

Андрій Ваврик («Юніори») – 6

Петро Грабчак («Говерла») – 6

Максим Харчук («Wyscout») – 6

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 6

Вадим Вишинський («Айва-Тірас») – 6

Павло Денькович («Медобори») – 6

Сергій Полянчук («Медобори») – 6

Назарій Головко («Себн-Скриня») – 6

Ярослав Миронюк («Агронива») – 6+1а/г

Олег Кубик («САЮЗ») – 6+1а/г

Олександр Була («Гермес-7») – 5

Сергій Онуфрейчук («Гермес-7») – 5

Олег Барицький («Айва-Тірас») – 5

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 5

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 5

Сергій Лук’янов («Поділля» Васильківці) – 5

Віталій Головатий (ГУНП) – 5

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 5

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 5

Сергій Шум («САЮЗ») – 5

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 5

Сергій Фарботняк «Поділля» В. Березовиця) – 5

Юрій Соколовський («Агронива») – 5

Анатолій Гринченко («Говерла») – 5+1а/г

Микола Поврозник («Юніори») – 5+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 5+1а/г

Анатолій Ульянов («САЮЗ») – 4

Сергій Чиж («САЮЗ») – 4

Михайло Юристий («Поділля» В. Березовиця) – 4

Володимир Стельмах («Поділля» В. Березовиця) – 4

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 4

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 4

Михайло Бурбела («Юніори») – 4

Олександр Черній («Юніори») – 4

Богдан Цупер («Aлюр») – 4

Артем Вітович («Aлюр») – 4

Микола Кохан (ГУНП) – 4

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 4

Андрій Засєдко («Агронива») – 4

Віталій Теереп («Добрий Самарянин») – 4

Арсен Мельничук («Гермес-7») – 4

Роман Снятовський («Автоцентр 88») – 4

Роман Шиптицький («Говерла») – 4

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 3

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 3

Олег Войцещук («Добрий Самарянин») – 3

Ігор Козовик («Медобори») – 3

Вадим Цінчик («Себн-Скриня») – 3

Володимир Яхван («Себн-Скриня») – 3

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 3

Андрій Хархут («Себн-Скриня») – 3

Тарас Глухан («Вікторія») – 3

Михайло Костів («Вікторія») – 3

Андрій Богач («Говерла») – 3

Ігор Кріпкий («Гермес-7») – 3

Данило Аршинов («Wyscout») – 3

Іван Бабій («Wyscout») – 3

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 2

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 2

Олександр Кеня («Айва-Тірас») – 2

Василь Підлужний («Гермес-7») – 2

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 2

Ігор Муравський («Поділля» Васильківці) – 2

Максим Лилик («Агронива») – 2

Андрій Завадович («САЮЗ») – 2

Назар Галько («Автоцентр 88») – 2

Ігор Копцюх («Поділля» В. Березовиця) – 2

Святослав Маракін (ГУНП) – 2

Андрій Дричик («Гермес-7») – 2

Дмитро Сиротюк («САЮЗ») – 2

Андрій Кондзьолка («Медобори») – 2

Володимир Лема («Себн-Скриня») – 2

Юрій Твардовський («Wyscout») – 2

Віктор Філіпенко (1998) – 2

Віталій Кузьмак («Юніори») – 2+1а/г

Віктор Мацько («1998») – 2+1а/г

Олег Лободець («Wyscout») – 2+1а/г

Володимир Дитиняк («Поділля» В. Березовиця) – 1

Павло Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Амуго Чуквуебука Аугустус («Поділля» Васильківці) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Андрій Цаволик (ГУНП) – 1

Андрій Малик («Гермес-7») – 1

Олег Комаровський («САЮЗ») – 1

Руслан Хабаров («САЮЗ») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Павло Марченко («Себн-Скриня») – 1

Дмитро Карасьов («Юніори») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Антон Омаров («Добрий Самарянин») – 1

Олександр Критюк («Добрий Самарянин») – 1

Руслан Мирончик («Вікторія») – 1

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 1

Андрій Капелян («Вікторія») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Андрій Денчук («Wyscout») – 1

Вадим Барицький («Айва-Тірас») – 1

Ярослав Гаращук («Айва-Тірас») – 1

Сергій Буртовий («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Олексій Захарчук («Aлюр») – 1

Олександр Грінько («Aлюр») – 1

Володимир Кирич (1998) 1

Андрій Рилик («Wyscout») – 1+1а/г

Володимир Мостовий («Агронива») – 1+1а/г

Віталій Берегуля (1998) 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 540


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51