На Тернопільщині стартувала Дитячо-юнацька футзальна ліга (+фото)
Зональними змаганнями у старшій віковій групі (юнаки 2004-2005 р.н.) стартувала обласна Дитячо-юнацька футзальна ліга сезону 2021 року.
Зональні змагання сьогодні, 13 лютого, відбувались у чотирьох містах Тернопільської області: Шумську, Бережанах, Підволочиську та Борщові.
Пропонуємо до Вашої уваги результати зональних змагань:
Шумськ
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
В |
Н |
П |
Р/М |
О |
1 |
ДЮСШ Кременець |
|
2:1 |
7:5 |
12:5 |
3 |
0 |
0 |
21:11 |
9 |
2 |
ДЮСШ Шумськ |
1:2 |
|
2:0 |
6:3 |
2 |
0 |
1 |
9:5 |
6 |
3 |
БДТС Почаїв |
5:7 |
0:2 |
|
2:2 |
0 |
1 |
2 |
7:11 |
1 |
4 |
ДЮСШ Дедеркали |
5:12 |
3:6 |
2:2 |
|
0 |
1 |
2 |
10:20 |
1 |
Бережани
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
В |
Н |
П |
Р/М |
О |
1 |
ДЮСШ Бережани |
|
7:2 |
6:1 |
2 |
0 |
0 |
13:3 |
6 |
2 |
«Чемпіон» Зборів |
2:7 |
|
3:3 |
0 |
1 |
1 |
5:10 |
1 |
3 |
Великогаївська ОТГ |
1:6 |
3:3 |
|
0 |
1 |
1 |
4:9 |
1 |
Підволочиськ
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
В |
Н |
П |
Р/М |
О |
1 |
«Чемпіон» Тернопіль |
|
3:2 |
4:3 |
3:1 |
3 |
0 |
0 |
10:6 |
9 |
2 |
ДЮСШ Підволочиськ |
2:3 |
|
2:1 |
11:1 |
2 |
0 |
1 |
15:5 |
6 |
3 |
ДЮСШ Скалат |
3:4 |
1:2 |
|
8:2 |
1 |
0 |
2 |
12:8 |
3 |
4 |
Ланівецька ОТГ |
1:3 |
1:11 |
2:8 |
|
0 |
0 |
3 |
4:22 |
0 |
Борщів
№ |
Команда |
1 |
2 |
3 |
В |
Н |
П |
Р/М |
О |
1 |
ДЮСШ Борщів |
|
4:1 |
1:1 |
1 |
1 |
0 |
5:2 |
4 |
2 |
ТОДЮСШ Копичинці |
1:4 |
|
2:1 |
1 |
0 |
1 |
3:5 |
3 |
3 |
ДЮСШ Заліщики |
1:1 |
1:2 |
|
0 |
1 |
1 |
2:3 |
1 |
До фіналу «чотирьох» пробилися команди, які зайняли перші місця у своїх групах: ДЮСШ (Кременець), ДЮСШ (Бережани), «Чемпіон» (Тернопіль) та ДЮСШ (Борщів). Фінальні змагання відбудуться 20 лютого. Місце проведення фіналу буде повідомлено додатково.
На фото: команди з Кременця, Шумська, Почаєва, В. Дедеркал та Борщова.
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось