Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ФУТЗАЛЬНОЇ ЛІГИ. 31 СІЧНЯ NEW

31 січня 2021 р. 22:59

Сьогодні, 31 січня, після тритижневої перерви пов’язаної із введенням на території України локдауну на Тернопільщині поновлюється Тернопільська футзальна ліга сезону-2020/21. Відбувся 10-й тур в вищій і першій лігах (матчі проходитимуть у Фізкультурно-оздоровчому комплексі, що на вулиці Братів Бойчуків), а також 9-й тур у третій лізі (СК «Ватра», що на вул. Микулинецькій).

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, які віждбулися у ФОЦі. 

«Податкова» (Тернопіль) - «Інваспорт» (Тернопіль) – 4:9 (3:1)

Голи: Михайло Мацьковський (3), Андрій Кульчицький (14), Богдан Дзюла (19), Сергій Дроздовський (23) – Дмитро Субчак (15, 31), Богдан Бадло (21, 28, 33), Мирон Танчик (22), Іван Кілик (30), Віталій Соловей (32), Іван Рудзевич (34).

***

«Добрий Самарянин» (Вишгородок) – «Aлюр» (Тернопіль) – 3:9 (0:4)

Голи: Дмитро Максимчук (25), Сергій Чабай (28), Володимир Пальчик (31) – Тарас Дурай (9, 24), Василь Молінський (10, 15, 33), Євген Гурін (19, 39, 39), Олексій Захарчук (28).

***

«Саванді-1» (Тернопіль) - ФК «Озерна-1» – 2:2 (0:1)

Голи: Роман Гром’як (31, а/г), Микола Когут (39) – Роман Гром’як (10, 39).

***

«Гермес-7» Тернопіль - «Поділля» Васильківці – 7:2 (3:0)

Голи: Арсен Мельничук (11), Ігор Кріпкий (18, 35), Владислав Мороз (19), Роман Демків (39), Роман Кошіль (40, 40) – Роман Мельник (28, 39).

***

«Панорама» (Млинівці) - «Нива» (Підгайці) – 7:1 (3:0)

Голи: Юрій Худик (6), Андрій Теслюк (8), Василь Дорош (11, 23), В’ячеслав Надозірний (24), Сергій Комар (38), Ігор Журик (39) – Роман Гордіца (39).

***

«Саюз» (Тернопіль) - «Поділля» (В. Березовиця) – 5:2 (3:2)

Голи: Сергій Чиж (3), Олег Кубик (7), Олег Сиротюк (8), Арсен Доленга (21, 35) – Ігор Копцюх (2), Богдан Лірський (14).

***

ФК «Івачів» - «Ветеран 40+» (Тернопіль) – 0:3 (неявка команди з Івачева)

***

«Айва-Тірас» (Іванків) – «Wyscout» (Тернопіль) – 12:2 (6:1)

Голи: Владислав Тимощук (2, 7, 20, 31, 37), Юрій Карбовський (12, 38), Ростислав Гришак (17, 19, 25), Олександр Кеня (27), Вадим Вишинський (30) – Ярослав Кліщ (12, 40).

***

«Вікнини» (Вікно) - ФК «Копичинці» – 4:4 (1:1)

Голи: Ігор Барановський (19), Роман Гаврилюк (23), Олег Тихоліз (28), Богдан Романов (29) – Віктор Сагайдак (14), Петро Сокіл (24, 25, 28).

***

«1998» (Тернопіль) – «Юніори» (Тернопіль) – 3:10 (2:1)

Голи: Віктор Довгуль (8), Дмитро Шведецький (15), Віктор Мацько (27) – Михайло Бурбела (19), Микола Поврозник (21), Дмитро Шведецький (25, а/г), Олександр Черній (26, 40, 40), Віталій Тригуба (31, 32), Олександр Грицюк (33), Олександр Ткачук (35).

***

«Сокіл» (Великоберезовицька ОТГ) – «Калина» (Тернопіль) – 10:4 (5:2

Голи: Юрій Свірко (1), Тарас Огірок (3, 30), Юрій Олійник (5, 20, 33, 34), Андрій Солодухо (10), Арсен Музика (24), Михайло Петришин (35) – Ярослав Чопик (15, 19), Владислав Гулько (27), Віталій Єднаковський (38).

***

«Себн-Скриня» – «ГУНП» – 10:2 (6:1)

Голи: Роман Кісіль (2, 30), Назар Мороз (7, 36), Тарас Даньків (8), Володимир Гриб (9), Ярослав Адамів (19), Назар Головко (20, 37), Олег Кузяк (40) – Василь Крочак (10), Святослав Маракін (29).

***

«Eleks» (Тернопіль) - «Добра піца» (Тернопіль) – 5:6 (3:2)

Голи:  Олег Байдак (5), Василь Савор (9), Олександр Рахлецький (16, 29), Володимир Шум’як (26) – Віктор Ковалик (11, 18, 39), Михайло Конечний (34), Іван Бачинський (34), Володимир Пришнівський (35).

***

«ТДК» (Тернопіль) – «ССО» (Тернопіль) – 2:7 (0:2)

Голи: Олександр Нетеча (21), Микола Кармаз (26) – Дем’ян Репела (2, 7, 36, 39), Олександр Мдінарадзе (22), Михайло Бойко (25), Йосип Репела (29).

***

«Говерла» (Дубівці) – «Агронива» (Тернопіль) – 5:4 (2:3)

Голи: Микола Гнатишин (2, 21, 30, 39), Валентин Білик (12) – Михайло Войцещук (10, 13), Юрій Заставецький (11), Юрій Соколовський (22).

***

«Автоцентр 88» (Тернопіль) - «Вікторія» (В. Ходачків) – 3:3 (1:2)

Голи: Тарас Літинський (11), Роман Снятовський (15, 19) – Дмитро Лопушняк (11), Михайло Карпа (19, 39).

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 40
"Медобори" Зелене 16 34
"Нива" Теребовля 16 32
"Рідна Борщівщина... 16 31
"Поділля" Васильк... 16 24
"Збруч-Агробізнес... 16 21
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 16 14
ФК "Нараїв" 16 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 16 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 13 34
ФК «Вишнівець» 13 24
ФК «Трибухівці» 13 21
ФК «Мельниця» Мел... 13 16
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 13 24
«Нічлава» Копичинці 13 23
«Збруч» Гусятинсь... 13 22
«Колос» Зборів 13 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось