Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Футболіст "Рідної Борщівщини" – кращий гравець першої обласної ліги 2020 року (результати опитування)

14 січня 2021 р. 15:40

Визначення кращого гравця першої ліги проведено шляхом опитування головних тренерів і капітанів команд. Загалом у число номінантів потрапив 21 футболіст із 8-ти команд.

Тренери

1. Станіслав Гуцул («Рідна Борщівщина»): 1 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»), 2 – Ярослав Козар (ФК «Мельнция»), 3 – Роман Годований (ФК «Мельнция»);

2. Володимир Пушкаренко («Поділля»): 1 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»), 2 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 3 – Ігор Швець («Хатки»);

3. Богдан Дзюла (ФК «Нараїв»): 1 – Роман Годований (ФК «Мельнция»), 2 - Андрій Баліцький («Поділля»), 3 – Євген Гурін («Рідна Борщівщина»);

4. Ігор Твардовський («Хатки»): 1 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 2 – Ігор Козелко («Поділля»), 3 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»);

5. Василь Ковальчук (ФК «Мельниця»): 1 – Андрій Пілецький («Рідна Борщівщина»), 2 – Олег Чемерейко («Рідна Борщівщина»), 3 – Ярослав Гаращук («Рідна Борщівщина»),

6. Ігор Дворецький (ФК «Трибухівці»): 1 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»), 2 – Павло Чеснік («Рідна Борщівщина»), 3 – Ігор Козелко («Поділля»);

7. Володимир Бульбін («Вікнини»): 1 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 2 – Ігор Козелко («Поділля»), 3 – Роман Бардокін («Колос»);

8. Іван Ковальський («Нива» Городниця): 1 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»), 2 – Андрій Пілецький («Рідна Борщівщина»), 3 – Ігор Козелко («Поділля»);

9. Тарас Стричак («Нива» Підгайці): 1 – Павло Чеснік («Рідна Борщівщина»), 2 – Ігор Козелко («Поділля»), 3 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»);

10. Михайло Забитівський («Колос»): 1 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 2 – Ігор Козелко («Поділля»), 3 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»);

11. Олег Дацко («Віго-Острів»): 1 – Роман Годований (ФК «Мельнция»), 2 – Володимир Пришнівський (ФК «Нараїв»), 3 – Ігор Козелко («Поділля»).

***

Капітани

1. Павло Чеснік («Рідна Борщівщина»): 1 – Ігор Козелко («Поділля»), 2 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»), 3 – Андрій Баліцький («Поділля»);

2. Богдан Іванців («Поділля»): 1 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»); 2 – Роман Годований (ФК «Мельнция»); 3 – Тарас Дурай («Рідна Борщівщина»);

3. Ярослав Адамів (ФК «Нараїв»): 1 – Володимир Гриб («Поділля»), 2 – Роман Бардокін («Колос»), 3 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»);

4. Андрій Гарас («Хатки»): 1 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 2 – Сергій Клюшніченко («Нива» П.), 3 – Роман Годований (ФК «Мельнция»);

5. Максим Щерб’як (ФК «Мельниця»): 1 – Андрій Пілецький («Рідна Борщівщина»); 2 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»); 3 – Ігор Козелко («Поділля»);

6. Віталій Скавуляк (ФК «Трибухівці»): 1 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»); 2 – Ігор Козелко («Поділля»), 3 – Ярослав Козар (ФК «Мельнция»);

7. Андрій Волоцюга («Вікнини»): 1 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 2 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»); 3 – Роман Бардокін («Колос»);

8. Михайло Кука («Нива» Городниця): 1 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 2 – Павло Чеснік («Рідна Борщівщина»), 3 – Роман Кісіль (ФК «Нараїв»);

9. Ярослав Чернець («Нива» Підгайці): 1 – Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв»), 2 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 3 – Павло Данилюк (ФК «Нараїв»);

10. Роман Бардокін («Колос»): 1 – Ігор Козелко («Поділля»), 2 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»), 3 – Богдан Дзюла (ФК «Нараїв»);

11. Тарас Таращук («Віго-Острів»): 1 – Володимир Пришнівський (ФК «Нараїв»), 2 – Іван Цимбалістий («Поділля»), 3 – Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина»).

***

Кращі гравці. Опитування

1. Владислав Тимощук («Рідна Борщівщина») – 29 очок;

2. Андрій Кульчицький (ФК «Нараїв») – 27;

3. Ігор Козелко («Поділля») – 20;

4. Роман Годований (ФК «Мельнция») – 10;

5. Андрій Пілецький («Рідна Борщівщина») – 8;

6. Павло Чеснік («Рідна Борщівщина») – 7;

7. Володимир Пришнівський (ФК «Нараїв») – 5;

8. Роман Бардокін («Колос») – 4;

9-11. Володимир Гриб («Поділля»), Ярослав Козар (ФК «Мельнция»), Андрій Баліцький («Поділля») – по 3;

12-14. Олег Чемерейко («Рідна Борщівщина»), Сергій Клюшніченко («Нива» Підгайці), Іван Цимбалістий («Поділля») – по 2;

15-21. Ігор Швець («Хатки»), Євген Гурін («Рідна Борщівщина»), Ярослав Гаращук («Рідна Борщівщина»), Тарас Дурай («Рідна Борщівщина»), Роман Кісіль (ФК «Нараїв»), Павло Данилюк (ФК «Нараїв»), Богдан Дзюла (ФК «Нараїв») – по 1.

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 10 24
"Медобори" Зелене 10 19
"Рідна Борщівщина... 10 19
"Нива" Теребовля 10 19
"Збруч-Агробізнес... 10 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 10 14
"Поділля" Васильк... 10 14
"Зоря" Хоростків 10 7
ФК "Нараїв" 10 6
"Кристал-U-19" Чо... 10 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 7 21
ФК «Вишнівець» 7 16
ФК «Мельниця» Мел... 7 12
ФК «Трибухівці» 7 10
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 7 4
«Нива» Городниця 7 3
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 14
«Нічлава» Копичинці 6 12
«Колос» Зборів 7 11
«Поділля» В. Бере... 7 10
«ПрофАгро» Кременець 6 6
«Олімпія» Клювинці 7 6
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 393


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58