Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«Кристал» здобув впевнену перемогу над ФК «Бережани»

20 вересня 2017 р. 21:43

Сьогодні, 20 вересня, в рамках 11-го туру вищої обласної ліги чортківський «Кристал» на домашньому стадіоні впевнено переграв ФК «Бережани» – 4:1. І хоча в турнірній таблиці після цього матчу бережанці продовжують випереджати чортківців, але ця перевага складає всього одне очко (22 очка проти 21-го), плюс «Кристал» має ще два поєдинки в запасі.

У середині першого тайму господарі повели в рахунку після швидкої контратаки. Іван Когут зробив прострільну передачу з лівого флангу, на яку відгукнувся його рідний брат Микола і метрів з 11-ти «розстріляв» голкіпера бережанської команди Сергія Цяпу, пробивши по центру воріт (1:0). Не пройшло й десяти хвилин, як господарі подвоїли перевагу. Павло Чорномаз виконав подачу на дальню штангу, а Назар Ільчишин метрів з семи пробив головою – м’яч від стійки залетів у ворота (2:0). Через шість хвилин свій гол забив нападник чортківської команди Андрій Різник, який реалізував вихід віч-на-віч (3:0).

На початку другого тайму гості один м’яч відіграли. Обрізався чортківський оборонець Роман Левіцький і бережанський нападник Олександр Грінько лівою ногою завдав точного удару в ближній кут воріт (3:1). Далі гра заспокоїлася, тренери чортківської команди замінами збили темп, натомість гості не могли нічого реального зробити біля воріт суперника. І лише в компенсований час після трьоходівки Скалій – Плосоніс – Чорномаз, точний був удар з 16-ти метрів Назара Ільчишина, котрий у цьому матчі записав на свій бомбардирський рахунок дубль (4:1).

Ще перемога ще на кілька кроків наблизила «Кристал» до лідера вищої ліги великогаївського «Агрона-ОТГ». Варто зауважити, що за втраченими очками у команд рівновага, натомість чортківцям ще потрібно зіграти два пропущених поєдинок з ФК «Кременець-Академія» та «ДСО-Поділля».

***

«Кристал» (Чортків) – ФК «Бережани» – 4:1 (3:0)

20 вересня. Чортків. Стадіон «Харчовик». 150 гл. +21 град.

Арбітр: Андрій Гах (Тернопіль), асистенти – Василь Бельзецький (Тернопіль), Володимир Федунець (Тернопіль).

Делегат-спостерігач: Василь Заторський (Тернопіль).

«Кристал»: Рогаль (Павлишен, 90+3), Заставецький-к, Семенюк, А. Засєдко, Хомишин (Пшеничний, 46), Ільчишин, І. Когут, М. Когут (Скалій, 86), Чорномаз, Різник (Плосконіс, 60), Левіцький (Тарабалка, 68).

ФК «Бережани»: Цяпа, Мострянський-к, Фанга, Фарботняк (Мукевич, 70), Бадеме, Абрамець (В. Бадло, 46), Мацалап, Стирчак, Жига (Зелінський, 84), Грінько, Легета (Макар, 46).

Голи: М. Когут (25), Н. Ільчишин (33, 90+1), А. Різник (39), О. Грінько (47).

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане чемпіоном вищого дивізіону Тернопільської футзальної ліги 2021/22 рр.?