Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 8 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

28 грудня 2020 р. 16:30

27 грудня відбувся повний 8-й тур другої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 8-го туру:

«Легіон» (Драганівка) – «Серет» (Тернопіль) – 1:8 (1:6)

Голи: Ігор Ташматов (17) – Володимир Пастух (2, 4, 8), Максим Лисак (3), Дмитро Навізівський (11), Олександр Кучеренко (16), Павло Білоус (31), Віталій Любінський (40).

***

«Карат» (Тернопіль) – «Стрипа» (Купчинці) – 1:5 (0:2)

Голи: Олександр Солонинка (31, а/г) – Олександр Солонинка (8), Михайло Маркович (20), Іван Маркович (29), Роман Маркович (33), Тарас Рудик (34).  

***

«Саванді-2» (Тернопіль) - ФК «Озерна-2» – 7:3 (4:1)

Голи: Максим Мохун (2, 3), Ігор Брик (6, 24, 35), Ігор Школьний (9, а/г), Борис Трач (23) – Олег Дзюба (20, 30), Олег Когут (33, а/г)

***

ФК «Глибочок» - «Метрікс» (Тернопіль) – 0:3 (0:0)

Голи: Володимир Лалак (24, а/г), Петро Яцунда (27, 30).

***

«Три валети» (Кременець) - «Ларго» (Тернопіль) – 9:1 (5:0)

Голи: Юрій Федорук (2, 5, 15, 24, 26, 32), Ігор Дівонька (8), Ярослав Єфремов (19), Віктор Сурм’як (29) – Роман Звір (31).

***

Тернопільська міська рада - «Терен» (Тернопіль) – 9:2 (4:1)

Голи: Юрій Петрик (3, 27), Олександр Мацюк (4, 25, 34), Ігор Олексюк (10), Андрій Романюк (15, 22), Анатолій Яцина (40) – Сергій Гуцайлюк (17, 32).

***

ФК «Підгородне» - ФК «Біла» – 12:9 (6:3)

Голи: Арсен Сташків (2, 5, 17, 37), Тарас Гуцуляк (6), Назар Шумило (7, 39), Роман Клос (20, 24, 26, 31, 32) – Тарас Лупиніс (3, 40), Василь Новосад (10, 13, 22, 28, 31), В’ячеслав Свінін (33), Тарас Ангел (34).

***

«Кастар-Україна» (Тернопіль) - «Зелені штахети» (Тернопіль) – 3:1 (2:0)

Голи: Ігор Копцюх (13, 20, 33) – Віталій Микитюк (38).

***

Турнірна таблиця після 8-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Три валети» Кременець

8

7

1

0

59 : 18

22

2

«Метрікс» Тернопіль

8

7

1

0

46 : 21

22

3

Тернопільська міська рада

8

6

0

2

41 : 21

18

4

«Кастар-Україна» Тернопіль

8

6

0

2

33 : 28

18

5

«Серет» Тернопіль

8

5

1

2

38 : 26

16

6

«Стрипа» Купчинці

8

5

1

2

32 : 31

16

7

ФК «В. Глибочок»

8

4

1

3

25 : 20

13

8

«Largo» Тернопіль

8

3

0

5

29 : 28

9

9

«Зелені штахети» Тернопіль

8

2

2

4

27 : 35

8

10

ФК «Біла»

8

2

2

4

34 : 45

8

11

«Саванді-2» Тернопіль

8

2

1

5

25 : 36

7

12

ФК «Підгородне»

8

2

1

5

42 : 55

7

13

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

8

2

1

5

26 : 45

7

14

«Легіон» Драганівка

8

1

3

4

23 : 36

6

15

«Карат» Тернопіль

8

2

0

6

30 : 43

6

16

«Терен» Тернопіль

8

0

1

7

27 : 49

1

***

БОМБАРДИРИ

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 16

Арсен Сташків (ФК “Підгороднє») – 16

Ярослав Єфремов («Три валети») – 16

Олег Дзюба (ФК «Озерна-2») – 16

Ігор Дівонька («Три валети») – 15

Олександр Мацюк (Тернопільська міська рада) – 15

Петро Яцунда («Метрікс») – 15

Роман Клос (ФК «Підгороднє») – 15

Василь Новосад (ФК «Біла») – 15

Олег Дзюба (ФК «Озерна-2») – 13

Сергій Федорук («Три валети») – 13

Олександр Кучеренко («Серет») – 12

Юрій Цупер (ФК «Глибочок») – 10

Михайло Маркович («Стрипа») – 10+1а/г

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 10+1а/г

Максим Гурський («Метрікс») – 9

Віталій Граб («Карат») – 8

Сергій Савка («Кастар-Україна») – 8

Степан Винник («Кастар-Україна») – 8

Олег Курант (ФК «Глибочок») – 7

Роман Звір («Ларго») – 7

Андрій Новачинський («Ларго»/«Стрипа») – 7

Петро Козак («Карат») – 7

Володимир Пунька («Метрікс») – 6

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 6

Максим Лисак («Серет») – 6

В’ячеслав Свінін (ФК «Біла») – 5

Тарас Лупиніс (ФК «Біла») – 5

Роман Маркович («Стрипа») – 5

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 5

Іван Шимчишин («Метрікс») – 5

Дмитро Навізівський («Серет») – 5

Володимир Пастух («Серет») – 5

Ігор Копцюх («Кастар-Україна») 5

Степан Римар («Легіон») – 5+1а/г

Віталій Худа («Ларго») – 5+1а/г

Олександр Солоника («Стрипа») – 5+1а/г

Микола Піх («Метрікс») – 4

Сергій Томчук («Серет») – 4

Тарас Різник («Карат») – 4

Роман Любий («Карат») – 4

Андрій Романюк (Тернопільська міська рада) – 4

Ігор Олексюк (Тернопільська міська рада) – 4

Юрій Петрик (Тернопільська міська рада) – 4

Олег Колісник (Тернопільська міська рада) – 4

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 4

Ігор Брик («Саванді-2») – 4

Борис Трач («Саванді-2») – 4

Володимир Антошків («Терен») – 4

Назар Шумило (ФК “Підгороднє») – 4

Іван Пукас (Тернопільська міська рада) – 3

Андрій Рудий («Терен») – 3

Тарас Рудик («Стрипа») – 3

Василь Килим («Стрипа») – 3

Андрій Власюк («Три валети») – 3

Олександр Штибель («Три валети») – 3

Віктор Сурм’як («Три валети») – 3

Олег Дзюба (ФК «Озерна-2») – 3

Олег Андрієвський («Легіон») – 3

Ігор Ташматов («Легіон») – 3

Андрій Процик («Ларго») – 3+1а/г

Андрій Марченко («Три валети») – 2

Андрій Беньчицький («Три валети») – 2

Олександр Ждаха («Кастар-Україна») – 2

Михайло Томащук («Кастар-Україна») – 2

Василь Рибак («Кастар-Україна») – 2

Андрій Копистинський («Кастар-Україна») – 2

Олег Сакач (ФК «Біла») – 2

Роман Гримак (ФК «Біла») – 2

Олександр Осадчук (ФК «Біла») – 2

Юрій Чегус («Зелені штахети») – 2

Михайло Томчук («Зелені штахети») – 2

Олег Ледовський («Зелені штахети») – 2

Тарас Свінціцький («Зелені штахети») – 2

Орест Вишньовський («Карат») – 2

Віталій Карась («Карат») – 2

Володимир Федак («Легіон») – 2

Олександр Депутат («Легіон») – 2

Святослав Яруш (ФК «Озерна-2») – 2

Василь Качунь («Стрипа») – 2

Максим Мохун («Саванді-2») – 2

Артем Комлєв («Ларго») – 2

Віталій Кашицький («Серет») – 2

Андрій Кліпс («Серет») – 2

Тарас Гуцуляк (ФК “Підгороднє») – 2

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Павло Бартків (ФК «Озерна-2») – 1

Олексій Соколовський («Три валети») – 1

Василь Турчинський («Три валети») – 1

Сергій Федорук («Три валети») – 1

Ігор Косар («Стрипа») – 1

Андрій Дзісяк («Стрипа») – 1

Іван Маркович («Стрипа») – 1

Віктор Пітух (ФК «Глибочок») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок») – 1

Юрій Бойко (ФК «Глибочок») – 1

Юрій Головатий (ФК «Глибочок») – 1

Василь Процик («Кастар-Україна») – 1

Андрій Біскуп («Кастар-Україна») 1

Ігор Богославець («Кастар-Україна») 1

Віктор Вацяк (Тернопільська міська рада) – 1

Андрій Вівчар (Тернопільська міська рада) – 1

Анатолій Яцина (Тернопільська міська рада) – 1

Ярослав Савуйляк («Терен») – 1

Олексій Садовий («Терен») – 1

Олександр Гончарук («Терен») – 1

Вадим Трач («Саванді-2») – 1

Володимир Федунець («Саванді-2») – 1

Василь Чубарик («Саванді-2») – 1

Ігор Садковський («Саванді-2») – 1

Олег Мімнонов («Саванді-2») – 1

Руслан Хоменко («Легіон») – 1

Віталій Хоменко («Легіон») – 1

Роман Собчук («Легіон») – 1

Віталій Ільчук («Ларго») – 1

Олег Галенда («Ларго») – 1

Назар Головатюк («Ларго») – 1

Петро Козак («Ларго») – 1

Володимир Шеремета («Ларго») – 1

Тарас Головатюк («Ларго») – 1

Микола Пахолок («Метрікс») – 1

Олександр Скобальський («Метрікс») – 1

Володимир Крамар («Метрікс») – 1

Михайло Гоцко («Метрікс») – 1

Василь Ташлюх (ФК “Підгороднє») – 1

Дем’ян Басістий (ФК “Підгороднє») – 1

Назар Холоднюк (ФК “Підгороднє») – 1

Павло Білоус («Серет») – 1

Віталій Любінський («Серет») – 1

Назар Залізний («Карат») – 1

Олег Пирза («Карат») – 1

Андрій Лупиніс (ФК «Біла») – 1

Тарас Ангел (ФК «Біла») – 1

Павло Рудницький («Зелені штахети») – 1

Ігор Безкоровайний («Зелені штахети») – 1

Владислав Куліковський («Зелені штахети») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок») – 1+1а/г

Володимир Лалак (ФК «Глибочок») – 1+1а/г

Олег Когут («Саванді-2») – 1+2а/г

Олександр Ковбасовський («Саванді-2») – 1а/г

Дмитро Липницький (ФК «Озерна-2») – 1а/г

Ігор Школьний (ФК «Озерна-2») – 1а/г

Дмитро Шнур («Легіон») – 2а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 266


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58