Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 7 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

28 грудня 2020 р. 14:00

27 грудня відбувся повний 7-й тур третьої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 7-го туру:

 «Поділля-2» (Васильківці) - ФК «Таурів» – 5:8 (3:4)

Голи: Володимир Захарків (6), Андрій Мархоцький (6), Андрій Трух (13, 31, 35) – Василь Підлужний (7, 14, 25), Віталій Катинський (16, 36), Тарас Семенець (19, 24, 27).

***

ФК «Луб’янки» – «Кристал» (Чортків) – 6:9 (4:4)

Голи: Тарас Дячун (1, 16), Богдан Риндич (14), Євен Левчук (20), Ростислав Яремчук (30, 34) – Василь Питлик (2), Тарас Гаврилюк (6, 6, 13, 30, 38), Іван Пожарнюк (22), Дмитро Гевко (25), Сергій Маньовський (38).

***

ФК «Заруддя» - «Самець» (Підволочиськ) – 6:3 (3:1)

Голи: Василь Бідось (7), Богдан Лещук (14), Іван Бабуняк (16, 29, 34), Андрій Когут (40) – Андрій Когут (1, а/г), Володимир Гусаковський (27), Тарас Плисюк (32).

***

«Bad Wolfs» - «Ветеран» (Кременець) – 5:12 (3:5)

Голи: Владислав Кошовський (4, 8, 26, 29), Дмитро Торончук (9) – Олександр Гоцанюк (5, 38), Олексій Сімора (7, 22), Василь Довгаль (10, 31), Анатолій Дембіцький (11), Роман Клак (17, 28, 34), Сергій Прокопюк (23), Іван Сохацький (39).

***

«Дніпро» (Печірна) – ФК «Пронятин» – 5:4 (4:0)

Голи: Роман Скакун (7, 25), Богдан Богатюк (10), Олександр Паруна (16), Роман Грицай (18, а/г) – Богдан Богатюк (24, а/г), Василь Огринович (27, 30, 34).

***

ФК «Курівці» - «Ампер» – 0:1 (0:0)

Голи: Юрій Шторгун (35).

***

«Вікторія» (В. Бірки) - ФК «Вівся» – 3:2 (0:1)

Голи: Андрій Брегін (26, 35), Андрій Шум (31) – Тарас Василак (14), Богдан Коропатницький (37).

***

Турнірна таблиця. 7 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Таурів»

7

6

0

1

49 - 23

18

2

«Кристал» Чортків

7

5

1

1

35 - 20

16

3

«Поділля-2» Васильківці

6

5

0

1

36 - 16

15

4

«Дніпро» Печірна

6

5

0

1

40 - 24

15

5

«Ампер»

7

5

0

2

20 - 18

15

6

«Тернопільводоканал»

6

4

0

2

20 - 14

12

7

«Самець» Підволочиськ

7

4

0

3

32 - 29

12

8

«Ветеран» Кременець

7

3

2

2

44 - 34

11

9

«Вікторія» В. Бірки

6

3

1

2

27 - 26

10

10

ФК «Заруддя»

7

3

0

4

30 - 37

9

11

ФК «Вівся»

7

1

1

5

24 - 38

4

12

ФК «Курівці»

6

1

0

5

16 - 33

3

13

«Bad Wolfs»

6

1

0

5

23 - 54

3

14

ФК «Луб’янки»

6

0

1

5

18 - 36

1

15

ФК «Пронятин»

7

0

0

7

18 - 30

0

***

Бомбардири

Роман Клак («Ветеран») – 17

Віталій Хрущ («Дніпро») – 16

Владислав Кошовський («Bad Wolfs») – 15

Василь Підлужний (ФК «Таурів») – 14

Віталій Катинський (ФК «Таурів») – 13

Володимир Гусаковський («Самець») – 12

Андрій Трух («Поділля-2») – 10

Василь Огринович (ФК «Пронятин») – 10

Роман Скакун («Дніпро») – 9

Дмитро Стриєшин (ФК «Курівці») – 8

Андрій Лагіш («Ампер») – 8

Назар Кузь («Самець») – 8

Іван ЦимбалістийПоділля-2») – 8

Олексій Сімора («Ветеран») – 8

Василь Довгаль («Ветеран») – 7

Богдан Вітрук («Дніпро») – 7

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 7

Тарас Плисюк («Самець») – 7

Тарас Семенець (ФК «Таурів») – 7

Тарас Гаврилюк («Кристал») – 7

Андрій Лозінський («Поділля-2») – 6

Олег Яковищак («Кристал») – 6

Василь Питлик («Кристал») – 6

Олександр Волос (ФК «Таурів») – 6

Богдан Коропатницький (ФК «Вівся») – 6

Василь Поруцький («Самець») – 5

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 5

Петро Запотічний (ФК «Вівся») – 5

Сергій Прокопюк («Ветеран») – 5

Тарас Дячун (ФК «Луб’янки») – 5

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 5

Андрій Брегін («Вікторія») – 5

Петро Кубішин («Вікторія») – 5+1а/г

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 5+1а

Богдан Богатюк («Дніпро») – 5+1а/г

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 4

Антон Дячинський («Кристал») – 4

Володимир Івашків («Ампер») – 4

Юрій Шморгун («Ампер») – 4

Богдан Лещук (ФК «Заруддя») – 4

Андрій Шум («Вікторія») – 4

Євген Левчук (ФК «Луб’янки») – 4

Богдан Риндич (ФК «Луб’янки») – 4

Сергій Нюня (ФК «Заруддя») – 3

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 3

Дмитро Якубішин («Тернопільводоканал») – 3

Максим Довгань (ФК «Таурів») – 3

Анатолій Крупа (ФК «Вівся») – 3

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») – 3

Василь Борис (ФК «Курівці») – 3

Олександр Гоцанюк («Ветеран») – 3

Андрій Мархоцький («Поділля-2») – 3+1а/г

Арсен Шпак (ФК «Курівці») – 2

Віталій Гайовий (ФК «Курівці») – 2

Віталій Шмигановський («Поділля-2») – 2

Володимир Захарків («Поділля-2») – 2

Андрій Чепіга («Вікторія») – 2

Руслан Білоус («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Павло Пеляк (ФК «Вівся») – 2

Іван Курдупель (ФК «Вівся») – 2

Тарас Василак (ФК «Вівся») – 2

Сергій Маньовський («Кристал») – 2

Дмитро Торончук («Bad Wolfs») – 2

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Богдан Гуменюк (ФК «Таурів») – 2

Ігор Любінський (ФК «Таурів») – 2

Назар Шевчук (ФК «Таурів») – 2

Віктор Франковський («Ветеран») – 2

Тарас Мендюк («Ампер») – 2

Богдан Батюк (ФК «Луб’янки») – 2

Ростислав Яремчук (ФК «Луб’янки») – 2

Денис П’ясечний («Bad Wolfs») – 2

Віктор Крисоватий («Самець») – 2

Руслан Пласконіс («Вікторія») – 2+1а/г

Роман Грицай (ФК «Пронятин») – 2+1а/г

Іван Пожарнюк («Кристал») – 2+1а/г

Сергій Гуменюк («Поділля-2») – 1

Володимир Цимбалістий («Поділля-2») – 1

Тарас Ващишен («Поділля-2») – 1

Вадим Бубела («Самець») – 1

Віктор Крисоватий («Самець») – 1

Юрій Кізюк («Дніпро») – 1

Олександр Паруна («Дніпро») – 1

Назар Антонюк (ФК «Заруддя») – 1

Василь Бідось (ФК «Заруддя») – 1

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») – 1

Андрій Майовський (ФК «Пронятин») – 1

Анатолій Дембіцький («Ветеран») – 1

Іван Сохацький («Ветеран») – 1

Олег Єлиїв («Ампер») – 1

Едуард Катеринюк («Ампер») – 1

Олексій Юрчак («Тернопільводоканал») – 1

Валентин Чепига («Тернопільводоканал») – 1

Денис Костур (ФК «Луб’янки») – 1

Юрій Процик (ФК «Курівці») – 1

Сергій Скалій («Кристал») – 1

Дмитро Гевко («Кристал») – 1

Дмитро Гевко (ФК «Курівці») – 1

Володимир Максимів (ФК «Вівся») – 1

Іван Гиба (ФК «Вівся») – 1

Володимир Петришин («Bad Wolfs») – 1

Павло Курпіта («Bad Wolfs») – 1

Дмитро Кузик («Bad Wolfs») – 1

Назар Гудзь («Вікторія») – 1+1 а/г

Володимир Процик («Bad Wolfs») – 1+1а/г

Сергій Тополюк («Ветеран») – 1а/г

Валентин Єфремов («Ветеран») – 1а/г

Лука Даниленко («Bad Wolfs») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 581


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51