Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ТРЕТЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 5 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

14 грудня 2020 р. 13:47

13 грудня відбувся повний 5-й тур третьої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 5-го туру:

***

ФК «Заруддя» – «Ветеран» (Кременець) – 5:4 (3:1)

Голи: Іван Бабуняк (8), Андрій Когут (14), Валентин Єфремов (16, а/г), Сергій Бабуняк (23), Богдан Лещук (39) – Сергій Прокопюк (20), Олексій Сімора (24), Роман Клак (26, 35).

***

«Кристал» (Чортків) – ФК «Пронятин» – 3:2 (3:1)

Голи: Олег Яковищак (9, 10), Василь Питлик (18) – Василь Огринович (20), Андрій Дідик (32).

***

ФК «Луб’янки» - ФК «Таурів» – 3:9 (1:4)

Голи: Богдан Риндич (15), Євген Левчук (32), Тарас Дячук (35) – Віталій Катинський (7, 22, 24), Василь Підлужний (10), Назар Шевчук (12), Максим Довгань (14, 30), Ігор Любінський (29), Богдан Гуменюк (33).

***

ФК «Курівці» - «Вікторія» (В. Бірки) – 3:6 (0:4)

Голи: Дмитро Стриєшин (25, 28, 34) – Андрій Брегін (4, 13, 32), Андрій Шум (8), Михайло Саїк (12), Руслан Плосконіс (24).

***

«Самець» (Підволочиськ) - «Ампер» (Тернопіль) – 6:3 (2:2)

Голи: Василь Поруцький (2, 22, 28), Володимир Гусаковський (12, 40), Назар Кузь (32) – Андрій Лагіш (3, 13), Володимир Івашків (28).

***

«Bad Wolfs» (Тернопіль) - «Тернопільводоканал» – 1:8 (1:5)

Голи: Владислав Кошовський (15) – Роман Богуцький (6, 9), Валентин Чепига (13), Володимир Процик (13, а/г), Юрій Антонюк (20, 24, 35), Тарас Шулька (22).

***

«Дніпро» (Печірна) - ФК «Вівся» – 10:2 (2:1)

Голи: Віталій Хрущ (9, 12, 25, 25, 39), Богдан Богатюк (22, 27, 35), Богдан Вітрук (32), Роман Скакун (39) – Богдан Коропатницький (19), Іван Курдупель (33).

***

Турнірна таблиця. 5 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Поділля-2» (Васильківці)

4

4

0

0

26 - 6

12

2

ФК «Таурів»

5

4

0

1

31 - 13

12

3

«Тернопільводоканал»

5

4

0

1

18 - 9

12

4

«Ампер»

5

4

0

1

17 - 15

12

5

«Кристал» Чортків

5

3

1

1

19 - 13

10

6

«Дніпро» Печірна

4

3

0

1

32 - 18

9

7

«Самець» Підволочиськ

5

3

0

2

24 - 21

9

8

«Ветеран» Кременець

5

2

1

2

26 - 23

7

9

«Вікторія» В. Бірки

5

2

1

2

24 - 24

7

10

ФК «Заруддя» Зборівський р-н

5

2

0

3

23 - 27

6

11

ФК «Вівся»

5

1

1

3

16 - 28

4

12

«Bad Wolfs»

4

1

0

3

13 - 32

3

13

ФК «Пронятин»

5

0

0

5

12 - 20

0

14

ФК «Луб’янки»

4

0

0

4

6 - 21

0

15

ФК «Курівці»

4

0

0

4

9 - 26

0

***

Бомбардири

Віталій Хрущ («Дніпро») – 14

Роман Клак («Ветеран») – 13

Владислав Кошовський («Bad Wolfs») – 9

Володимир Гусаковський («Самець») – 8

Андрій Лагіш («Ампер») – 8

Віталій Катинський (ФК «Таурів») – 8

Назар Кузь («Самець») – 7

Василь Підлужний (ФК «Таурів») – 7

Богдан Вітрук («Дніпро») – 7

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 6

Андрій Лозінський («Поділля-2») – 6

Тарас Плисюк («Самець») – 6

Олексій Сімора («Ветеран») – 6

Василь Огринович (ФК «Пронятин») – 6

Роман Скакун («Дніпро») – 6

Іван Цимбалістий («Поділля-2») – 5

Андрій Трух («Поділля-2») – 5

Василь Поруцький («Самець») – 5

Петро Кубішин («Вікторія») – 5+1 а/г

Тарас Семенець (ФК «Таурів») – 4

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 4

Тарас Шулька («Тернопільводоканал») – 4

Юрій Антонюк («Тернопільводоканал») – 4

Олег Яковищак («Кристал») – 4

Богдан Богатюк («Дніпро») – 4

Дмитро Стриєшин (ФК «Курівці») – 4

Антон Дячинський («Кристал») – 3

Сергій Нюня (ФК «Заруддя») – 3

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») – 3

Богдан Лящук (ФК «Заруддя») – 3

Василь Довгаль («Ветеран») – 3

Юрій Шморгун («Ампер») – 3

Володимир Іванків («Ампер») – 3

Дмитро Якубішин («Тернопільводоканал») – 3

Олександр Волос (ФК «Таурів») – 3

Максим Довгань (ФК «Таурів») – 3

Петро Запотічний (ФК «Вівся») – 3

Анатолій Крупа (ФК «Вівся») – 3

Андрій Шум («Вікторія») – 3

Андрій Брегін («Вікторія») – 3

Арсен Шпак (ФК «Курівці») – 2

Андрій Мархоцький («Поділля-2») – 2

Віталій Шмигановський («Поділля-2») – 2

Тарас Гаврилюк («Кристал») – 2

Василь Питлик («Кристал») – 2

Роман Грицай (ФК «Пронятин») – 2

Андрій Дідик (ФК «Пронятин») – 2

Андрій Чепіга («Вікторія») – 2

Руслан Білоус («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Павло Пеляк (ФК «Вівся») – 2

Іван Курдупель (ФК «Вівся») – 2

Богдан Коропатницький (ФК «Вівся») – 2

Володимир Кармелюк («Тернопільводоканал») – 2

Роман Богуцький («Тернопільводоканал») – 2

Сергій Прокопюк («Ветеран») – 2

Богдан Гуменюк (ФК «Таурів») – 2

Ігор Любінський (ФК «Таурів») – 2

Назар Шевчук (ФК «Таурів») – 2

Євген Левчук (ФК «Луб’янки») – 2

Богдан Риндич (ФК «Луб’янки») – 2

Іван Бабуняк (ФК «Заруддя») – 2

Руслан Пласконіс («Вікторія») – 2+1а/г

Сергій Гуменюк («Поділля-2») – 1

Володимир Цимбалістий («Поділля-2») – 1

Тарас Ващишен («Поділля-2») – 1

Володимир Захарків («Поділля-2») – 1

Віктор Крисоватий («Самець») – 1

Вадим Бубела («Самець») – 1

Віктор Крисоватий («Самець») – 1

Юрій Кізюк («Дніпро») – 1

Назар Антонюк (ФК «Заруддя») – 1

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») – 1

Андрій Майовський (ФК «Пронятин») – 1

Олександр Гоцалюк («Ветеран») – 1

Віктор Франковський («Ветеран») – 1

Олег Єлиїв («Ампер») – 1

Едуард Катеринюк («Ампер») – 1

Тарас Мендюк («Ампер») – 1

Олексій Юрчак («Тернопільводоканал») – 1

Валентин Чепига («Тернопільводоканал») – 1

Денис Костур (ФК «Луб’янки») – 1

Тарас Дячук (ФК «Луб’янки») – 1

Юрій Процик (ФК «Курівці») – 1

Василь Борис (ФК «Курівці») – 1

Віталій Гайовий (ФК «Курівці») – 1

Сергій Маньовський («Кристал») – 1

Сергій Скалій («Кристал») – 1

Володимир Максимів (ФК «Вівся») – 1

Іван Гиба (ФК «Вівся») – 1

Володимир Петришин («Bad Wolfs») – 1

Дмитро Торончук («Bad Wolfs») – 1

Павло Курпіта («Bad Wolfs») – 1

Дмитро Кузик («Bad Wolfs») – 1

Іван Пожарнюк («Кристал») – 1+1а/г

Назар Гудзь («Вікторія») – 1+1 а/г

Сергій Тополюк («Ветеран») – 1а/г

Валентин Єфремов («Ветеран») – 1а/г

Лука Даниленко («Bad Wolfs») – 1а/г

Володимир Процик («Bad Wolfs») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 580


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51