Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 5 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

13 грудня 2020 р. 21:37

12-13 грудня відбувся повний 5-й тур та кілька пропущених поєдинків 2-го туру першої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

«ТДК» (Тернопіль) – «Саванді» (Тернопіль) – 2:2 (0:0)

Голи: Олександр Нетеча (23, 38) – Сергій Федорків (35), Володимир Онуфреїв (40).

***

ФК «Івачів» - ФК «Вікнини» – 3:2 (1:1)

Голи: Степан Матвійків (11), Віталій Шимків (24), Назар Копач (39) – Ігор Барановський (18, 26).

***

«Сокіл» (Великоберезовицька ОТГ) «Панорама» (Млинівці) – 0:5 (0:2)

Голи: Василь Дорош (10), Ігор Журик (12, 32), Юрій Худик (30), Андрій Ніков (38).

***

ФК «Копичинці» - «Нива» (Підгайці) – 6:5 (1:2)

Голи: Петро Сокіл (12, 28, 32), Андрій Фірман (34, 37, 40) – Владислав Грегуль (9), Віктор Сагайдак (13, а/г), Сергій Мацалап (25, 31), Тарас Гураль (33).

***

«Інваспорт» (Тернопіль) – ФК «Озерна-1» – 2:5 (1:0)

Голи: Дмитро Субчак (8), Богдан Бадло (37) – Андрій Періг (28), Андрій Блакита (29, 31, 40), Сергій Нездропа (31).

***

«Ветеран 40+» (Тернопіль) - «Добра піца» (Тернопіль) – 4:2 (0:0)

Голи: Ігор Бадло (27), Віталій Гоцалюк (34, 39, 39) – Віктор Ковалик (36), Володимир Пришнівський (37).

***

«ССО» (Тернопіль) – «Eleks» (Тернопіль) – 3:3 (2:2)

Голи: Назар Черномаз (12), Ілля Старченко (18), Йосип Репела (33) – Олександр Рахлецький (16, 27), Віталій Гончар (19).

***

«Калина» (Тернопіль) – «Old Tom» (Тернопіль) – 5:8 (1:5)

Голи: Дмитро Левкович (11), Роман Бодасюк (29, 33, 37), Владислав Столяр (36) – Михайло Солонинка (2), Ярослав Чопик (3, а/г), Максим Верба (4, 25, 26, 39), Юрій Клочак (5), Богдан Мельник (12).

***

«Тернопіль-АТО» – «Податкова» (Тернопіль) – 8:3 (4:1)

Голи: Андрій Присяжнюк (8), Олександр Пиж (10), Віталій Кухарський (11, 13), Тарас Судомир (28, 31), Роман Маслянко (34), Євген Шевченко (35) – Богдан Дзюла (16), Олександр Пиж (26, а/г), Богдан Світовий (39).

***

Пропущені матчі 2-го туру

 «Інваспорт» (Тернопіль) – «Вікнини» (Вікно) – 4:3 (2:1)

Голи: Мирон Танчик (12), Богдан Бадло (13, 24), Іван Кілик (31) – Роман Гаврилюк (4), Богдан Романов (22), Владислав Погорілий (32).

***

«Калина» (Тернопіль) ФК «Івачів» – 1:6 (1:3)

Голи: Олександр Якимович (7) – Назар Денчук (6), Назар Фішер (11, 14, 36, 40), Іван Кучма (36).

Турнірна таблиця після 5-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Ветеран 40+» Тернопіль

5

5

0

0

30 - 9

15

2

«Тернопіль-АТО»

5

4

1

0

22 - 9

13

3

«Добра піца» Тернопіль

5

4

0

1

30 - 13

12

4

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

5

4

0

1

22 - 8

12

5

«Інваспорт» Тернопіль

5

4

0

1

24 - 21

12

6

ФК «Івачів»

5

3

0

2

24 - 16

9

7

«Нива» Підгайці

5

3

0

2

25 - 18

9

8

ФК «Копичинці»

5

3

0

2

22 - 24

9

9

Судова служба охорони

5

1

3

1

13 - 11

6

10

«Панорама-1» Млинівці

5

2

0

3

12 - 18

6

11

«Сокіл» В. Березовиця

5

2

0

3

15 - 23

6

12

«Вікнини» Вікно

5

1

1

3

17 - 19

4

13

«Savandi» Тернопіль

5

1

1

3

12 - 20

4

14

«Eleks» Тернопіль

5

1

1

3

12 - 25

4

15

«Калина» Тернопіль

5

1

0

4

17 - 26

3

16

«Old Tom» Тернопіль

5

1

0

4

20 - 33

3

17

ТДК Тернопіль

5

0

2

3

11 - 25

2

18

«Податкова» Тернопіль

5

0

1

4

14 - 24

1

***

БОМБАРДИРИ

Ігор Бадло («Ветеран 40+») – 11

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 11

Максим Верба («Old Tom») – 10

Віталій Ковалик («Добра піца») – 9

Степан Матвійків (ФК «Івачів») – 8

Сергій Мацалап («Нива») – 8

Богдан Бадло («Інваспорт») – 7

Автанділ Гвіанідзе («Ветеран 40+») – 7

Владислав Столяр («Калина») – 7

Роман Бодасюк («Калина») – 7

Олександр Пиж («Тернопіль-АТО») – 7+1а/г

Роман Ватраль (ФК «Копичинці») – 6

Олександр Томич («Добра піца») – 6

Віталій Шимків (ФК «Івачів») – 6

Владислав Грегуль («Нива») – 6

Дем’ян Репела (ССО) – 5

Петро Сокіл (ФК «Копичинці») – 5

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 5

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 5

Іван Бачинський («Добра піца») – 4

Тарас Стирчак («Нива») – 4

Тарас Шкварло («Нива») – 4

Андрій Хоптовий (ФК «Копичинці») – 4

Богдан Іванців («Ветеран 40+») – 4

Віталій Гоцалюк («Ветеран 40+») – 4

Богдан Романов («Вікнини») – 4

Назар Фішер (ФК «Івачів») – 4

Максим Борисевич (TДК) 4+1а/г

Віталій Колцуняк («Тернопіль-АТО») – 3

Роман Маслянко («Тернопіль-АТО») – 3

Тарас Судомир («Тернопіль-АТО») – 3

Віталій Кухарський («Тернопіль-АТО») – 3

Юрій Клочак («Old Tom») – 3

Владислав Болухатий («Old Tom») – 3

Святослав Кантицький («Добра піца») – 3

Юрій Грушицький («Добра піца») – 3

Ігор Шаблій («Eleks») – 3

Олександр Рахлецький («Eleks») – 3

Юрій Свірко («Сокіл») – 3

Максим Бугера («Сокіл») – 3

Павло Олійник («Вікнини») – 3

Ігор Барановський («Вікнини») – 3

Роман Гаврилюк («Вікнини») – 3

Олександр Нетеча (TДК) – 3

Роман Гром’як (ФК «Озерна-1») – 3

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-1») – 3

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 3

Микола Когут («Саванді») – 3

Василь Дорош («Панорама») – 3

Йосип Репела (ССО) – 3

Андрій Фірман (ФК «Копичинці») – 3

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 3+1а/г

Микола Жук («Саванді») – 2

Данило Кандибал («Саванді») – 2

Володимир Онуфреїв («Саванді») – 2

Андрій Артем («Податкова») – 2

Богдан Світовий («Податкова») – 2

Богдан Дзюла («Податкова») – 2

Богдан Мельник («Old Tom») – 2

Михайло Мацковський («Податкова») – 2

Тарас Огірок («Сокіл») – 2

Андрій Солодуха («Сокіл») – 2

Віталій Чайківський («Сокіл») – 2

Роман Дзеник («Сокіл») – 2

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 2

Володимир Волоцюга («Вікнини») – 2

Сергій Комар («Панорама») – 2

Юрій Худик («Панорама») – 2

Ігор Журик («Панорама») – 2

Володимир Сакало («Eleks») – 2

Володимир Пришнівський («Добра піца») – 2

Назар Черномаз (ССО) – 2

Мирон Танчик («Інваспорт») – 2

Іван Кілик («Інваспорт») – 2

Іван Кучма (ФК «Івачів») – 2

Владислав Погорілий («Вікнини») – 1

Юрій Грушицький («Добра піца») – 1

Юрій Хруняк («Добра піца») – 1

Михайло Конечний («Добра піца») – 1

Максим Охотницький («Саванді») – 1

Сергій Федорків («Саванді») – 1

Роман Андрієшин («Саванді») – 1

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 1

Іван Рудзевич («Інваспорт») – 1

Олег Більський (ФК «Івачів») – 1

Вадим Кліпс (ФК «Івачів») – 1

Назар Копач (ФК «Івачів») – 1

Назар Денчук (ФК «Івачів») – 1

Вадим Гондз (ФК «Копичинці») – 1

Андрій Кульчицький («Податкова») – 1

Роман Дзюбак («Податкова») – 1

Володимир Лисий («Податкова») – 1

Антон Козак («Податкова») – 1

Назарій Галадза («Податкова») – 1

Микола Салик («Ветеран 40+») – 1

Роман Бардокін («Ветеран 40+») – 1

Михайло Забитівський («Ветеран 40+») – 1

Юрій Олійник («Сокіл») – 1

Ярослав Чернець («Нива») – 1

Тарас Гураль («Нива») – 1

Михайло Кузів (ФК «Озерна-1») – 1

Андрій Нога («Панорама») – 1

Руслан Турчин («Панорама») – 1

Андрій Ніков («Панорама») – 1

Андрій Присяжнюк («Тернопіль-АТО») – 1

Євген Шевченко («Тернопіль-АТО») – 1

Дмитро Гром’як (ССО) – 1

Ілля Старченко (ССО) – 1

Михайло Солонинка («Old Tom») – 1

Василь Кушнір («Eleks») – 1

Максим Гірчиця («Eleks») – 1

Олег Прокоплюк («Eleks») – 1

Віталій Гончар Eleks») – 1

Сергій Березівський («Калина») – 1

Дмитро Левкович («Калина») – 1

Олександр Якимович («Калина») – 1

Тарас Будківський (TДК) – 1

Михайло Оконський (TДК) – 1

Назар Ланда (TДК) – 1

Михайло Дичко (TДК) – 1

Олексій Штогун («Тернопіль-АТО») – 1+1а/г

Ярослав Чопик («Калина») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 377


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58