Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 5 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

13 грудня 2020 р. 21:01

12-13 грудня відбувся повний 5-й тур другої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 5-го туру:

«ТМР» – ФК «Біла» – 5:3 (1:2)

Голи: Юрій Петрик (16, 31), Ігор Олексюк (22), Артур Панасюк (25), Андрій Романюк (29) – Роман Гримак (13, 40), Олег Сукач (18).

***

«Терен» (Тернопіль)– «Метрікс» (Тернопіль) – 6:7 (4:4)

Голи: Сергій Гоцайлюк (4, 7, 18, 36), Андрій Рудий (12), Олексій Садовий (25) – Іван Шимчишин (5, 38), Маким Гурський (6, 11, 31), Петро Яцунда (19), Володимир Пунька (23).

***

ФК «Озерна-2» – «Стрипа» (Купчинці) – 4:5 (3:3)

Голи: Олег Дзюба (6, 13), Ярослав Горохівський (9, 33) – Роман Маркович (1, 39), Михайло Маркович (17, 19), Тарас Рудик (35).

***

«Саванді- (Тернопіль) - «Зелені штахети» (Тернопіль) – 2:5 (1:3)

Голи: Борис Трач (8, 27) – Віталій Микитюк (6, 17, 23), Юрій Чегус (17), Павло Рудницький (33).

***

«Кастар-Україна» (Тернопіль) – «Карат» (Тернопіль) – 6:5 (2:3)

Голи: Андрій Біскуп (4), Сергій Савка (5, 25, 38), Степан Винник (26), Олександр Ждаха (32) – Віталій Граб (7), Петро Козак (8, 28), Орест Вишньовський (20), Роман Любий (34).

***

«Три валети» (Кременець) - ФК «Підгородне» – 5:2 (2:0)

Голи: Андрій Беньчицький (9, 24), Ярослав Єфремов (15, 26), Ігор Дівонька (31) – Роман Клос (25, 39).

***

«Ларго» (Тернопіль) – «Серет» (Тернопіль) – 1:3 (1:2)

Голи: Артем Комлєв (20) – Максим Лисак (15), Дмитро Навізівський (16), Сергій Томчук (40).

***

«Легіон» (Драганівка) – ФК «Глибочок» – 1:5 (1:2)

Голи: Олег Пітух (16, а/г) – Олег Курант (10, 38), Віктор Пітух (18), Юрій Цупер (26), Дмитро Шнур (28, а/г).

***

Пропущений матч 2-го туру:

«Стрипа» (Купчинці) – «Зелені штахети» (Тернопіль) – 6:5 (2:2)

Голи: Василь Килин (12), Олександр Солонинка (14, 35), Михайло Маркович (22, 31, 36) – Михайло Томчук (3), Мар’ян Коваль (4, 39), Віталій Микитюк (23), Владислав Куліковський (39).

***

Турнірна таблиця після 5-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Три валети» Кременець

5

5

0

0

42 - 12

15

2

«Метрікс» Тернопіль

5

4

1

0

31 - 16

13

3

«Стрипа» Купчинці

5

4

1

0

24 - 17

13

4

ФК «В. Глибочок»

5

4

0

1

21 - 12

12

5

Тернопільська міська рада

5

3

0

2

23 - 18

9

6

«Кастар-Україна» Тернопіль

5

3

0

2

17 - 22

9

7

«Серет» Тернопіль

5

2

1

2

18 - 20

7

8

ФК «Біла»

5

2

1

2

18 - 22

7

9

«Largo» Тернопіль

5

2

0

3

21 - 17

6

10

«Зелені штахети» Тернопіль

5

2

0

3

18 - 24

6

11

«Легіон» Драганівка

5

1

2

2

13 - 16

5

12

«Саванді-2» Тернопіль

5

1

1

3

16 - 23

4

13

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

5

1

1

3

17 - 30

4

14

«Карат» Тернопіль

5

1

0

4

19 - 25

3

15

«Терен» Тернопіль

5

0

1

4

19 - 27

1

16

ФК «Підгороднє»

5

0

1

4

18 - 34

1

***

БОМБАРДИРИ

Сергій Гуцайлюк («Терен») – 12

Ігор Дівонька («Три валети») – 12

Ярослав Єфремов («Три валети») – 12

Олег Дзюба (ФК «Озерна-2») – 11

Олександр Мацюк (Тернопільська міська рада) – 10

Михайло Маркович («Стрипа») – 9+1а/г

Олександр Кучеренко («Серет») – 8

Юрій Цупер (ФК «Глибочок») – 8

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 8+1а/г

Петро Яцунда («Метрікс») – 7

Максим Гурський («Метрікс») – 7

Арсен Сташків (ФК “Підгороднє») – 6

Роман Клос (ФК «Підгороднє») – 6

Віталій Граб («Карат») – 6

Василь Новосад (ФК «Біла») – 6

Сергій Савка («Кастар-Україна») – 6

Олег Курант (ФК «Глибочок») – 6

Роман Звір («Ларго») – 5

Сергій Федорук («Три валети») – 5

Володимир Пунька («Метрікс») – 5

Петро Козак («Карат») – 5

Віталій Худа («Ларго») – 5+1а/г

Микола Піх («Метрікс») – 4

Андрій Новачинський («Ларго»/«Стрипа») – 4

В’ячеслав Свінін (ФК «Біла») – 4

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 4

Сергій Томчук («Серет») – 4

Олександр Солоника («Стрипа») – 4

Андрій Власюк («Три валети») – 3

Степан Винник («Кастар-Україна») – 3

Тарас Різник («Карат») – 3

Іван Шимчишин («Метрікс») – 3

Василь Килим («Стрипа») – 3

Андрій Процик («Ларго») – 3+1а/г

Віктор Сурм’як («Три валети») – 2

Андрій Марченко («Три валети») – 2

Олександр Штибель («Три валети») – 2

Андрій Беньчицький («Три валети») – 2

Андрій Романюк (Тернопільська міська рада) – 2

Ігор Олексюк (Тернопільська міська рада) – 2

Юрій Петрик (Тернопільська міська рада) – 2

Іван Пукас (Тернопільська міська рада) – 2

Олег Колісник (Тернопільська міська рада) – 2

Олександр Ждаха («Кастар-Україна») – 2

Володимир Антошків («Терен») – 2

Андрій Рудий («Терен») – 2

Тарас Рудик («Стрипа») – 2

Михайло Маркович («Стрипа») – 2

Тарас Лупиніс (ФК «Біла») – 2

Олег Сакач (ФК «Біла») – 2

Роман Гримак (ФК «Біла») – 2

Борис Трач («Саванді-2») – 2

Юрій Чегус («Зелені штахети») – 2

Михайло Томчук («Зелені штахети») – 2

Мар’ян Коваль («Зелені штахети») – 2

Орест Вишньовський («Карат») – 2

Роман Любий («Карат») – 2

Максим Лисак («Серет») – 2

Дмитро Навізівський («Серет») – 2

Володимир Федак («Легіон») – 2

Олександр Депутат («Легіон») – 2

Степан Римар («Легіон») – 2+1а/г

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Павло Бартків (ФК «Озерна-2») – 1

Олексій Соколовський («Три валети») – 1

Василь Турчинський («Три валети») – 1

Сергій Федорук («Три валети») – 1

Василь Качунь («Стрипа») – 1

Ігор Косар («Стрипа») – 1

Андрій Дзісяк («Стрипа») – 1

Володимир Лалак (ФК «Глибочок») – 1

Віктор Пітух (ФК «Глибочок») – 1

Юрій Бойко (ФК «Глибочок») – 1

Юрій Головатий (ФК «Глибочок») – 1

Михайло Томащук («Кастар-Україна») – 1

Василь Процик («Кастар-Україна») – 1

Василь Рибак («Кастар-Україна») – 1

Андрій Копистинський («Кастар-Україна») – 1

Андрій Біскуп («Кастар-Україна») 1

Віктор Вацяк (Тернопільська міська рада) – 1

Андрій Вівчар (Тернопільська міська рада) – 1

Артур Панасюк (Тернопільська міська рада) – 1

Ярослав Савуйляк («Терен») – 1

Олексій Садовий («Терен») – 1

Вадим Трач («Саванді-2») – 1

Володимир Федунець («Саванді-2») – 1

Василь Чубарик («Саванді-2») – 1

Ігор Брик («Саванді-2») – 1

Ігор Садковський («Саванді-2») – 1

Руслан Хоменко («Легіон») – 1

Олег Андрієвський («Легіон») – 1

Віталій Ільчук («Ларго») – 1

Олег Галенда («Ларго») – 1

Назар Головатюк («Ларго») – 1

Петро Козак («Ларго») – 1

Артем Комлєв («Ларго») – 1

Микола Пахолок («Метрікс») – 1

Олександр Скобальський («Метрікс») – 1

Володимир Крамар («Метрікс») – 1

Василь Ташлюх (ФК “Підгороднє») – 1

Назар Шумило (ФК “Підгороднє») – 1

Тарас Гуцуляк (ФК “Підгороднє») – 1

Дем’ян Басістий (ФК “Підгороднє») – 1

Віталій Кашицький («Серет») – 1

Володимир Пастух («Серет») – 1

Назар Залізний («Карат») – 1

Олександр Осадчук (ФК «Біла») – 1

Павло Рудницький («Зелені штахети») – 1

Ігор Безкоровайний («Зелені штахети») – 1

Олег Ледовський («Зелені штахети») – 1

Владислав Куліковський («Зелені штахети») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок») – 1+1а/г

Олег Когут («Саванді-2») – 1+1а/г

Олександр Ковбасовський («Саванді-2») – 1а/г

Дмитро Липницький (ФК «Озерна-2») – 1а/г

Дмитро Шнур («Легіон») – 2а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 267


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58