Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 6 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

13 грудня 2020 р. 19:07

Сьогодні, 13 грудня, відбувся повний 6-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

«Aлюр» (Тернопіль) – «Поділля» (Васильківці) – 6:4 (4:3)

Голи: Владислав Левчик (3), Василь Молінський (5, 39), Тарас Дурай (10), Євген Гурін (12, 26) – Тарас Німаш (6), Михайло Вітерук (13, 30), Ігор Козелко (13).

***

«ГУНП» (Тернопіль) – «Wyscout» (Тернопіль) – 5:2 (2:1)

Голи: Дмитро Магеровський (7), Андрій Цаволик (9), Віталій Головатий (21, 29), Микола Кохан (36) – Ярослав Кліщ (4, 39).

***

«Себн-Скриня» (Тернопіль) – «Добрий Самарянин» (Вишгородок) – 7:2 (4:2)

Голи: Володимир Гриб (2), Вадим Цінчик (4), Сергій Чабай (13, а/г), Олег Кузяк (16), Володимир Яхван (38), Рома Кісіль (38), Тарас Даньків (40) – Володимир Пальчик (7, 8).

***

«Айва-Тірас» (Іванків) – 1998 (Тернопіль) – 3:1 (0:)

Голи: Віталій Берегуля (29, а/г), Вадим Вишинський (30), Вадим Барицький (32) – Дмитро Шведецький (33).

***

«Поділля» (В. Березовиця) – «Агронива» (Тернопіль) – 3:8 (1:2)

Голи: Іван Абрамець (11), Володимир Мостовий (24, а/г), Володимир Стельмах (37) – Юрій Заставецький (6, 23, 29, 37), Михайло Войцещук (18, 39), Максим Лилик (33), Ярослав Миронюк (39).

***

«САЮЗ» (Тернопіль) – «Юніори» (Тернопіль) – 5:4 (1:0)

Голи: Владислав Сороцький (3, 27), Микола Поврозник (23, а/г), Анатолій Ульянов (26), Олег Комаровський (28) – Михайло Бурбела (30, 39), Дмитро Карасьов (33), Микола Поврозник (38). 

***

«Гермес-7» (Тернопіль) – «Автоцентр 88» (Тернопіль) – 8:3 (4:1)

Голи: Олександр Була (4), Владислав Мороз (12), Ігор Квятковський (13, 23, 32), Роман Демків (16), Андрій Дричик (27), Арсен Мельничук (39) – Назар Галько (19), Роман Снятовський (25), Роман Демків (38, а/г),

***

«Медобори» (Зелене – «Говерла» (Дубівці) – 3:5 (2:0)

Голи: Євген Щербатюк (17), Анатолій Гринченко (25, а/г), Сергій Полянчук (38) – Валентин Білик (22), Петро Грабчак (24, 35), Богдан Дацко (30), Микола Гнатишин (39).

Турнірна таблиця після 6-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Алюр» Тернопіль

6

5

1

0

34 - 21

16

2

«Медобори» Зелене

6

5

0

1

37 - 16

15

3

«Айва-Тірас» Іванків

6

5

0

1

25 - 12

15

4

«Sebn-Скриня» Тернопіль

6

4

2

0

25 - 14

14

5

«Говерла» Дубівці

5

4

0

1

26 - 13

12

6

«Вікторія» В. Ходачів

5

4

0

1

19 - 12

12

7

«Саюз» Тернопіль

6

3

1

2

19 - 20

10

8

«Агронива»Тернопіль

6

3

0

3

31 - 26

9

9

«Гермес-7» Тернопіль

5

2

1

2

22 - 13

7

10

ГУНП Тернопіль

6

2

1

3

21 - 30

7

11

«Поділля» Васильківці

6

2

0

4

19 - 26

6

12

«Добрий самарянин» Вишгородок

5

2

0

3

19 - 28

6

13

«Автоцентр 88» Тернопіль

6

1

1

4

23 - 34

4

14

«Wyscout» Тернопіль

6

1

0

5

16 - 29

3

15

«Юніори» Тернопіль

6

0

2

4

19 - 27

2

16

1998

5

0

1

4

13 - 23

1

17

"Поділля" В. Березовиця

5

0

0

5

12 - 36

0

***

Бомбардири

Юрій Заставецький («Агронива») – 12

Степан Клекот («Медобори») – 10

Ігор Квятковський («Гермес») – 9

Євген Гурін («Aлюр») – 9

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 9

Євген Щербатюк («Медобори») – 9

Василь Молінський («Aлюр») – 7

Михайло Войцещук («Агронива») – 7

Микола Гнатишин («Говерла») – 7

Дмитро Галадей («Медобори») – 6

Віталій Паперовський («Вікторія») – 6

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 6

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 6

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 5

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 5

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 5

Арсен Доленга («САЮЗ») – 5

Тарас Дурай («Aлюр») – 5

Владислав Левчик («Aлюр») – 5

Михайло Вітерук («Поділля» Васильківці) – 5

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 5

Дмитро Шведецький («1998») – 5

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 5

Богдан Дацко («Говерла») – 5

Василь Дзюба («Говерла») – 4

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 4

Андрій Дубчак («Медобори») – 4

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 4

Володимир Пальчик («Добрий Самарянин») – 4

Михайло Карпа («Вікторія») – 4

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 4

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 4

Віталій Головатий (ГУНП) – 4

Ярослав Миронюк («Агронива») – 4

Анатолій Ульянов («САЮЗ») – 4

Валентин Білик («Говерла») – 4

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 3

Михайло Юристий («Поділля» В. Березовиця) – 3

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 3

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Максим Харчук («Wyscout») – 3

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 3

Олександр Ткачук («Юніори») – 3

Віталій Тригуба («Юніори») – 3

Михайло Бурбела («Юніори») – 3

Олег Балицький («Айва-Тірас») – 3

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 3

Богдан Цупер («Aлюр») – 3

Павло Денькович («Медобори») – 3

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 3

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 3

Павло Данилюк («Вікторія») – 3

Руслан Луцик («Вікторія») – 3

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 3

Микола Кохан (ГУНП) – 3

Віктор Довгунь («1998») – 3

Роман Наконечний («1998») – 3

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 3

Вадим Цінчик («Себн-Скриня») – 3

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 3

Олександр Була («Гермес») – 3

Петро Грабчак («Говерла») – 3

Максим Коломієць («Юніори») – 3+1а/г

Роман Демків («Гермес») – 3+1а/г

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 2

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 2

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 2

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 2

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 2

Тарас Глухан («Вікторія») – 2

Василь Підлужний («Гермес») – 2

Владислав Мороз («Гермес») – 2

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 2

Андрій Богач («Говерла») – 2

Артем Вітович («Aлюр») – 2

Андрій Ваврик («Юніори») – 2

Ігор Козовик («Медобори») – 2

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 2

Максим Лилик («Агронива») – 2

Василь Крочак (ГУНП) – 2+1а/г

Олег Кубик («САЮЗ») – 2+1а/г

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Андрій Цаволик (ГУНП) – 1

Сергій Онуфрейчук («Гермес») – 1

Андрій Дричик («Гермес») – 1

Арсен Мельничук («Гермес») – 1

Сергій Шум («САЮЗ») – 1

Олег Комаровський («САЮЗ») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Сергій Полянчук («Медобори») – 1

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 1

Андрій Засєдко («Агронива») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Юрій Соколовський («Агронива») – 1

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Володимир Стельмах («Поділля» В. Березовиця) – 1

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 1

Андрій Хархут («Себн-Скриня») – 1

Володимир Яхван («Себн-Скриня») – 1

Віталій Кузьмак («Юніори») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Дмитро Карасьов («Юніори») – 1

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Руслан Мирончик («Вікторія») – 1

Дмитро Русанюк («1998») – 1

Віктор Мацько («1998») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Андрій Рилик («Wyscout») – 1

Олександр Кеня («Айва-Тірас») – 1

Вадим Вишинський («Айва-Тірас») – 1

Вадим Барицький («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Назар Галько («Автоцентр 88») – 1

Роман Снятовський («Автоцентр 88») – 1

Анатолій Гринченко («Говерла») – 1+1а/г

Микола Поврозник («Юніори») – 1+1а/г

Олег Лободець («Wyscout») – 1+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 1+1а/г

Володимир Мостовий («Агронива») – 1+1а/г

Сергій Чабай («Добрий Самарянин») – 1а/г

Віталій Берегуля (1998) – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 375


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58