Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 5 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

12 грудня 2020 р. 22:36

Сьогодні, 12 грудня, відбувся повний 5-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 5-го туру:

 «ГУНП» (Тернопіль) – «Вікторія» (В. Ходачків) – 2:4 (1:3)

Голи: Дмитро Миколишин (9), Микола Кохан (21) – Михайло Карпа (4), Руслан Луцик (11), Павло Данилюк (19), Віталій Папіровський (38).

***

«Агронива» (Тернопіль) – «Поділля» (Васильківці) – 4:5 (3:2)

Голи: Михайло Войцещук (1, 12), Юрій Заставецький (18), Юрій Соколовський (35) – Роман Жига (7, 31), Роман Мельник (17, 25), Михайло Вітерук (24).

***

«Гермес-7» (Тернопіль) – «Айва-Тірас» (Іванків) – 1:5 (0:1)

Голи: Роман Демків (32) – Владислав Тимощук (12, 33), Олег Зубик (21), Юрій Карбовський (23), Ростислав Гришак (36).

***

«Добрий Самарянин» (Вишгородок) – «Медобори» (Зелене) – 3:6 (1:3)

Голи: Сергій Коваль (18), Дмитро Максимчук (24), Олег Критюк (33) – Євген Щербатюк (4, 37), Ігор Козовик (9), Степан Клекот (17, 23, 40).

***

 «1998» (Тернопіль) – «Себн-Скриня» (Тернопіль) – 3:5 (1:1)

Голи: Дмитро Шведецький (2), Віктор Довгунь (21), Роман Наконечний (22) – Назар Мороз (18), Андрій Хархут (21), Вадим Цінчик (24), Роман Кісіль (25), Тарас Даньків (34).

***

«Автоцентр 88» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 3:2 (2:2)

Голи: Тарас Літинський (5, 12), Сергій Куріцький (30) – Михайло Юристий (7, 18).

***

«Юніори» (Тернопіль) – «Aлюр» (Тернопіль) – 2:5 (0:4)

Голи: Максим Коломієць (22), Михайло Бурбела (34) – Владислав Левчик (9, 10, 11), Василь Молінський (19, 29).

***

«Wyscout» (Тернопіль) – «САЮЗ» (Тернопіль) – 2:4 (1:2)

Голи: Ярослав Кліщ (18, 34) – Олег Лободець (10, а/г), Арсен Доленга (16), Сергій Чиж (29), Олег Кубик (39).

***

Турнірна таблиця після 5-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Медобори» Зелене

5

5

0

0

34 - 11

15

2

«Алюр» Тернопіль

5

4

1

0

28 - 17

13

3

«Айва-Тірас» Іванків

5

4

0

1

22 - 11

12

4

«Вікторія» В. Ходачів

5

4

0

1

19 - 12

12

5

«Sebn-Скриня» Тернопіль

5

3

2

0

18 - 12

11

6

«Говерла» Дубівці

4

3

0

1

21 - 10

9

7

«Саюз» Тернопіль

5

2

1

2

14 - 16

7

8

«Агронива» Тернопіль

5

2

0

3

23 - 23

6

9

«Добрий самарянин» Вишгородок

4

2

0

2

17 - 21

6

10

«Поділля» Васильківці

5

2

0

3

15 - 20

6

11

«Гермес-7» Тернопіль

4

1

1

2

14 - 10

4

12

«Автоцентр 88» Тернопіль

5

1

1

3

20 - 26

4

13

ГУНП Тернопіль

5

1

1

3

16 - 28

4

14

«Wyscout» Тернопіль

5

1

0

4

14 - 24

3

15

«Юніори»Тернопіль

5

0

2

3

15 - 22

2

16

1998

4

0

1

3

12 - 20

1

17

«Поділля» В. Березовиця

4

0

0

4

9 - 28

0

***

Бомбардири

Степан Клекот («Медобори») – 10

Євген Щербатюк («Медобори») – 8

Юрій Заставецький («Агронива») – 8

Євген Гурін («Aлюр») – 7

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 7

Микола Гнатишин («Говерла») – 6

Дмитро Галадей («Медобори») – 6

Ігор Квятковський («Гермес») – 6

Віталій Паперовський («Вікторія») – 6

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 6

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 5

Михайло Войцещук («Агронива») – 5

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 5

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 5

Василь Молінський («Aлюр») – 5

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 5

Арсен Доленга («САЮЗ») – 5

Василь Дзюба («Говерла») – 4

Богдан Дацко («Говерла») – 4

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 4

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 4

Тарас Дурай («Aлюр») – 4

Владислав Левчик («Aлюр») – 4

Андрій Дубчак («Медобори») – 4

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 4

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 4

Михайло Карпа («Вікторія») – 4

Роман Мельник («Поділля» Васильківці) – 4

Дмитро Шведецький («1998») – 4

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 3

Михайло Юристий («Поділля» В. Березовиця) – 3

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Максим Харчук («Wyscout») – 3

Анатолій Ульянов («САЮЗ») – 3

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 3

Олександр Ткачук («Юніори») – 3

Віталій Тригуба («Юніори») – 3

Олег Балицький («Айва-Тірас») – 3

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 3

Богдан Цупер («Aлюр») – 3

Ярослав Миронюк («Агронива») – 3

Валентин Білик («Говерла») – 3

Павло Денькович («Медобори») – 3

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 3

Михайло Вітерук («Поділля» Васильківці) – 3

Роман Жига («Поділля» Васильківці) – 3

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 3

Павло Данилюк («Вікторія») – 3

Руслан Луцик («Вікторія») – 3

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 3

Віктор Довгунь («1998») – 3

Роман Наконечний («1998») – 3

Максим Коломієць («Юніори») – 3+1а/г

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 2

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 2

Вадим Цінчик («Себн-Скриня») – 2

Володимир Пальчук («Добрий Самарянин») – 2

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 2

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 2

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 2

Тарас Глухан («Вікторія») – 2

Олександр Була («Гермес») – 2

Василь Підлужний («Гермес») – 2

Роман Демків («Гермес») – 2

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 2

Андрій Богач («Говерла») – 2

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 2

Артем Вітович («Aлюр») – 2

Андрій Ваврик («Юніори») – 2

Ігор Козовик («Медобори») – 2

Віталій Головатий (ГУНП) – 2

Микола Кохан (ГУНП) – 2

Василь Крочак (ГУНП) – 2+1а/г

Олег Кубик («САЮЗ») – 2+1а/г

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Сергій Онуфрейчук («Гермес») – 1

Владислав Мороз («Гермес») – 1

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 1

Сергій Шум («САЮЗ») – 1

Петро Грабчак («Говерла») – 1

Анатолій Гринченко («Говерла») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 1

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 1

Володимир Мостовий («Агронива») – 1

Андрій Засєдко («Агронива») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Максим Лилик («Агронива») – 1

Юрій Соколовський («Агронива») – 1

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 1

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 1

Андрій Хархут («Себн-Скриня») – 1

Віталій Кузьмак («Юніори») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Михайло Бурбела («Юніори») – 1

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Руслан Мирончик («Вікторія») – 1

Дмитро Русанюк («1998») – 1

Віктор Мацько («1998») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Андрій Рилик («Wyscout») – 1

Олександр Кеня («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Олег Лободець («Wyscout») – 1+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 16 40
"Нива" Теребовля 17 35
"Медобори" Зелене 17 35
"Рідна Борщівщина... 17 31
"Поділля" Васильк... 17 25
"Збруч-Агробізнес... 17 24
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 17 14
ФК "Нараїв" 17 13
"Зоря" Хоростків 16 12
"Кристал-U-19" Чо... 17 9
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 14 37
ФК «Вишнівець» 14 24
ФК «Трибухівці» 14 21
ФК «Мельниця» Мел... 14 19
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 14 27
«Нічлава» Копичинці 14 24
«Збруч» Гусятинсь... 14 23
«Колос» Зборів 14 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось