Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ПЕРША ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 4 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

7 грудня 2020 р. 17:13

6 грудня відбувся повний 4-й тур першої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 4-го туру:

«Ветеран 40+» (Тернопіль) - «Eleks» (Тернопіль) – 9:1 (5:1)

Голи: Ігор Бадло (7, 18, 22), Богдан Іванців (8, 37), Автанділ Гвіанідзе (12, 23), Роман Бардокін (17), Михайло Забитівський (25) – Олександр Рахлецький (17).

***

«Нива» (Підгайці) – ФК «Озерна-1» – 3:5 (1:3)

Голи: Владислав Грегуль (11), Тарас Стирчак (29), Тарас Шкварло (34) – Андрій Пиріг (6, 13), Олег Хромий (17), Роман Гром’як (24), Андрій Блакита (37).

***

«ТДК» (Тернопіль) – «Вікнини» (Вікно) – 4:4 (2:1)

Голи: Максим Борисевич (19, 37, 39), Михайло Оконський (19) – Павло Олійник (15, 29), Максим Борисевич (30, а/г), Богдан Романов (38).

***

«Сокіл» (Великоберезовицька ОТГ) – «Податкова» (Тернопіль) – 6:5 (3:1)

Голи: Юрій Олійник (13), Максим Бугера (14, 18, 23), Роман Дзеник (22), Юрій Свірко (36) – Антон Козак (10), Богдан Дзюла (25), Назарій Галадза (26), Михайло Мацковський (36, 38).

***

«ССО» (Тернопіль) – «Панорама» (Млинівці) – 4:1 (2:1)

Голи: Дем’ян Репела (5, 25), Назар Черномаз (16), Йосип Репела (37) – Сергій Комар (7).

***

«Тернопіль-АТО» – ФК «Івачів» – 4:3 (2:1)

Голи: Віталій Кухарський (8), Олександр Пиж (16, 35), Роман Маслянко (37) – Степан Матвійків (7, 39), Вадим Кліпс (23).

***

«Калина» (Тернопіль) – «Саванді» (Тернопіль) – 1:3 (1:1)

Голи: Роман Бодасюк (19) – Данило Кандибал (15), Микола Когут (35, 38).

***

ФК «Копичинці» - «Добра піца» (Тернопіль) – 3:8 (1:3)

Голи: Вадим Гондз (17), Петро Сокіл (26), Віктор Сагайдак (39) – Олександр Томич (10, 36), Віктор Ковалик (16, 24, 33, 35), Іван Бачинський (18), Юрій Грушицький (25).

***

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Old Tom» (Тернопіль) – 6:5 (0:2)

Голи: Дмитро Субчак (21, 23, 25), Богдан Бадло (32, 35), Іван Кілик (34) – Максим Верба (3, 20, 30, 39), Юрій Клочак (39).

***

Турнірна таблиця після 4-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Добра піца» Тернопіль

4

4

0

0

28 - 9

12

2

«Ветеран 40+» Тернопіль

4

4

0

0

26 - 7

12

3

«Тернопіль-АТО»

4

3

1

0

14 - 6

10

4

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

4

3

0

1

17 - 6

9

5

«Нива» Підгайці

4

3

0

1

20 - 12

9

6

«Інваспорт» Тернопіль

3

3

0

0

18 - 13

9

7

«Сокіл» В. Березовиця

4

2

0

2

15 - 18

6

8

ФК «Копичинці»

4

2

0

2

16 - 19

6

9

Судова служба охорони

4

1

2

1

10 - 8

5

10

«Вікнини» Вікно

3

1

1

1

12 - 12

4

11

ФК «Івачів»

3

1

0

2

15 - 13

3

12

«Калина» Тернопіль

3

1

0

2

11 - 12

3

13

«Savandi» Тернопіль

4

1

0

3

10 - 18

3

14

«Панорама-1» Млинівці

4

1

0

3

7 - 18

3

15

«Eleks» Тернопіль

4

1

0

3

9 - 22

3

16

«Податкова» Тернопіль

4

0

1

3

11 - 16

1

17

ТДК Тернопіль

4

0

1

3

9 - 23

1

18

«Old Tom» Тернопіль

4

0

0

4

12 - 28

0

***

БОМБАРДИРИ

Ігор Бадло («Ветеран 40+») – 10

Дмитро Субчак («Інваспорт») – 10

Віталій Ковалик («Добра піца») – 8 

Степан Матвійків (ФК «Івачів») – 7

Автанділ Гвіанідзе («Ветеран 40+») – 7

Владислав Столяр («Калина») – 6

Роман Ватраль (ФК «Копичинці») – 6

Сергій Мацалап («Нива») – 6

Олександр Томич («Добра піца») – 6   

Олександр Пиж («Тернопіль-АТО») – 6

Максим Верба («Old Tom») – 6

Віталій Шимків (ФК «Івачів») – 5

Владислав Грегуль («Нива») – 5

Дем’ян Репела (ССО) – 5

Роман Бодасюк («Калина») – 4

Іван Бачинський («Добра піца») – 4   

Тарас Стирчак («Нива») – 4

Тарас Шкварло («Нива») – 4

Андрій Хоптовий (ФК «Копичинці») – 4

Богдан Бадло («Інваспорт») – 4

Богдан Іванців («Ветеран 40+») – 4

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 4

Максим Борисевич (TДК) 4+1а/г

Віталій Колцуняк («Тернопіль-АТО») – 3

Святослав Кантицький («Добра піца») – 3   

Юрій Грушицький («Добра піца») – 3   

Владислав Болухатий («Old Tom») – 3

Ігор Шаблій («Eleks») – 3

Віктор Сагайдак (ФК «Копичинці») – 3

Юрій Свірко («Сокіл») – 3

Максим Бугера («Сокіл») – 3

Павло Олійник («Вікнини») – 3

Богдан Романов («Вікнини») – 3

Роман Гром’як (ФК «Озерна-1») – 3

Микола Когут («Саванді») – 3

Микола Жук («Саванді») – 2

Данило Кандибал («Саванді») – 2

Андрій Артем («Податкова») – 2

Михайло Мацковський («Податкова») – 2

Тарас Огірок («Сокіл») – 2

Андрій Солодуха («Сокіл») – 2

Віталій Чайківський («Сокіл») – 2

Роман Дзеник («Сокіл») – 2

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 2

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») –2

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 2

Сергій Нездропа (ФК «Озерна-1») – 2

Роман Гаврилюк («Вікнини») – 2

Володимир Волоцюга («Вікнини») – 2

Василь Дорош («Панорама») – 2

Сергій Комар («Панорама») – 2

Володимир Сакало («Eleks») – 2

Петро Сокіл (ФК «Копичинці») – 2

Роман Маслянко («Тернопіль-АТО») – 2

Юрій Клочак («Old Tom») – 2

Йосип Репела (ССО) – 2

Юрій Грушицький («Добра піца») – 1   

Юрій Хруняк («Добра піца») – 1   

Володимир Пришнівський («Добра піца») – 1    

Михайло Конечний («Добра піца») – 1    

Максим Охотницький («Саванді») – 1

Володимир Онуфреїв («Саванді») – 1

Роман Андрієшин («Саванді») – 1

Андрій Єдинак («Інваспорт») – 1

Мирон Танчик («Інваспорт») – 1

Іван Рудзевич («Інваспорт») – 1

Іван Кілик («Інваспорт») – 1

Іван Кучма (ФК «Івачів») – 1

Олег Більський (ФК «Івачів») – 1

Вадим Кліпс (ФК «Івачів») – 1

Вадим Гондз (ФК «Копичинці») – 1

Андрій Кульчицький («Податкова») – 1

Роман Дзюбак («Податкова») – 1 

Богдан Світовий («Податкова») – 1

Володимир Лисий («Податкова») – 1

Антон Козак («Податкова») – 1

Богдан Дзюла («Податкова») – 1

Назарій Галадза («Податкова») – 1

Віталій Гоцалюк («Ветеран 40+») – 1

Микола Салик («Ветеран 40+») – 1

Роман Бардокін («Ветеран 40+») – 1

Михайло Забитівський («Ветеран 40+») – 1

Юрій Олійник («Сокіл») –1

Ярослав Чернець («Нива») – 1

Ігор Барановський («Вікнини») – 1

Михайло Кузів (ФК «Озерна-1») – 1

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 1

Юрій Худик («Панорама») – 1

Андрій Нога («Панорама») – 1

Руслан Турчин («Панорама») – 1

Тарас Судомир («Тернопіль-АТО») – 1

Віталій Кухарський («Тернопіль-АТО») – 1

Дмитро Гром’як (ССО) – 1

Назар Черномаз (ССО) – 1

Богдан Мельник («Old Tom») – 1

Василь Кушнір («Eleks») – 1

Максим Гірчиця («Eleks») – 1

Олег Прокоплюк («Eleks») – 1

Олександр Рахлецький («Eleks») – 1

Сергій Березівський («Калина») – 1

Олександр Нетеча (TДК) – 1

Тарас Будківський (TДК) – 1

Михайло Оконський (TДК) – 1

Назар Ланда (TДК) – 1

Михайло Дичко (TДК) – 1

Олексій Штогун («Тернопіль-АТО») – 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 266


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58