Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ДРУГА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 4 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

7 грудня 2020 р. 13:38

6 листопада відбувся повний 4-й тур другої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 4-го туру:

«Три валети» Кременець - «Карат» (Тернопіль) – 8:4 (4:3)

Голи: Ярослав Єфремов (3, 34, 35), Ігор Дівонька (14, 15), Сергій Федорук (15), Василь Турчинський (27), Олександр Штибель (28) – Тарас Різник (11), Петро Козак (12, 13), Роман Любий (22).

***

«Саванді-2» (Тернопіль) – ФК «Глибочок» – 2:5 (1:2)

Голи: Ігор Садковський (12), Олег Когут (27) – Олег Курант (3, 10), Олег Когут (5, а/г), Юрій Головатий (25), Юрій Цупер (28).

***

ФК «Озерна-2» – ФК «Біла» – 3:5 (1:1)

Голи: Ярослав Горохівський (3), Олег Дзюба (22, 36) – Олег Сакач (16), В’ячеслав Свінін (28), Василь Новосад (29), Тарас Лупиніс (30, 40).

***

«Терен» (Тернопіль) – «Зелені штахети» (Тернопіль) – 2:5 (1:0)

Голи: Сергій Гуцайлюк (11, 21) – Віталій Микитюк (22, 23, 30, 33), Михайло Томчик (40).

***

«ТМР» - ФК «Підгороднє» – 9:3 (4:1)

Голи: Олександр Мацюк (2, 4, 13, 33, 34), Олег Колісник (11, 25), Ігор Олексюк (22), Андрій Вівчар (39) – Арсен Сташків (5), Дем’ян Басістий (29), Роман Клос (36).

***

«Ларго» (Тернопіль) – «Метрікс» (Тернопіль) – 2:5 (1:1)

Голи: Андрій Процик (14), Петро Козак (29) – Володимир Пунька (7, 36), Іван Шимчишин (28), Андрій Процик (31, а/г), Володимир Крамар (37).

***

«Серет» (Тернопіль) – «Стрипа» (Купчинці) – 3:7 (2:2)

Голи: Олександр Кучеренко (11), Максим Лисак (19), Сергій Томчук (23) – Василь Килим (6), Тарас Рудик (18), Михайло Маркович (22, 30), Ігор Косар (26),Олександр Солонинка (37), Андрій Дзісяк (39).

***

«Кастар-Україна» (Тернопіль) – «Легіон» (Драганівка) – 2:1 (0:0)

Голи: Степан Винник (21), Степан Римар (35, а/г) – Олег Андрієвський (25).

***

Турнірна таблиця після 4-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Три валети» Кременець

4

4

0

0

37 - 10

12

2

«Метрікс» Тернопіль

4

3

1

0

24 - 10

10

3

ФК «В. Глибочок»

4

3

0

1

16 - 11

9

4

«Стрипа» Купчинці

3

2

1

0

13 - 8

7

5

ФК «Біла»

4

2

1

1

15 - 17

7

6

«Largo» Тернопіль

4

2

0

2

20 - 14

6

7

Тернопільська міська рада

4

2

0

2

18 - 15

6

8

«Кастар-Україна» Тернопіль

4

2

0

2

11 - 17

6

9

«Легіон» Драганівка

4

1

2

1

12 - 11

5

10

«Саванді-2» Тернопіль

4

1

1

2

14 - 18

4

11

«Серет» Тернопіль

4

1

1

2

15 - 19

4

12

ФК «Озерна-2» Зборівський р-н

4

1

1

2

13 - 25

4

13

«Карат» Тернопіль

4

1

0

3

14 - 19

3

14

«Зелені штахети» Тернопіль

3

1

0

2

8 - 16

3

15

«Терен» Тернопіль

4

0

1

3

13 - 20

1

16

ФК «Підгороднє»

4

0

1

3

16 - 29

1

***

БОМБАРДИРИ

Ігор Дівонька («Три валети») – 11

Ярослав Єфремов («Три валети») – 10

Олександр Мацюк (Тернопільська міська рада) – 10

Олег Дзюба (ФК «Озерна-2») – 9

Олександр Кучеренко («Серет») – 8

Сергій Гуцайлюк («Терен»)8

Юрій Цупер (ФК «Глибочок») – 7

Петро Яцунда («Метрікс») – 6

Арсен Сташків (ФК “Підгороднє») – 6

Василь Новосад (ФК «Біла») – 6

Роман Звір («Ларго») – 5

Віталій Граб («Карат») – 5

Сергій Федорук («Три валети») – 5

Віталій Худа («Ларго») – 5+1а/г

Максим Гурський («Метрікс») – 4

Микола Піх («Метрікс») – 4

Володимир Пунька («Метрікс»)4

Андрій Новачинський («Ларго»/«Стрипа») – 4

Роман Клос (ФК «Підгороднє»)4

В’ячеслав Свінін (ФК «Біла») – 4

Олег Курант (ФК «Глибочок») – 4

Михайло Маркович («Стрипа») – 4+1а/г

Віталій Микитюк («Зелені штахети») – 4+1а/г

Андрій Власюк («Три валети») – 3 

Сергій Савка («Кастар-Україна») 3

Тарас Різник («Карат») – 3

Петро Козак («Карат») – 3

Сергій Томчук («Серет») – 3

Андрій Процик («Ларго») – 3+1а/г

Віктор Сурм’як («Три валети») – 2 

Андрій Марченко («Три валети») – 2

Олександр Штибель («Три валети») – 2

Іван Пукас (Тернопільська міська рада) – 2

Олег Колісник (Тернопільська міська рада) – 2

Степан Винник («Кастар-Україна») 2

Володимир Антошків («Терен») – 2

Ярослав Горохівський (ФК «Озерна-2») – 2

Василь Килим («Стрипа») – 2

Олександр Солоника («Стрипа») – 2

Тарас Лупиніс (ФК «Біла») – 2

Володимир Федак («Легіон») – 2

Олександр Депутат («Легіон») – 2

Степан Римар («Легіон») – 2+1а/г

Володимир Скидан (ФК «Озерна-2») – 1

Павло Бартків (ФК «Озерна-2») – 1

Олексій Соколовський («Три валети») – 1

Василь Турчинський («Три валети») – 1

Сергій Федорук («Три валети») – 1

Василь Качунь («Стрипа») – 1

Тарас Рудик («Стрипа») – 1

Ігор Косар («Стрипа») – 1

Андрій Дзісяк («Стрипа») – 1

Володимир Лалак (ФК «Глибочок») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок») – 1

Юрій Бойко (ФК «Глибочок») – 1

Юрій Головатий (ФК «Глибочок») – 1

Михайло Томащук («Кастар-Україна») 1

Василь Процик («Кастар-Україна») 1

Олександр Ждаха («Кастар-Україна») 1

Василь Рибак («Кастар-Україна») 1

Андрій Копистинський («Кастар-Україна») 1

Віктор Вацяк (Тернопільська міська рада) – 1

Андрій Романюк (Тернопільська міська рада) – 1

Ігор Олексюк (Тернопільська міська рада) – 1

Андрій Вівчар (Тернопільська міська рада) – 1

Андрій Рудий («Терен») – 1

Ярослав Савуйляк («Терен») – 1

Вадим Трач («Саванді-2») – 1

Володимир Федунець («Саванді-2») – 1

Василь Чубарик («Саванді-2») – 1

Ігор Брик («Саванді-2») – 1

Ігор Садковський («Саванді-2») – 1

Руслан Хоменко («Легіон») – 1

Олег Андрієвський («Легіон») – 1

Віталій Ільчук («Ларго») – 1

Олег Галенда («Ларго») – 1

Назар Головатюк («Ларго») – 1

Петро Козак («Ларго») – 1

Микола Пахолок («Метрікс») – 1

Олександр Скобальський («Метрікс») – 1

Іван Шимчишин («Метрікс») – 1

Володимир Крамар («Метрікс») – 1

Василь Ташлюх (ФК “Підгороднє») – 1

Назар Шумило (ФК “Підгороднє») – 1

Тарас Гуцуляк (ФК “Підгороднє») – 1

Дем’ян Басістий (ФК “Підгороднє») – 1

Віталій Кашицький («Серет») – 1

Дмитро Навізівський («Серет») – 1

Володимир Пастух («Серет») – 1

Максим Лисак («Серет») – 1

Назар Залізний («Карат») – 1

Орест Вишньовський («Карат») – 1

Роман Любий («Карат») – 1

Олександр Осадчук (ФК «Біла») – 1

Олег Сакач (ФК «Біла») – 1

Юрій Чегус («Зелені штахети») – 1

Ігор Безкоровайний («Зелені штахети») – 1

Олег Ледовський («Зелені штахети») – 1

Михайло Томчик («Зелені штахети») – 1

Олег Когут («Саванді-2») – 1+1а/г

Олександр Ковбасовський («Саванді-2») – 1а/г

Дмитро Шнур («Легіон») – 1а/г

Дмитро Липницький (ФК «Озерна-2») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 15 37
"Нива" Теребовля 15 32
"Рідна Борщівщина... 15 31
"Медобори" Зелене 15 31
"Поділля" Васильк... 15 21
"Збруч-Агробізнес... 15 18
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 15 14
"Зоря" Хоростків 15 12
ФК "Нараїв" 15 10
"Кристал-U-19" Чо... 15 6
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 12 33
ФК «Вишнівець» 12 23
ФК «Трибухівці» 12 20
ФК «Мельниця» Мел... 12 15
«Віго-Острів» Острів 12 13
«Нива» Городниця 12 12
«Нива» Підгайці 12 5
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Поділля» В. Бере... 12 23
«Збруч» Гусятинсь... 12 21
«Нічлава» Копичинці 12 20
«Колос» Зборів 12 18
«ПрофАгро» Кременець 12 16
«Олімпія» Клювинці 12 10
ФК «Скалат» 12 4
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем другої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?

«Поділля» В. Березовиця137 (35,0%)

«Збруч» Гусятинська ТГ100 (25,6%)

«Нічлава» Копичинці56 (14,3%)

«Колос» Зборів46 (11,8%)

«ПрофАгро» Кременець28 (7,2%)

ФК «Скалат»18 (4,6%)

«Олімпія» Клювинці6 (1,5%)


Всього голосів: 391


Голосування закінчилось