Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

ВИЩА ТЕРНОПІЛЬСЬКА ФУТЗАЛЬНА ЛІГА. 3 ТУР: РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ

5 грудня 2020 р. 23:12

Сьогодні, 5 листопада, відбувся повний 3-й тур вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги підсумки туру.

***

Результати матчів 3-го туру:

«Себн-Скриня» (Тернопіль) – «Поділля» (В. Березовиця) – 5:4 (4:2)

Голи: Роман Кісіль (10), Тарас Даньків (17, 39), Олег Кузяк (19), Володимир Гриб (19) – Богдан Лірський (4, 25, 30), Іван Абрамець (6).

***

«САЮЗ» (Тернопіль) – «Вікторія» (Ходачків) – 1:2 (1:0)

Голи: Арсен Доленга (3) – Михайло Карпа (23), Віталій Паперовський (34).

***

«Агронива» (Тернопіль) – «Aлюр» (Тернопіль) – 3:6 (1:4)

Голи: Юрій Заставецький 7), Ярослав Миронюк (26), Роман Возьний (39) – Тарас Дурай (9, 29), Василь Молінський (10), Євген Гурін (10, 17), Владислав Левчик (35).

***

«Говерла» (Дубівці) – «Wyscout» (Тернопіль) – 5:2 (3:2)

Голи: Микола Гнатишин (4, 22), Валентин Білик (7), Богдан Дацко (17, 18) – Максим Харчук (6), Андрій Рилик (20).

***

«Автоцентр 88» (Тернопіль) – «Юніори» (Тернопіоль) – 4:4 (1:3)

Голи: Тарас Літинський (18), Віталій Бодак (26), Сергій Куріцький (38), Олександр Грицюк (39, а/г) – Олександр Грицюк (16), Максим Коломієць (17, 19), Андрій Ваврик (33).

***

«Айва-Тірас» (Іванків) – «Поділля» (Васильківці) – 4:1 (2:1)

Голи: Артем Сосніцький (3), Владислав Тимощук (19), Юрій Карбовський (24), Олег Зубик (33) – Володимир Грабчак (3).

***

«Гермес-7» (Тернопіль) – «Медобори» (Зелене) – 1:2 (0:0)

Голи: Ігор Квятковський (32) – Євген Щербатюк (26), Степан Клекот (38).

***

«Добрий Самарянин» (Вишгородок) – «ГУНП» (Тернопіль) – 3:7 (2:2)

Голи: Назар Максимчук (17), Назар Рибак (19), Василь Крочак (34, а/г) – Дмитро Миколишин (11), Василь Крочак (12), Дмитро Магеровський (25, 32), Степан Покоцький (26), Микола Кохан (37), Віталій Миколишин (39).

***

Турнірна таблиця після 3-го туру

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Медобори» Зелене

3

3

0

0

20 - 5

9

2

«Алюр» Тернопіль

3

3

0

0

19 - 11

9

3

«Sebn-Скриня» Тернопіль

3

2

1

0

11 - 7

7

4

«Говерла» Дубівці

3

2

0

1

13 - 7

6

5

«Айва-Тірас» Іванків

3

2

0

1

10 - 8

6

6

«Вікторія» В. Ходачів

3

2

0

1

9 - 9

6

7

«Добрий самарянин» Вишгородок

3

2

0

1

14 - 15

6

8

ГУНП Тернопіль

3

1

1

1

11 - 16

4

9

«Гермес-7» Тернопіль

2

1

0

1

11 - 3

3

10

«Агронива» Тернопіль

3

1

0

2

12 - 14

3

11

«Wyscout» Тернопіль

3

1

0

2

11 - 14

3

12

«Саюз» Тернопіль

3

1

0

2

6 - 10

3

13

«Юніори» Тернопіль

3

0

2

1

9 - 10

2

14

«1998»

2

0

1

1

6 - 7

1

15

«Автоцентр 88» Тернопіль

3

0

1

2

14 - 19

1

16

«Поділля» Васильківці

3

0

0

3

5 - 13

0

17

«Поділля» В. Березовиця

2

0

0

2

5 - 18

0

***

БОМБАРДИРИ

Євген Гурін («Aлюр») – 7

Дмитро Галадей («Медобори») – 6

Євген  Щербатюк («Медобори») – 5

Ігор Квятковський («Гермес») – 5

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 5

Юрій Заставецький («Агронива») – 4

Василь Дзюба («Говерла») – 4

Степан Клекот («Медобори») – 4

Сергій Куріцький («Автоцентр 88») – 4

Богдан Лірський («Поділля» В. Березовиця) – 3

Петро Тригук («Добрий Самарянин») – 3

Олег Критюк («Добрий Самарянин») – 3

Максим Харчук («Wyscout») – 3

Дмитро Шведецький («1998») – 3

Арсен Доленга («САЮЗ») – 3

Микола Гнатишин («Говерла») – 3

Дмитро Снятовський («Автоцентр 88») – 3

Тарас Даньків («Себн-Скриня») – 3

Роман Кісіль («Себн-Скриня») – 3

Олександр Ткачук («Юніори») – 3

Віталій Паперовський («Вікторія») – 3

Олег Балицький («Айва-Тірас») – 3

Василь Молінський («Aлюр») – 3

Тарас Дурай («Aлюр») – 3

Михайло Карпа («Вікторія») – 3

Владислав Тимощук («Айва-Тірас») – 2

Олег Зубик («Айва-Тірас») – 2

Володимир Гриб («Себн-Скриня») – 2

Максим Коломієць («Юніори») – 2

Володимир Пальчук («Добрий Самарянин») – 2

Сергій Коваль («Добрий Самарянин») – 2

Тарас Глухан («Вікторія») – 2

Олександр Була («Гермес») – 2

Василь Підлужний («Гермес») – 2

Михайло Вітерук («Поділля» Васильківці) – 2

Михайло Войцещук («Агронива») – 2

Ярослав Миронюк («Агронива») – 2

Роман Наконечний («1998») – 2

Богдан Дацко («Говерла») – 2

Андрій Дубчак («Медобори») – 2

Тарас Літинський («Автоцентр 88») – 2

Микола Куріцький («Автоцентр 88») – 2

Віталій Бодак («Автоцентр 88») – 2

Дмитро Миколишин (ГУНП) – 2

Віталій Головатий (ГУНП) – 2

Дмитро Магеровський (ГУНП) – 2

Василь Крочак (ГУНП) – 2+1а/г

Сергій Онуфрейчук («Гермес») – 1

Роман Демків («Гермес») – 1

Степан Покоцький (ГУНП) – 1

Микола Кохан (ГУНП) – 1

Віталій Миколишин (ГУНП) – 1

Владислав Сороцький («САЮЗ») – 1

Сергій Шум («САЮЗ») – 1

Петро Грабчак («Говерла») – 1

Валентин Білик («Говерла») – 1

Андрій Богач («Говерла») – 1

Анатолій Гринченко («Говерла») – 1

Ігор Козовик («Медобори») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1 

Павло Денькович («Медобори») – 1

Тарас Німаш («Поділля» Васильківці) – 1

Ігор Козелко («Поділля» Васильківці) – 1

Володимир Грабчак («Поділля» Васильківці) – 1

Володимир Мостовий («Агронива») – 1

Андрій Засєдко («Агронива») – 1

Роман Возьний («Агронива») – 1

Петро Кривий («Поділля» В. Березовиця) – 1

Іван Абрамець («Поділля» В. Березовиця) – 1

Назар Мороз («Себн-Скриня») – 1

Ярослав Адамів («Себн-Скриня») – 1

Олег Кузяк («Себн-Скриня») – 1

Віталій Кузьмак («Юніори») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Андрій Ваврик («Юніори») – 1

Дмитро Максимчук («Добрий Самарянин») – 1

Назар Максимчук («Добрий Самарянин») – 1

Назар Рибак («Добрий Самарянин») – 1

Павло Данилюк («Вікторія») – 1

Віктор Довгунь («1998») – 1

Петро Шпікула («Wyscout») – 1

Ігор Музичка («Wyscout») – 1

Андрій Рилик («Wyscout») – 1

Ростислав Гришак («Айва-Тірас») – 1

Артем Сосніцький («Айва-Тірас») – 1

Юрій Карбовський («Айва-Тірас») – 1

Андрій Онисько («Aлюр») – 1

Богдан Цупер («Aлюр») – 1

Артем Войтович («Aлюр») – 1

Віталій Стойкевич («Aлюр») – 1

Владислав Левчик («Aлюр») – 1

Олег Кубик («САЮЗ») – 1+1а/г

Олександр Грицюк («Юніори») – 1+1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 540


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51