Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Оновлений календар матчів чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-15

19 вересня 2017 р. 12:04

  

Календар матчів чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н
серед юнаків U-15 (2003-2004 р.н)  “Перша ліга”


 

1 тур
08.09.2017

ДЮСШ Бучач - ДЮСШ Теребовля
ДЮСШ
«Збараж-Галич» - ДЮСШ Підволочиськ
“Медобори”(Гусятинський р-н, с.Зелене) - “Олімпія”(Гусятинський р-н.
, с Клювинці)
ДЮСШ Зборів - ДЮСШ Козова
ДЮСШ Тернопільський р-н
. - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
ДЮСШ Ланівці - “Байківці-ОТГ”
Козлів-ОТГ – Великогаївська-ОТГ

2 тур
15.09.2017

ДЮСК “Чемпіон “Тернопіль - ДЮСШ Ланівці
ДЮСШ Козова - ДЮСШ Тернопільський р-н
.
“Олімпія”(с. Клювинці) - ДЮСШ Зборів
ДЮСШ Підволочиськ - “Медобори” (с.
Зелене)
ДЮСШ Теребовля – Великогаївська-ОТГ
ДЮСШ Бучач - ДЮСШ Збараж - Галич
Байківці-ОТГ – Козлів-ОТГ

 

3 тур
20.09.2017
“Медобори” (с.
Зелене) - ДЮСШ Бучач
ДЮСШ Зборів - ДЮСШ Підволочиськ
ДЮСШ Тернопільський р-н
. - “Олімпія”(с. Клювинці)
ДЮСШ Ланівці - ДЮСШ Козова
Козлів-ОТГ - ДЮСК “Чемпіон”
ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Теребовля
Великогаївська-ОТГ – Байківці-ОТГ

 

4 тур
27.09.2017
ДЮСШ Козова - Козлів - ОТГ
“Олімпія” (с.
Клювинці) - ДЮСШ Ланівці
ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Тернопільський р-н
.
ДЮСШ Теребовля – Байківці-ОТГ
ДЮСШ
«Збараж-Галич» - “Медобори” (с. Зелене)
ДЮСШ Бучач - ДЮСШ Зборів
Великогаївська-ОТГ - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль

5 тур
5.10.2017

“Медобори” (с.
Зелене)  - ДЮСШ Теребовля
ДЮСШ Зборів -ДЮСШ Збараж-Галич
ДЮСШ Тернопільський р-н - ДЮСШ Бучач
ДЮСШ Ланівці - ДЮСШ Підволочиськ
Козлів-ОТГ - “Олімпія”(с.
Клювинці)
Великогаївськ - ОТГ- ДЮСШ Козова
Байківці-ОТГ - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль

 

6 тур
10.10.2017
“Олімпія” (с.
Клювинці) – Великогаївська-ОТГ
ДЮСШ Козова – Байківці
-ОТГ
ДЮСШ Теребовля - ДЮСК “Чемпіон”
Тернопіль
“Медобори”(с.
Зелене) - ДЮСШ Зборів
ДЮСШ Бучач - ДЮСШ Ланівці
ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Тернопільський р-н
ДЮСШ Підволочиськ – Козлів
-ОТГ
 

7 тур
19.10.2017
ДЮСШ Зборів - ДЮСШ Теребовля
ДЮСШ Тернопільський р-н -”Медобори”(с.
Зелене)
ДЮСШ Ланівці -
ДЮСШ Збараж
ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Козова
Великогаївська-ОТГ- ДЮСШ Підволочиськ
Байківці-ОТГ - “Олімпія”(с.
Клювинці)
Козлів-ОТГ - ДЮСШ Бучач

 

8 тур
26.10.2017
ДЮСШ Теребовля - ДЮСШ Козова
“Олімпія”(с.
Клювенці) - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
ДЮСШ Підволочиськ  - Байківці-ОТГ
ДЮСШ Бучач - Великогаївська-ОТГ
ДЮСШ Збараж – Козлів
-ОТГ
“Медобори”(с.
Зелене) - ДЮСШ Ланівці
ДЮСШ Зборів - ДЮСШ Тернопільський р-н
.
 

9 тур
30.10.2017
ДЮСШ Тернопільський р-н. - ДЮСШ Теребовля
ДЮСШ Ланівці - ДЮСШ Зборів
Байківці-ОТГ - ДЮСШ Бучач
Козлів-ОТГ - “Медобори”(с.
Зелене)
ДЮСШ Козова - “Олімпія”(с.
Клювинці)
ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Підволочиськ
Великогаївська-ОТГ - ДЮСШ Збараж

 

10 тур
03.11.2017
ДЮСШ Теребовля - “Олімпія”(с. Клювинці)
ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Козова
ДЮСШ Бучач  - ДЮСК “Чемпіон”
Тернопіль
ДЮСШ Збараж - Байківці-ОТГ
“Медобори”(с.
Зелене) - Великогаївська-ОТГ
ДЮСШ Зборів - Козлів-ОТГ
ДЮСШ Тернопільський р-н
. - ДЮСШ Ланівці
 

11 тур
07.11.2017
ДЮСШ Ланівці - ДЮСШ Теребовля
Байківці-ОТГ - “Медобори”(с.
Клювинці)
ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Збараж
ДЮСШ Козова - ДЮСШ Бучач
Козлів-ОТГ - ДЮСШ Тернопільський р-н
.
“Олімпія”(с. Клювинці) - ДЮСШ Підволочиськ
Великогаївська-ОТГ - ДЮСШ Зборів

 

12 тур
10.11.2017
ДЮСШ Теребовля - ДЮСШ Підволочиськ
ДЮСШ Бучач - “Олімпія” (с.
Клювинці)
ДЮСШ Збараж - ДЮСШ Козова
“Медобори”(с.
Зелене) - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
ДЮСШ Зборів - Байківці-ОТГ
ДЮСШ Тернопільський р-н - Великогаївська-ОТГ
ДЮСШ Ланівці - Козлів-ОТГ

13 тур
13.11.2017

Байківці-ОТГ - ДЮСШ Тернопільський р-н
.
ДЮСК”Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Зборів”
ДЮСШ Козова - “Медобори”(с.
Зелене)
“Олімпія”(с.
Клювинці) - ДЮСШ Збараж
ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Бучач
Козлів-ОТГ - ДЮСШ Теребовля
Великогаївська-ОТГ - ДЮСШ Ланівці

 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 23
ФК "Нива" Теребовля 9 19
ФК Медобори 10 17
ФК "Дністер" 10 14
ФК "Збруч-Агробіз... 10 13
ФК Колос (Бучач) 10 8
ФК "Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Агронива-ТНПУ... 9 5
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 14 36
"Рідна Борщівщина... 12 28
"Хатки" Бережани 13 28
ФК Нараїв 12 20
ФК "Трибухівці" 13 20
ФК Мельниця 13 17
Віго-Острів 13 13
"Колос" Зборів 14 12
"Вікнини" (Вікно) 13 11
ФК Нива (Підгайці) 13 10
"Нива" (Городниця) 12 8
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

Хто стане кращим бомбардиром вищої обласної ліги у 2020 році?















Всього голосів: 272


Голосування триває до: 30 вересня 2020 р. 23:59