Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Третя Тернопільська футзальна ліга. 1 тур: результати, таблиця, бомбардири

15 листопада 2020 р. 18:33

Сьогодні, 15 листопада, відбув дебютний перший тур Третьої Тернопільської футзальної ліги сезону-2020/21. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів.

***

«Самець» (Підволочиськ) – «Дніпро» (Печірна) – 7:5 (4:2)

Голи: Володимир Гусаковський–3, Тарас Плисюк–2, Назар Кузь, Віктор Крисоватий – Роман Скакун, Юрій Кізюк, Віталій Хрущ, Богдан Вітрук, Богдан Богатюк.

***

ФК «Заруддя» – «Bad Wolfs» – 11:2 (5:1)

Голи: Олег Онишкевич–4, Андрій Когут–2, Сергій Нюня–2, Назар Антонюк, Богдан Лящук, Сергій Бабуняк – Володимир Петришин, Владислав Котвіцький.

***

«Кристал» (Чортків) – ФК «Курівці» – 3:0 (неявка команди з Курівців)

***

ФК «Пронятин» – «Поділля-2» (Васильківці) – 1:4 (0:2)

Голи: Юліан Лобоцький – Андрій Мархоцький–2, Іван Цимбалістий–2.

***

«Ветеран» (Кременец) – «Вікторія» (В. Бірки) – 3:3 (1:2)

Голи: Олексій Сімора–2, Роман Клак – Петро Кубішин, Ігор Івасечко, Сергій Тополюк (а/г).

***

«Ампер» – «Тернопільводоканал» – 3:1 (0:1)

Голи: Андрій Лагіш, Юрій Шморгун, Олег Єлиїв – Олексій Юрчак.

***

ФК «Таурів» – ФК «Вівся» – 6:0 (3:0)

Голи: Тарас Семенець–2, Віталій Катинський–2, Богдан Гуменюк, Олександр Волос.

***

Турнірна таблиця. 1 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК «Заруддя»

1

1

0

0

11:2

3

2

ФК «Таурів»

1

1

0

0

6:0

3

3

«Поділля-

1

1

0

0

4:1

3

4

«Кристал»

1

1

0

0

3:0

3

5

«Самець»

1

1

0

0

7:5

3

6

«Ампер»

1

1

0

0

3:1

3

7

«Ветеран»

1

0

1

0

3:3

1

8

«Вікторія»

1

0

1

0

3:3

1

9

«Тернопільводоканал»

1

0

0

1

1:3

0

10

«Дніпро»

1

0

0

1

5:7

0

11

ФК «Курівці»

1

0

0

1

0:3

0

12

ФК «Пронятин»

1

0

0

1

1:4

0

13

ФК «Вівся»

1

0

0

1

0:6

0

14

«Bad Wolfs»

1

0

0

1

2:11

0

15

ФК «Луб’янки»

***

Бомбардири

Олег Онишкевич (ФК «Заруддя») – 4

Володимир Гусаковський («Самець») – 3

Тарас Плисюк («Самець») – 2

Андрій Когут (ФК «Заруддя») – 2

Сергій Нюня (ФК «Заруддя») – 2

Андрій Мархоцький («Поділля-2») – 2

Іван Цимбалістий («Поділля-2») – 2

Олексій Сімора («Ветеран») – 2

Тарас Семенець (ФК «Таурів») – 2

Віталій Катинський (ФК «Таурів») – 2  

Назар Кузь («Самець») – 1

Віктор Крисоватий («Самець») – 1

Роман Скакун («Дніпро») – 1

Юрій Кізюк («Дніпро») – 1

Віталій Хрущ («Дніпро») – 1

Богдан Вітрук («Дніпро») – 1

Богдан Богатюк («Дніпро») – 1

Назар Антонюк (ФК «Заруддя») –1

Богдан Лящук (ФК «Заруддя») –1

Сергій Бабуняк (ФК «Заруддя») –1

Юліан Лобоцький (ФК «Пронятин») – 1

Роман Клак («Ветеран») – 1

Петро Кубішин («Вікторія») – 1

Ігор Івасечко («Вікторія») – 1

Андрій Лагіш («Ампер») – 1

Юрій Шморгун («Ампер») – 1

Олег Єлиїв («Ампер») – 1

Олексій Юрчак («Тернопільводоканал») – 1

Богдан Гуменюк (ФК «Таурів») – 1

Олександр Волос (ФК «Таурів») – 1

Сергій Тополюк («Ветеран») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 616


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51