Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири першої ліги

7 листопада 2020 р. 22:19

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів першої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 7 листопада.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Владислав Тимощук

«Рідна Борщівщина»

18

3

2

Андрій Кульчицький

ФК «Нараїв»

16

3

Ігор Козелко

«Поділля» Васильківці

12

4

Андрій Баліцький

«Поділля» Васильківці

12

5

Андрій Блакита

«Колос» Зборів

12

6

Олександр Бондаренко

«Рідна Борщівщина»

8

7

Андрій Пілецький

«Рідна Борщівщина»/ФК «Мельниця»

8

1

8

Михайло Войцещук

«Віго-Острів»

8

3

9

Богдан Коза

«Вікнини» Вікно

7

10

Роман Бардокін

«Колос» Зборів

7

2

11

Андрій Гаврилюк

ФК «Трибухівці»

6

12

Олег Зубик

«Рідна Борщівщина»

6

13

Федір Семенюк

«Вікнини» Вікно

6

14

Тарас Стирчак

«Нива» Підгайці

6

1

15

Ярослав Макар

«Хатки» Бережани

6

3

16

Володимир Пришнівський

ФК «Нараїв»

6

5

17

Ростислав Гришак

«Рідна Борщівщина»

5

18

Юрій Савка

«Рідна Борщівщина»

5

19

Ігор Керницький

ФК «Трибухівці»

5

20

Фархат Черкезов

«Вікнини» Вікно

5

21

Михайло Кука

«Нива» Городниця

5

1

22

Роман Мельник

«Поділля» Васильківці

5

1

23

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

5

2

24

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»/”Хатки»

5

2

25

Андрій Гарас

«Хатки» Бережани

4

26

Олексій Колесников

«Вікнини» Вікно

4

27

Андрій Волоцюга

«Вікнини» Вікно

4

28

Володимир Гриб

«Поділля» Васильківці

4

29

Назар Ільчишин

«Рідна Борщівщина»

4

30

Олег Іванчишин

«Хатки» Бережани

4

31

Олег Макаров

«Хатки» Бережани

4

1

32

Дмитро Сиротюк

«Поділля» Васильківці

3

33

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

3

34

Іван Плосконос

ФК «Мельниця»

3

35

Віталій Кузьмак

«Віго-Острів»

3

36

Богдан Дацко

«Віго-Острів»

3

37

Роман Наконечний

«Колос» Зборів

3

38

Володимир Іванків

«Нива» Городниця

3

39

Ярослав Адамів

ФК «Нараїв»

3

40

Іван Шкварло

«Нива» Підгайці

2

41

Сергій Мацалап

«Нива» Підгайці

2

42

Тарас Білецький

«Нива» Підгайці

2

43

Олег Критюк

«Віго-Острів»

2

44

Назар Мороз

«Віго-Острів»

2

45

Віталій Тригуба

«Поділля» Васильківці

2

46

Іван Цимбалістий

«Поділля» Васильківці

2

47

Автанділ Гвіанідзе

«Поділля» Васильківці

2

48

Михайло Вітерук

«Поділля» Васильківці

2

49

Юрій Грушицький

ФК «Нараїв»

2

50

Ігор Крушельницький

ФК «Трибухівці»

2

51

Ярослав Альохін

ФК «Трибухівці»

2

52

Юрій Грицак

ФК «Трибухівці»

2

53

Михайло Майданюк

«Нива» Городниця

2

54

Андрій Ковальський

«Нива» Городниця

2

55

Андрій Романішин

«Колос» Зборів

2

56

Роман Сигут

«Хатки» Бережани

2

57

Сергій Фарботняк

«Хатки» Бережани

2

58

Ігор Швець

«Хатки» Бережани

2

59

Олександр Хомецький

«Хатки» Бережани

2

60

Дмитро Фролов

«Вікнини» Вікно

2

61

Роман Годований

ФК «Мельниця»

2

62

Святослав Антонійчук

ФК «Мельниця»

2

63

Руслан Ткачик

ФК «Мельниця»

2

64

Андрій Берчишин

«Нива» Городниця

2

1

65

Іван Абрамець

«Хатки» Бережани

2

1

66

Іван Солонинка

ФК «Трибухівці»

1

67

Богдан Бородиця

ФК «Трибухівці»

1

68

Ярослав Газдевич

ФК «Трибухівці»

1

69

Максим Коломієць

ФК «Трибухівці»

1

70

Богдан Дзюла

ФК «Нараїв»

1

71

Вадим Цінчик

ФК «Нараїв»

1

72

Віталій Вітрук

ФК «Нараїв»

1

73

Володимир Онуфреїв

ФК «Нараїв»

1

74

Роман Кісіль

ФК «Нараїв»

1

75

Михайло Карпа

ФК «Нараїв»

1

76

Петро Бадло

«Поділля» Васильківці

1

77

Володимир Грабчак

«Поділля» Васильківці

1

78

Богдан Іванців

«Поділля» Васильківці

1

79

Сергій Чабай

«Віго-Острів»

1

80

Святослав Кантицький

«Віго-Острів»

1

81

Вадим Валах

«Віго-Острів»

1

82

Роман Гаврилюк

«Віго-Острів»

1

83

Іван Шимчишин

«Нива» Городниця

1

84

Василь Харкавий

«Нива» Городниця

1

85

Дмитро Снятовський

«Нива» Городниця

1

86

Богдан Лірський

«Колос» Зборів

1

87

Тарас Лисенко

«Колос» Зборів

1

88

Ігор Ничай

«Колос» Зборів

1

89

Ігор Світлик

«Колос» Зборів

1

90

Михайло Кузів

«Колос» Зборів

1

91

Андрій Новачинський

«Колос» Зборів

1

92

Андрій Когут

«Хатки» Бережани

1

93

Михайло Легета

«Хатки» Бережани

1

94

Віталій Колодка

«Хатки» Бережани

1

95

Андрій Даньків

«Хатки» Бережани

1

96

Назар Соколовський

«Хатки» Бережани

1

97

Ігор Щасливий

«Вікнини» Вікно

1

98

Олександр Гизлик

«Вікнини» Вікно

1

99

Владислав Погорілий

«Вікнини» Вікно

1

100

Вадим Вишинський

«Рідна Борщівщина»

1

101

Павло Чеснік

«Рідна Борщівщина»

1

102

Олег Чемерейко

«Рідна Борщівщина»

1

103

Євген Гурін

«Рідна Борщівщина»

1

104

Ігор Наконечний

«Рідна Борщівщина»

1

105

Дмитро Гром’як

«Нива» Підгайці

1

106

Тарас Комарницький

«Нива» Підгайці

1

107

Тарас Кальба

«Нива» Підгайці

1

108

Тарас Гураль

«Нива» Підгайці

1

109

Дмитро Магеровський

«Нива» Підгайці

1

110

Ярослав Чернець

«Нива» Підгайці

1

111

Тарас Шкварло

«Нива» Підгайці

1

112

Сергій Марчук

ФК «Мельниця»

1

113

Олег Прокопчук

ФК «Мельниця»

1

114

Володимир Кривецький

ФК «Мельниця»

1

115

Дмитро Пріхна

«Рідна Борщівщина»

1

1

116

Олександр Була

ФК «Трибухівці»

1

1

117

Євген Вахновський

ФК «Трибухівці»

1

1

118

Микола Тесарський

«Нива» Городниця

1

1

119

Юрій Зянько

«Поділля» Васильківці

1а/г

120

Олег Долик

ФК «Трибухівці»

1а/г

121

Анатолій Шляховий

«Вікнини»

1а/г

122

В'ячеслав Надозірний

«Колос» Зборів

1а/г

123

Тарас Дурай

«Рідна Борщівщина»

1а/г

124

Максим Щерб’як

ФК «Мельниця»

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 645


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51