Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири першої ліги

10 жовтня 2020 р. 10:45

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів першої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 10 жовтня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Владислав Тимощук

«Рідна Борщівщина»

17

3

2

Ігор Козелко

«Поділля» Васильківці

12

3

Андрій Баліцький

«Поділля» Васильківці

12

4

Андрій Кульчицький

ФК «Нараїв»

12

5

Андрій Блакита

«Колос» Зборів

11

6

Михайло Войцещук

«Віго-Острів»

8

3

7

Роман Бардокін

«Колос» Зборів

7

2

8

Богдан Коза

«Вікнини» Вікно

6

9

Андрій Гаврилюк

ФК «Трибухівці»

6

10

Олег Зубик

«Рідна Борщівщина»

6

11

Тарас Стирчак

«Нива» Підгайці

6

1

12

Володимир Пришнівський

ФК «Нараїв»

6

5

13

Олександр Бондаренко

«Рідна Борщівщина»

5

14

Ігор Керницький

ФК «Трибухівці»

5

15

Федір Семенюк

«Вікнини» Вікно

5

16

Михайло Кука

«Нива» Городниця

5

1

17

Роман Мельник

«Поділля» Васильківці

5

1

18

Андрій Пілецький

«Рідна Борщівщина»/ФК «Мельниця»

5

1

19

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

5

2

20

Андрій Гарас

«Хатки» Бережани

4

21

Олексій Колесников

«Вікнини» Вікно

4

22

Юрій Савка

«Рідна Борщівщина»

4

23

Ростислав Гришак

«Рідна Борщівщина»

4

24

Назар Ільчишин

«Рідна Борщівщина»

4

25

Олег Макаров

«Хатки» Бережани

4

1

26

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»

4

2

27

Ярослав Макар

«Хатки» Бережани

4

3

28

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

3

29

Віталій Кузьмак

«Віго-Острів»

3

30

Богдан Дацко

«Віго-Острів»

3

31

Роман Наконечний

«Колос» Зборів

3

32

Володимир Гриб

«Поділля» Васильківці

3

33

Володимир Іванків

«Нива» Городниця

3

34

Андрій Волоцюга

«Вікнини» Вікно

3

35

Фархат Черкезов

«Вікнини» Вікно

3

36

Олег Іванчишин

«Хатки» Бережани

3

37

Іван Шкварло

«Нива» Підгайці

2

38

Сергій Мацалап

«Нива» Підгайці

2

39

Олег Критюк

«Віго-Острів»

2

40

Назар Мороз

«Віго-Острів»

2

41

Віталій Тригуба

«Поділля» Васильківці

2

42

Дмитро Сиротюк

«Поділля» Васильківці

2

43

Іван Цимбалістий

«Поділля» Васильківці

2

44

Ярослав Адамів

ФК «Нараїв»

2

45

Юрій Грушицький

ФК «Нараїв»

2

46

Ярослав Альохін

ФК «Трибухівці»

2

47

Юрій Грицак

ФК «Трибухівці»

2

48

Михайло Майданюк

«Нива» Городниця

2

49

Андрій Ковальський

«Нива» Городниця

2

50

Андрій Романішин

«Колос» Зборів

2

51

Роман Сигут

«Хатки» Бережани

2

52

Сергій Фарботняк

«Хатки» Бережани

2

53

Ігор Швець

«Хатки» Бережани

2

54

Іван Плосконос

ФК «Мельниця»

2

55

Роман Годований

ФК «Мельниця»

2

56

Андрій Берчишин

«Нива» Городниця

2

1

57

Іван Абрамець

«Хатки» Бережани

2

1

58

Ігор Крушельницький

ФК «Трибухівці»

1

59

Іван Солонинка

ФК «Трибухівці»

1

60

Богдан Бородиця

ФК «Трибухівці»

1

61

Ярослав Газдевич

ФК «Трибухівці»

1

62

Максим Коломієць

ФК «Трибухівці»

1

63

Богдан Дзюла

ФК «Нараїв»

1

64

Вадим Цінчик

ФК «Нараїв»

1

65

Віталій Вітрук

ФК «Нараїв»

1

66

Петро Кривий

ФК «Нараїв»

1

67

Володимир Онуфреїв

ФК «Нараїв»

1

68

Петро Бадло

«Поділля» Васильківці

1

69

Автанділ Гвіанідзе

«Поділля» Васильківці

1

70

Михайло Вітерук

«Поділля» Васильківці

1

71

Володимир Грабчак

«Поділля» Васильківці

1

72

Сергій Чабай

«Віго-Острів»

1

73

Святослав Кантицький

«Віго-Острів»

1

74

Вадим Валах

«Віго-Острів»

1

75

Роман Гаврилюк

«Віго-Острів»

1

76

Іван Шимчишин

«Нива» Городниця

1

77

Богдан Лірський

«Колос» Зборів

1

78

Тарас Лисенко

«Колос» Зборів

1

79

Ігор Ничай

«Колос» Зборів

1

80

Ігор Світлик

«Колос» Зборів

1

81

Михайло Кузів

«Колос» Зборів

1

82

Андрій Новачинський

«Колос» Зборів

1

83

Андрій Когут

«Хатки» Бережани

1

84

Михайло Легета

«Хатки» Бережани

1

85

Віталій Колодка

«Хатки» Бережани

1

86

Андрій Даньків

«Хатки» Бережани

1

87

Назар Соколовський

«Хатки» Бережани

1

88

Олександр Хомецький

«Хатки» Бережани

1

89

Ігор Щасливий

«Вікнини» Вікно

1

90

Олександр Гизлик

«Вікнини» Вікно

1

91

Дмитро Фролов

«Вікнини» Вікно

1

92

Владислав Погорілий

«Вікнини» Вікно

1

93

Вадим Вишинський

«Рідна Борщівщина»

1

94

Павло Чеснік

«Рідна Борщівщина»

1

95

Олег Чемерейко

«Рідна Борщівщина»

1

96

Дмитро Гром’як

«Нива» Підгайці

1

97

Тарас Комарницький

«Нива» Підгайці

1

98

Тарас Кальба

«Нива» Підгайці

1

99

Тарас Гураль

«Нива» Підгайці

1

100

Тарас Білецький

«Нива» Підгайці

1

101

Дмитро Магеровський

«Нива» Підгайці

1

102

Ярослав Чернець

«Нива» Підгайці

1

103

Сергій Марчук

ФК «Мельниця»

1

104

Олег Прокопчук

ФК «Мельниця»

1

105

Руслан Ткачик

ФК «Мельниця»

1

106

Святослав Антонійчук

ФК «Мельниця»

1

107

Володимир Кривецький

ФК «Мельниця»

1

108

Дмитро Пріхна

«Рідна Борщівщина»

1

1

109

Олександр Була

ФК «Трибухівці»

1

1

110

Євген Вахновський

ФК «Трибухівці»

1

1

111

Максим Щерб’як

ФК «Мельниця»

/г

112

Юрій Зянько

«Поділля» Васильківці

1а/г

113

Олег Долик

ФК «Трибухівці»

1а/г

114

Анатолій Шляховий

«Вікнини»

1а/г

115

В'ячеслав Надозірний

«Колос» Зборів

1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 375


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58