Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

​3 жовтня стартують регіональні центри ДЮФЛ Тернопільської області!

3 жовтня 2020 р. 11:33

Сьогодні, 3 жовтня, стартують змагання у регіональних центрах Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області. Матчі відбудуться у Зборові, Скалаті, Гусятині та Збаражі. У змаганнях юнаків U-11 та U-13 загалом беруть участь 52 команди.

ПРОПОНУЄМО ДО ВАШОЇ УВАГИ КАЛЕНДАР ІГОР  ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД КОМАНД «РЕГІОНАЛЬНИХ ЦЕНТРІВ» СЕРЕД ЮНАКІВ  2008-2009р.н. (U-13) та 2010-2011 р.н. (U 11) СЕЗОНУ 2020-2021 р.н.

м. Збараж

U-13

1 ТУР (3 жовтня)

  1. БДТС Почаїв – ДЮФК «Нива» Тернопіль
  2. ДЮСШ Шумськ – «Чемпіон-2» Тернопіль
  3. ДЮСШ Збараж – ДЮСШ Терноп.р-н.

ДЮСШ В.Дедеркали - вихідний

2 ТУР

  1. «Чемпіон-2» - Збараж
  2. «Нива» - Шумськ
  3. В. Дедеркали – Почаїв

Терн.р-н - вихідний

3 ТУР

  1. Шумськ – В. Дедеркали
  2. Збараж – «Нива»
  3. Терноп.р-н. – «Чемпіон-2»

Почаїв - вихідний

4 ТУР

  1. «Нива» - Терноп.р-н.

11. В. Дедеркали – Збараж

12. Почаїв – Шумськ

«Чемпіон-2» - вихідний

5 ТУР (17 жовтня)

  1. Збараж – Почаїв

14. Терноп. р-н. – В. Дедеркали

15. «Чемпіон-2» - «Нива»

Шумськ - вихідний

6 ТУР

  1. В. Дедеркали – «Чемпіон-2»

17. Почаїв – Терноп.р-н.

18. Шумськ – Збараж

«Нива» - вихідний

7 ТУР

  1. Терноп.р-н. – Шумськ

20. «Чемпіон-2» - Почаїв

21. «Нива» - В. Дедеркали

Збараж – вихідний

U-11

1 ТУР (3 жовтня)

  1. ДЮСШ В. Дедеркали – «Чемпіон-2» Тернопіль
  2. БДТС Почаїв – ДЮСШ Терноп. р-н.
  3. Ланівецька ОТГ – ДЮСШ Шумськ

2 ТУР

  1. «Чемпіон-2» - Шумськ
  2. Терноп. р-н. – Ланівецька ОТГ
  3. В. Дедеркали – Почаїв

3 ТУР

  1. Почаїв – «Чемпіон-2»
  2. Ланівецька ОТГ – В. Дедеркали
  3. Шумськ – Терноп. р-н.

4 ТУР   (17 жовтня)

  1. «Чемпіон-2» - Терноп. р-н.
  2. В. Дедеркали – Шумськ
  3.  Почаїв – Ланівецька ОТГ

5 ТУР

  1. Ланівецька ОТГ – «Чемпіон-2»
  2.  Шумськ – Почаїв
  3. Терноп.р-н. – В. Дедеркали

м. Зборів (3 жовтня)

U -13

       1 ТУР   

  1. ДЮСШ Козова – «Чемпіон» Тернопіль
  2. ДЮСШ Зборів – ДЮСШ Підгайці
  3. «Чемпіон» Озерна – «Леви» Бережани
  4. ФК «Ренів» - ДЮСШ Бережани

2 ТУР

  1. «Чемпіон» - Бережани
  2. «Леви» - ФК «Ренів»
  3. Підгайці – Озерна
  4. Козова – Зборів

3 ТУР

  1. Зборів – «Чемпіон»
  2. Озерна – Козова
  3.  ФК «Ренів» - Підгайці
  4.  Бережани – «Леви»

4 ТУР

  1.  «Чемпіон» - «Леви»
  2.  Підгайці – Бережани
  3.  Козова – ФК «Ренів»
  4.  Зборів – Озерна

м. Підгайці (17 жовтня)

 5 ТУР

  1. Озерна – «Чемпіон»
  2.  ФК «Ренів» -  Зборів
  3.  Бережани – Козова
  4.  «Леви» - Підгайці

6 ТУР

  1. «Чемпіон» - Підгайці
  2.  Козова – «Леви»
  3. Зборів – Бережани
  4.  Озерна – ФК « Ренів»

7 ТУР

  1.  ФК «Ренів» - «Чемпіон»
  2.  Бережани – Озерна
  3.  «Леви» - Зборів
  4.  Підгайці – Козова

U-11

Зборів (3 жовтня)

     1 ТУР

  1. ДЮСШ Бережани – ДЮСШ «ФА» Тернопіль
  2. «Чемпіон» Зборів – «Чемпіон» Тернопіль
  3. «Чемпіон-2» Зборів – «Чемпіон» Озерна

2 ТУР

  1. ДЮСШ «ФА» - Озерна
  2. «Чемпіон» Т. - «Чемпіон-2» Зб.
  3. Бережани – «Чемпіон» Зб

3 ТУР

  1. «Чемпіон» Зб. - ДЮСШ «ФА»
  2. «Чемпіон-2» Зб. – Бережани
  3. Озерна – «Чемпіон» Т.

Підгайці (17 жовня)

4 ТУР

  1.  ДЮСШ «ФА» - «Чемпіон» Т.
  2.  Бережани – Озерна
  3.  «Чемпіон» Зб. – «Чемпіон-2» Зб.

5 ТУР

  1.  «Чемпіон-2» Зб. - ДЮСШ «ФА»
  2.  Озерна – «Чемпіон» Зб.
  3.  «Чемпіон» Т. – Бережани

Скалат  (3 жовтня)

U-13

         1 ТУР

  1. ДЮСШ «ФА» Тернопіль – Байковецька ОТГ
  2. «Чемпіон-3» Тернопіль – ФК «Біскупа»
  3. ДЮСШ Теребовля – Великогаївська ОТГ

ДЮСШ Колос Скалат - вихідний

  2 ТУР

  1. ФК «Біскупа» - Теребовля
  2. Байковецька ОТГ – «Чемпіон-3»
  3. Скалат – ДЮСШ «ФА»

Великогаївська ОТГ - вихідний

3 ТУР

  1. «Чемпіон-3» - Скалат
  2. Теребовля - Байковецька ОТГ
  3. Великогаївська ОТГ – ФК «Біскупа»

ДЮСШ «ФА» - вихідний

4 ТУР

  1.  Байковецька ОТГ - Великогаївська ОТГ
  2. Скалат – Теребовля
  3.  ДЮСШ «ФА»  - «Чемпіон-3»

ФК «Біскупа» - вихідний

Тернопіль (17 жовтня)

5 ТУР

  1.  Теребовля – ДЮСШ «ФА»
  2.  Великогаївська ОТГ – Скалат
  3. ФК «Біскупа» - Байковецька ОТГ

«Чемпіон-3» - вихідний

6 ТУР

  1.  Скалат – ФК «Біскупа»
  2.  ДЮСШ «ФА» - Великогаївська ОТГ
  3.  «Чемпіон-3» - Теребовля

Байковецька ОТГ – вихідний

7 ТУР

  1.  Великогаївська ОТГ – «Чемпіон-3»
  2.  ФК «Біскупа» - ДЮСШ «ФА»
  3.  Байковецька ОТГ – Скалат

Теребовля – вихідний

  U-11

Cкалат  (3 жовтня)

   1 ТУР

  1. ДЮСШ Колос Скалат – ФК «Біскупа»
  2. ДЮСШ Теребовля - Великогаївська ОТГ
  3. «Чемпіон-3» Тернопіль - ДЮСШ «ФА» Тернопіль

2 ТУР

  1. ФК «Біскупа» - ДЮСШ «ФА»
  2. Великогаївська ОТГ – «Чемпіон-3»
  3. Скалат – Теребовля

3 ТУР

  1. Теребовля – ФК «Біскупа»
  2. «Чемпіон-3» - Скалат
  3. ДЮСШ «ФА» - Великогаївська ОТГ

Тернопіль (17 жовтня)

4 ТУР

  1.  ФК «Біскупа»  - Великогаївська ОТГ
  2.  Скалат – ДЮСШ «ФА»
  3.  Теребовля – «Чемпіон-3»

5 ТУР

  1.  «Чемпіон-3» - ФК «Біскупа»
  2.  ДЮСШ «ФА» - Теребовля
  3.  Великогаївська ОТГ – Скалат

 

    смт. Гусятин

     U-13

              1 ТУР  (3 жовтня)

  1. ДЮСШ Чортків – ФК «Трибухівці»
  2. ДЮСШ Борщів – «Зоря» Хоростків
  3. «Атлетік» Чортків – ФК «Яблунів»

ТОДЮСШ Копичинці - вихідний

 2 ТУР

  1. «Зоря» - «Атлетік»
  2. ФК «Трибухівці» - Борщів
  3. Копичинці – Чортків

ФК «Яблунів» - вихідний

3 ТУР

  1. Борщів – Копичинці
  2. «Атлетік» - ФК «Трибухівці»
  3. ФК «Яблунів» - «Зоря»

Чортків - вихідний

4 ТУР

10.  ФК «Трибухівці» - ФК «Яблунів»

11.  Копичинці – «Атлетік»

12.  Чортків – Борщів

«Зоря» - вихідний

5 ТУР (17 жовтня)

13.  «Атлетік» - Чортків

14.  ФК «Яблунів» - Копичинці

15.  «Зоря» - ФК «Трибухівці»

Борщів – вихідний

6 ТУР

16.  Копичинці – «Зоря»

17.  Чортків – ФК «Яблунів»

18.  Борщів – «Атлетік»

ФК «Трибухівці» - вихідний

7 ТУР

19.  ФК «Яблунів» - Борщів

20.  «Зоря» - Чортків

21.  ФК «Трибухівці» - Копичинці

«Атлетік» - вихідний

U-11

1 ТУР (3 жовтня)

  1. ДЮСШ Гусятин – «Еліта-14» Бучач
  2. «Атлетік» Чортків – «Зоря» Хоростків

ТОДЮСШ Копичинці – вихідний

2 ТУР

  1. «Еліта-14» - «Атлетік»
  2. Копичинці – Гусятин

«Зоря» - вихідний

3 ТУР

  1. «Атлетік» - Копичинці
  2. «Зоря» - «Еліта-14»

Гусятин –вихідний

4 ТУР  (17 жовтня)

  1. Копичинці – «Зоря»
  2. Гусятин – «Атлетік»

«Еліта-14» - вихідний

5 ТУР

  1. «Зоря» - Гусятин
  2.  «Еліта-14» - Копичинці

«Атлетік» - вихідний

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 612


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51