Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири вищої ліги

19 вересня 2020 р. 13:27

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 19 вересня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

10

1

2

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

8

3

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

7

4

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

7

1

5

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

5

6

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

5

7

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

5

4

8

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

4

9

Євген Гурін

ФК «Козова»/«Колос»

4

10

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

11

Максим Фещук

«Колос» Бучач

4

2

12

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

13

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

14

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

3

15

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

16

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

17

Олександ Музичук

«Нива» Теребовля

3

1

18

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

19

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

2

20

Андрій Мартинюк

«Агронива-ТНПУ»/ФК «Козова»

2

21

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

22

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

2

23

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

24

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

25

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

26

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

27

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

28

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

2

29

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

2

1

30

Юрій Заставецький

«Агронива-ТНПУ»/ «Колос» Бучач

2

1

31

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

32

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

33

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

34

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

35

Андрій Капелян

«Агрон» В. Гаї

1

36

Віктор Ковалик

«Агрон» В. Гаї

1

37

Ігор Швець

«Агрон» В. Гаї

1

38

Дмитро Стриєшин

«Агрон» В. Гаї

1

39

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

40

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

41

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

42

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач

1

43

Володимир Леськів

«Колос» Бучач

1

44

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

45

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

46

Дмитро Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

47

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

48

Богдан Скибінський

«Дністер» Заліщики

1

49

Павло Середюк

«Дністер» Заліщики

1

50

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

51

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

52

Артем Корольчук

«Нива» Теребовля

1

53

Серій Дячук

«Нива» Теребовля

1

54

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

55

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

56

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

57

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

58

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

59

Максим Лилик

«Агронива-ТНПУ»

1

60

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

61

Михайло Дичко

«Зоря» Хоростків

1

62

Ігор Лісніченко

«Збруч-Агробізнес»

1

63

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

64

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

65

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

5

2

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

4

3

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

4

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

5

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

3

6

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

3

7

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

3

8

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

9

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    3

10

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

3

11

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

3

12

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

3

13

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

14

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

15

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

16

Володимир Гайковий

«Збруч-Агробізнес»

2

17

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

2

18

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

2

19

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

2

20

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

21

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

22

Андрій Кондзьолка

«Медобори» Зелене

2

23

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

2

24

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

25

Юрій Сорочан

ФК «Козова»/

«Агронива-ТНПУ»

2

26

Роман Голодрига

 «Агронива-ТНПУ»

2

27

Віктор Ковалик

«Агрон» В. Гаї

2

28

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

29

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

30

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

31

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

32

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

33

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

1

34

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

35

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

36

Габріель Бадеме

«Зоря» Хоростків

1

37

Віталій Бодак

«Зоря» Хоростків

1

38

Тарас Судомир

«Зоря» Хоростків

1

39

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

40

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

1

41

Роман Андрієшин

«Агрон» В. Гаї

1

42

Тарас Червонецький

«Агрон» В. Гаї

1

43

Андрій Капелян

«Агрон» В. Гаї

    1

44

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

    1

45

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

46

Михайло Паюк

«Збруч-Агробізнес»

1

47

Ілля Плахотний

«Збруч-Агробізнес»

1

48

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

1

49

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

50

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

51

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

52

Максим Фещук

«Колос» Бучач

1

53

Владислав Кривов’язий

«Колос» Бучач

1

54

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

55

Тарас Шимонович

ФК «Козова»

    1

56

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

57

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

1

58

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

1

59

Сергій Атласюк

«Агронива-ТНПУ»

1

60

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    1

61

Олександр Томич

«Агронива-ТНПУ»

    1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

10

3

13

2

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

8

4

12

3

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

7

3

10

4

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

7

1

8

5

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

5

3

8

6

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

5

1

6

7

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

5

1

6

8

Олександр Музичук

«Нива» Теребовля

3

3

6

9

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

5

6

10

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

5

11

Максим Фещук

«Колос» Бучач

4

1

5

12

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

3

2

5

13

Юрій Сорочан

ФК «Козова»/

«Агронива-ТНПУ»

3

2

5

14

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

3

5

15

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

4

5

16

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

4

4

17

Євген Гурін

ФК «Козова»/”Колос»

4

4

18

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

1

4

19

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

1

4

20

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

1

4

21

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

2

4

22

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

23

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

3

4

24

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

3

25

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

3

3

26

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    2

1

3

27

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

2

1

3

28

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

2

1

3

29

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

2

1

3

30

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

2

3

31

Віктор Ковалик

«Агрон» В. Гаї

1

2

3

32

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

2

3

33

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

3

34

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    –

3

3

35

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

2

36

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

2

37

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

2

38

Юрій Заставецький

«Агронива-ТНПУ»/ «Колос» Бучач

2

2

39

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

2

2

40

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

41

Андрій Капелян

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

42

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

1

2

43

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

1

2

44

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

1

2

45

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

2

46

Андрій Кондзьолка

«Медобори» Зелене

2

2

47

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

2

48

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

2

49

Володимир Гайковий

«Збруч-Агробізнес»

2

2

50

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

    –

2

2

51

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

2

52

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

2

2

53

Роман Голодрига

 «Агронива-ТНПУ»

2

2

54

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

1

55

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

1

56

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач

1

1

57

Володимир Леськів

«Колос» Бучач

1

1

58

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

1

59

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

1

60

Богдан Скибінський

«Дністер» Заліщики

1

1

61

Павло Середюк

«Дністер» Заліщики

1

1

62

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

63

Артем Корольчук

«Нива» Теребовля

1

1

64

Серій Дячук

«Нива» Теребовля

1

1

65

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

1

66

Ігор Швець

«Агрон» В. Гаї

1

1

67

Дмитро Стриєшин

«Агрон» В. Гаї

1

1

68

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

69

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

1

70

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

1

71

Максим Лилик

«Агронива-ТНПУ»

1

1

72

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

1

73

Ігор Лісніченко

«Збруч-Агробізнес»

1

1

74

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

1

75

Михайло Дичко

«Зоря» Хоростків

1

1

76

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

1

77

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

1

78

Тарас Судомир

«Зоря» Хоростків

1

1

79

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

1

80

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

    –

1

1

81

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

1

82

Владислав Кривов’язий

«Колос» Бучач

1

1

83

Сергій Атласюк

«Агонива-ТНПУ»

1

1

84

Олександр Томич

«Агронива-ТНПУ»

    –

1

1

85

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

1

86

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

1

87

Михайло Паюк

«Збруч-Агробізнес»

1

1

88

Ілля Плахотний

«Збруч-Агробізнес»

1

1

89

Роман Андрієшин

«Агрон» В. Гаї

1

1

90

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 540


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51