Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири першої ліги

19 вересня 2020 р. 12:08

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів першої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 19 вересня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Владислав Тимощук

«Рідна Борщівщина»

16

3

2

Андрій Блакита

«Колос» Зборів

11

3

Ігор Козелко

«Поділля» Васильківці

10

4

Андрій Баліцький

«Поділля» Васильківці

9

5

Андрій Кульчицький

ФК «Нараїв»

8

6

Михайло Войцещук

«Віго-Острів»

8

3

7

Роман Бардокін

«Колос» Зборів

7

2

8

Андрій Гаврилюк

ФК «Трибухівці»

6

9

Олег Зубик

«Рідна Борщівщина»

6

10

Володимир Пришнівський

ФК «Нараїв»

6

5

11

Олександр Бондаренко

«Рідна Борщівщина»

5

12

Тарас Стирчак

«Нива» Підгайці

5

13

Роман Мельник

«Поділля» Васильківці

5

1

14

Андрій Гарас

«Хатки» Бережани

4

15

Богдан Коза

«Вікнини» Вікно

4

16

Федір Семенюк

«Вікнини» Вікно

4

17

Ростислав Гришак

«Рідна Борщівщина»

4

18

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»

4

2

19

Ярослав Макар

«Хатки» Бережани

4

3

20

Михайло Кука

«Нива» Городниця

3

21

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

3

22

Віталій Кузьмак

«Віго-Острів»

3

23

Роман Наконечний

«Колос» Зборів

3

24

Олексій Колесников

«Вікнини» Вікно

3

25

Володимир Гриб

«Поділля» Васильківці

3

26

Ігор Керницький

ФК «Трибухівці»

3

27

Олег Макаров

«Хатки» Бережани

3

1

28

Андрій Пілецький

«Рідна Борщівщина»/ФК «Мельниця»

3

1

29

Юрій Савка

«Рідна Борщівщина»

2

30

Іван Шкварло

«Нива» Підгайці

2

31

Сергій Мацалап

«Нива» Підгайці

2

32

Богдан Дацко

«Віго-Острів»

2

33

Олег Критюк

«Віго-Острів»

2

34

Назар Мороз

«Віго-Острів»

2

35

Віталій Тригуба

«Поділля» Васильківці

2

36

Дмитро Сиротюк

«Поділля» Васильківці

2

37

Іван Цимбалістий

«Поділля» Васильківці

2

38

Ярослав Адамів

ФК «Нараїв»

2

39

Юрій Грушицький

ФК «Нараїв»

2

40

Ярослав Альохін

ФК «Трибухівці»

2

41

Юрій Грицак

ФК «Трибухівці»

2

42

Володимир Іванків

«Нива» Городниця

2

43

Михайло Майданюк

«Нива» Городниця

2

44

Андрій Ковальський

«Нива» Городниця

2

45

Андрій Романішин

«Колос» Зборів

2

46

Роман Сигут

«Хатки» Бережани

2

47

Олег Іванчишин

«Хатки» Бережани

2

48

Сергій Фарботняк

«Хатки» Бережани

2

49

Ігор Швець

«Хатки» Бережани

2

50

Андрій Волоцюга

«Вікнини» Вікно

2

51

Роман Годований

ФК «Мельниця»

2

52

Андрій Берчишин

«Нива» Городниця

2

1

53

Іван Абрамець

«Хатки» Бережани

2

1

54

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

2

1

55

Ігор Крушельницький

ФК «Трибухівці»

1

56

Іван Солонинка

ФК «Трибухівці»

1

57

Богдан Бородиця

ФК «Трибухівці»

1

58

Ярослав Газдевич

ФК «Трибухівці»

1

59

Максим Коломієць

ФК «Трибухівці»

1

60

Богдан Дзюла

ФК «Нараїв»

1

61

Вадим Цінчик

ФК «Нараїв»

1

62

Віталій Вітрук

ФК «Нараїв»

1

63

Петро Кривий

ФК «Нараїв»

1

64

Петро Бадло

«Поділля» Васильківці

1

65

Автанділ Гвіанідзе

«Поділля» Васильківці

1

66

Михайло Вітерук

«Поділля» Васильківці

1

67

Сергій Чабай

«Віго-Острів»

1

68

Святослав Кантицький

«Віго-Острів»

1

69

Вадим Валах

«Віго-Острів»

1

70

Роман Гаврилюк

«Віго-Острів»

1

71

Іван Шимчишин

«Нива» Городниця

1

72

Богдан Лірський

«Колос» Зборів

1

73

Тарас Лисенко

«Колос» Зборів

1

74

Ігор Ничай

«Колос» Зборів

1

75

Ігор Світлик

«Колос» Зборів

1

76

Андрій Когут

«Хатки» Бережани

1

77

Михайло Легета

«Хатки» Бережани

1

78

Віталій Колодка

«Хатки» Бережани

1

79

Андрій Даньків

«Хатки» Бережани

1

80

Ігор Щасливий

«Вікнини» Вікно

1

81

Олександр Гизлик

«Вікнини» Вікно

1

82

Дмитро Фролов

«Вікнини» Вікно

1

83

Фархат Черкезов

«Вікнини» Вікно

1

84

Владислав Погорілий

«Вікнини» Вікно

1

85

Вадим Вишинський

«Рідна Борщівщина»

1

86

Павло Чеснік

«Рідна Борщівщина»

1

87

Олег Чемерейко

«Рідна Борщівщина»

1

88

Назар Ільчишин

«Рідна Борщівщина»

1

89

Дмитро Гром’як

«Нива» Підгайці

1

90

Тарас Комарницький

«Нива» Підгайці

1

91

Тарас Кальба

«Нива» Підгайці

1

92

Тарас Гураль

«Нива» Підгайці

1

93

Сергій Марчук

ФК «Мельниця»

1

94

Олег Прокопчук

ФК «Мельниця»

1

95

Руслан Ткачик

ФК «Мельниця»

1

96

Святослав Антонійчук

ФК «Мельниця»

1

97

Дмитро Пріхна

«Рідна Борщівщина»

1

1

98

Олександр Була

ФК «Трибухівці»

1

1

99

Євген Вахновський

ФК «Трибухівці»

1

1

100

Максим Щерб’як

ФК «Мельниця»

/г

101

Юрій Зянько

«Поділля» Васильківці

1а/г

102

Олег Долик

ФК «Трибухівці»

1а/г

103

Анатолій Шляховий

«Вікнини»

1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 540


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51