Календар матчів чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-13
Календар матчів чемпіонату Дитячо-юацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н
серед юнаків U-13 (2005-2006р.н)
Регіональний центр “Козова“
1-2 тур 16.09.2017 (Субота)
10.00 ДЮСШ Зборів –ДЮСК «Чемпіон»
10.30 ДЮСШ Бережани – ДЮСШ Підгайці
11.00 ДЮСШ Тернопільський р-н – ДЮФК «Еліта-14» Бучач
11.30 ДЮСШ Козова –ДЮСШ Теребовля
12.00 ДЮСК «Чемпіон» - ДЮСШ Бережани
12.30 ДЮСШ Підгайці – ДЮСШ Тернопільський р-н
ДЮСШ Теребовля – Великогаївська – ОТГ (перенесена гра)
Великогаївська – ОТГ – ДЮСШ Зборів (перенесена гра)
3-4-5 тур 30.09.2017 (Субота)
10.00 ДЮСШ Зборів – ДЮСШ Козова
10.30 ДЮСШ Бережани – Великогаївська - ОТГ
11.00 ДЮСШ Тернопільський р-н – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль
11.30 ДЮФК «Еліта -14» Бучач – ДЮСШ Підгайці
12.00 ДЮСШ Теребовля – ДЮСШ Зборів
12.30 ДЮСШ Козова – ДЮСШ Бережани
13.00 Великогаївська – ОТГ – ДЮСШ Тернопільський р-н
13.30 ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль –ДЮФК «Еліта-14» Бучач
14.00 ДЮСШ Бережани – ДЮСШ Теребовля
14.30 ДЮСШ Тернопільський р-н – ДЮСШ Козова
15.00 ДЮФК «Еліта-14» Бучач – Великогаївська - ОТГ
15.30 ДЮСШ Підгайці – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль
6-7 тур 07.10.2017 (Субота)
10.00 Великогаївська –ОТГ – ДЮСШ Підгайці
10.30 ДЮСШ Козова – ДЮФК «Еліта-14» Бучач
11.00 ДЮСШ Теребовля – ДЮСШ Тернопільський р-н
11.30 ДЮСШ Зборів – ДЮСШ Бережани
12.00 ДЮСК «Чемпіон»Тернопіль – Великогаївська - ОТГ
12.30 ДЮСШ Підгайці – ДЮСШ Козова
13.00 ДЮФК «Еліта-14» Бучач – ДЮСШ Теребовля
13.30 ДЮСШ Тернопільський р-н – ДЮСШ Зборів
8-9 тур 21.10.2017 (Субота)
10.00 ДЮСШ Козова – ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль
10.30 ДЮСШ Теребовля – ДЮСШ Підгайці
11.00 ДЮСШ Зборів –ДЮФК «Еліта-14»Бучач
11.30 ДЮСШ Бережани – ДЮСШ Тернопільський р-н
12.00 Великогаївська –ОТГ – ДЮСШ Козова
12.30 ДЮСК «Чемпіон» Тернопіль – ДЮСШ Теребовля
13.00 ДЮСШ Підгайці – ДЮСШ Зборів
13.30 ДЮФК «Еліта-14» Бучач – ДЮСШ Бережани
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось