Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

УСІ ТРАНСФЕРИ КОМАНД ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

6 вересня 2020 р. 12:14

25 серпня розпочався другий трансферний період для футбольних команд Тернопільщини. Пропонуємо до Вашої уваги усі переходи, які відбулися в командах, що беруть участь в чемпіонаті Тернопільської області 2020 року станом на 6 вересня.

Команда

Прийшов

Пішов

Вища ліга

«Агрон» В. Гаї

Ігор Швець («Хатки» Бережани)

Тарас Червонецький, Назар Процик (обидва – «Епіцентр» Дунаївці)

«Нива» Теребовля

Олег Матушевський («Карпати» Галич), Олександр Музичук (без команди), Алішер Якубов (без команди), Володимир Савошко («Полісся» Житомир)

«Медобори» Зелене

Фархат Черкезов («Вікнини» Вікно), Дмитро Галадей (без команди)

«Дністер» Заліщики

«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ

Ігор Копцюх («Віго-Острів»)

«Колос» Бучач

Володимир Лема (ФК «Плотича» Тернопільський р-н.), Владислав Кривов'язий (ФК «Порубне» Чернівецька обл.), Владислав Осацький («Агробізнес» Нова Ушиця, Хмельницька обл.)

Андрій Муляр (без команди)

«Зоря» Хоростків

Михайло Дичко (Польща), Олег Дробний («Епіцентр» Дунаївці), Віталій Кузьмак («Віго-Острів»), Михайло Оконський (ФК «В. Гаї»), Вадим Папірович («Епіцентр» Дунаївці), Роман Софінський («Динамо» Львів), Тарас Судомир («Динамо» Красівка, Тернопільський р-н.)

Михайло Войтович («Олімпія» Клювинці), Володимир Павлік («Олімпія» Клювинці)

«Агронива-ТНПУ» Тернопіль

Максим Лилик (ФК «Івачів» Тернопільський р-н.), Іван Рудзевич («НІчлава» Колиндяни, Чортківський р-н.), Арсен Сташків (ДЮСШ Тернопіль)

Владислав Грегуль («Віго-Острів»), Антон Омаров (ФК «Вигнанка» Чортківський район), Володимир Онищук («Віго-Острів»)

Перша ліга

«Поділля» Васильківці

Іван Білик (ФЦ «Дубно»), Володимир Грабчак («Говерла» Дубівці)

«Рідна Борщівщина»

Вадим Вишинський (без команди)

«Хатки» Бережани

Петро Перейма («Юність» Личківці), Олександр Хомецький («Хатки ОТГ» Бережани)

Олег Засєдко (ФК «Лісники» Бережанський район), Віталій Кушлик (ФК «Нараїв»), Ігор Швець («Агрон» В. Гаї), Роман Сигут (без команди)

ФК «Нараїв»

Юрій Грушицький (ФК «Зарубинці» Збаразький район), Віталій Кушлик («Хатки» Бережани)

ФК «Трибухівці»

Назар Микичак (ФК «Теофіпілка» Козівський район)

ФК «Мельниця»

Іван Плосконос (ФК «Косів» Чортківський район), Андрій Прийдун («Нічлава» Колиндяни, Чортківський район)

Іван Гуцуляк (без команди)

«Віго-Острів»

Володимир Габру, Тарас Шимонович (обидва – ФК «Будилів»), Владислав Грегуль («Агронива-ТНПУ»), Ігор Копцюх («Збруч-Агробізнес»), Олег Дацко

(без команди)

Віталій Кузьмак («Зоря» Хоростків), Тарас Лещишин («Поділля» В. Березовиця), Борис Тимофій (без команди), Андрій Шевчук (без команди), Володимир Онищук (без команди)

«Колос» Зборів

Данило Аршинов («Богун» Броди)

«Нива» Городниця

Максим Щербина («Фортеця» Кам’янець-Подільський), Сергій Берчишин (без команди), Віктор Залісний (без команди), Андрій Іванків («Колос» Старий Нижбірок), Володимир Іванків («Колос» Старий Нижбірок)

Євген Гречковський (без команди), Петро Добровольський (без команди), Василь Марків (без команди), Ігор Цибульський (без команди)

«Нива» Підгайці

Остап Гураль (без команди), Володимир Собчук («Арсенал» Білокриниця), Олег Тащук («Скеля» Пнів, Івано-Франківська обл.)

Юрій Томчук (без команди)

«Вікнини» Вікно

Фархат Черкезов («Медобори» Зелене), Богдан Комар («Гірник» Скалат), Анатолій Шляховий («Нива» Чабарівка)

Владислав Погорілий (без команди), Ярослав Назарик (без команди), Ігор Кріпкий (без команди)

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 21
"Медобори" Зелене 9 16
"Рідна Борщівщина... 9 16
"Нива" Теребовля 9 16
"Збруч-Агробізнес... 9 15
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 9 14
"Поділля" Васильк... 9 11
"Зоря" Хоростків 9 7
ФК "Нараїв" 9 6
"Кристал-U-19" Чо... 9 3
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ПЕРЕМОЖЦЕМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ-2021?







Всього голосів: 266


Голосування триває до: 10 серпня 2021 р. 12:58