Усі трансфери обласних команд
25 серпня розпочався другий трансферний період для футбольних команд Тернопільщини. Пропонуємо до Вашої уваги усі переходи, які відбулися в командах, що беруть участь в чемпіонаті Тернопільської області 2020 року станом на 3 вересня.
Команда |
Прийшов |
Пішов |
Вища ліга |
||
«Агрон» В. Гаї |
Ігор Швець («Хатки» Бережани) |
Тарас Червонецький, Назар Процик (обидва – «Епіцентр» Дунаївці) |
«Нива» Теребовля |
– |
Олег Матушевський («Карпати» Галич) |
«Медобори» Зелене |
– |
– |
«Дністер» Заліщики |
– |
– |
«Збруч-Агробізнес» Підволочиськ |
– |
Ігор Копцюх («Віго-Острів») |
«Колос» Бучач |
– |
– |
«Зоря» Хоростків |
– |
Михайло Войтович («Олімпія» Клювинці), Володимир Павлік («Олімпія» Клювинці) |
«Агронива-ТНПУ» Тернопіль |
– |
Владислав Грегуль («Віго-Острів»), Антон Омаров (ФК «Вигнанка» Чортківський район), Володимир Онищук («Віго-Острів») |
Перша ліга |
||
«Поділля» Васильківці |
Іван Білик (ФЦ «Дубно») |
– |
«Рідна Борщівщина» |
– |
Вадим Вишинський (без команди) |
«Хатки» Бережани |
Петро Перейма («Юність» Личківці), Олександр Хомецький («Хатки ОТГ» Бережани) |
Олег Засєдко (ФК «Лісники» Бережанський район), Віталій Кушлик (ФК «Нараїв»), Ігор Швець («Агрон» В. Гаї), Роман Сигут (без команди) |
ФК «Нараїв» |
Юрій Грушицький (ФК «Зарубинці» Збаразький район), Віталій Кушлик («Хатки» Бережани) |
– |
ФК «Трибухівці» |
– |
Назар Микичак (ФК «Теофіпілка» Козівський район) |
ФК «Мельниця» |
Іван Плосконос (ФК «Косів» Чортківський район), Андрій Прийдун («Нічлава» Колиндяни, Чортківський район) |
Іван Гуцуляк (без команди) |
«Віго-Острів» |
Володимир Габрук (ФК «Будилів»), Владислав Грегуль, Володимир Онищук (обидва - «Агронива-ТНПУ»), Ігор Копцюх («Збруч-Агробізнес»), Олег Дацко (без команди) |
Віталій Кузьмак (без команди), Тарас Лещишин («Поділля» В. Березовиця), Борис Тимофій (без команди), Андрій Шевчук (без команди) |
«Колос» Зборів |
Данило Аршинов («Богун» Броди) |
– |
«Нива» Городниця |
Сергій Берчишин (без команди), Віктор Залісний (без команди), Андрій Іванків («Колос» Старий Нижбірок), Володимир Іванків («Колос» Старий Нижбірок) |
Євген Гречковський (без команди), Петро Добровольський (без команди), Василь Марків (без команди), Ігор Цибульський (без команди) |
«Нива» Підгайці |
Остап Гураль (без команди), Володимир Собчук («Арсенал» Білокриниця) |
Юрій Томчук (без команди) |
«Вікнини» Вікно |
Анатолій Шляховий («Нива» Чабарівка) |
Владислав Погорілий (без команди), Ярослав Назарик (без команди), Ігор Кріпкий (без команди) |
Наші партнери
Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)
Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)
Володимир Мостовий («Wyscout»)18 (5,7%)
Віталій Паперовський (ФК «Глибочок»)14 (4,5%)
Владислав Тимощук («Айва-Тірас»)12 (3,8%)
Євген Гурін (ФК «Глибочок»)12 (3,8%)
Валентин Білик («Айва-Тірас»)11 (3,5%)
Микола Гнатишин («Говерла»)10 (3,2%)
Олександр Павлусь («Ветерани Тернопільщини 40+»)10 (3,2%)
Владислав Левчик («Айва-Тірас»)8 (2,5%)
Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+»)8 (2,5%)
Василь Дзюба («Говерла»)6 (1,9%)
Євген Юнаков («Ветерани Тернопільщини 40+»)5 (1,6%)
Роман Паін («Ветерани Тернопільщини 40+»1 (0,3%)
Юрій Карбовський («Айва-Тірас»)1 (0,3%)
Всього голосів: 314
Голосування закінчилось