Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Календар матчів чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області сезону 2017-2018 р.н серед юнаків U-15 (2003-2004 р.н)  “Перша ліга

15 вересня 2017 р. 09:33

 

 

1 тур
08.09.2017

ДЮСШ Бучач - ДЮСШ Теребовля
ДЮСШ
-Галич Збараж - ДЮСШ Підволочиськ
“Медобори”(Гусятинський р-н;с.
Зелене) - “Олімпія” (Гусятинський р-н.с Клювинці)
ДЮСШ Зборів - ДЮСШ Козова
ДЮСШ Тернопільський р-н - ДЮСК “Чемпіон”Тернопіль
ДЮСШ Ланівці - “Байківці-ОТГ”

2 тур
15.09.2017

ДЮСК “Чемпіон “Тернопіль - ДЮСШ Ланівці
ДЮСШ Козова - ДЮСШ Тернопільський р-н
“Олімпія”(с.Клювинці) - ДЮСШ Зборів
ДЮСШ Підволочиськ - “Медобори” (с.Зелене)
ДЮСШ Теребовля - ДЮСШ
-Галич  Збараж
Козлів-ОТГ - ДЮСШ Бучач

3 тур
20.09.2017

“Медобори” (с.
Зелене) - ДЮСШ Теребовля
ДЮСШ Зборів - ДЮСШ Підволочиськ
ДЮСШ Тернопільський р-н - “Олімпія”
(с. Клювинці)
ДЮСШ Ланівці - ДЮСШ Козова
Байківці ОТГ - ДЮСК “Чемпіон”
ДЮСШ
-Галич Збараж – Козлів - ОТГ
 

4 тур
27.09.2017
ДЮСШ Козова - Байківці - ОТГ
“Олімпія” (с.
Клювинці) - ДЮСШ Ланівці
ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Тернопільський р-н
ДЮСШ Теребовля - ДЮСШ Зборів
Козлів - ОТГ - “Медобори” (с.Зелене)
ДЮСШ Бучач - ДЮСШ
-Галич  Збараж

5 тур
5.10.2017

“Медобори” (с.Зелене)  - ДЮСШ Бучач
ДЮСШ Зборів - Козлів - ОТГ
ДЮСШ Тернопільський р-н - ДЮСШ Теребовля
ДЮСШ Ланівці - ДЮСШ Підволочиськ
Байківці - ОТГ - “Олімпія”
(с. Клювинці)
ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Козова

6 тур
10.10.2017

“Олімпія” (с.
Клювинці) - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
ДЮСШ Підволочиськ - Байківці - ОТГ
ДЮСШ Теребовля - ДЮСШ Ланівці
Козлів - ОТГ - ДЮСШ Тернопільський р-н
ДЮСШ Бучач - ДЮСШ Зборів
ДЮСШ
-Галич Збараж - “Медобори” (с. Зелене)

7 тур
19.10.2017

ДЮСШ Зборів - ДЮСШ
-Галич  Збараж
ДЮСШ Тернопільський р-н - ДЮСШ Бучач
ДЮСШ Ланівці - Козлів - ОТГ
Байківці - ОТГ - ДЮСШ Теребовля
ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Підволочиськ
ДЮСШ Козова - “Олімпія”(с.
Клювинці)

8 тур
26.10.2017

ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Козова
ДЮСШ Теребовля - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
Козлів - ОТГ - Байківці - ОТГ
ДЮСШ Бучач - ДЮСШ Ланівці
ДЮСШ
-Галич Збараж - ДЮСШ Тернопільський р-н
“Медобори”(с.Зелене) - ДЮСШ Зборів

9 тур
30.10.2017

ДЮСШ Тернопільський р-н - “Медобори”(с.
Зелене)
ДЮСШ Ланівці - ДЮСШ
-Галич ДЮСШ Збараж
Байківці - ОТГ - ДЮСШ Бучач
ДЮСК “Чемпіон”Тернопіль - Козлів - ОТГ
ДЮСШ Козова - ДЮСШ Теребовля
“Олімпія”
(с. Клювинці) - ДЮСШ Підволочиськ

10 тур
03.11.2017

ДЮСШ Теребовля - “Олімпія”(с.
Клювинці)
Козлів - ОТГ - ДЮСШ Козова
ДЮСШ Бучач  - ДЮСК “Чемпіон”Тернопіль
ДЮСШ
-Галич Збараж - Байківці - ОТГ
“Медобори”(с.
Зелене) - ДЮСШ Ланівці
ДЮСШ Зборів - ДЮСШ Тернопільський р-н

 

11 тур
07.11.2017
ДЮСШ Ланівці - ДЮСШ Зборів
Байківці - ОТГ - “Медобори”
(с. Клювинці)
ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ
-Галич Збараж
ДЮСШ Козова - ДЮСШ Бучач
“Олімпія”
(с. Клювинці) - Козлів - ОТГ
ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Теребовля

12 тур
10.11.2017

Козлів - ОТГ - ДЮСШ Підволочиськ
ДЮСШ Бучач - “Олімпія” (с.Клювинці)
ДЮСШ
-Галич Збараж - ДЮСШ Козова
“Медобори”(с.
Зелене) - ДЮСК “Чемпіон” Тернопіль
ДЮСШ Зборів - Байківці - ОТГ
ДЮСШ Тернопільський р-н - ДЮСШ Ланівці

13 тур
13.11.2017

Байківці - ОТГ - ДЮСШ Тернопільський р-н
ДЮСК
”Чемпіон” Тернопіль - ДЮСШ Зборів”
ДЮСШ Козова - “Медобори”(с.
Зелене)
“Олімпія”(с.
Клювинці) - ДЮСШ-Галич Збараж
ДЮСШ Підволочиськ - ДЮСШ Бучач
ДЮСШ Теребовля - Козлів - ОТГ

 


 

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 9 8 1 0 16 - 5 25
ФК "ДСО - Поділля" 11 5 3 3 19 - 15 18
ФК "Бережани" 11 4 3 4 17 - 13 15
ФК "Збруч-Агробіз... 10 4 3 3 24 - 22 15
ФСК "Кристал" 9 3 5 1 14 - 11 14
"Колос" Зборів 10 4 1 5 20 - 15 13
ФК "Вишнівець" 10 2 5 3 23 - 19 11
ФК "Козова" 10 2 3 5 10 - 20 9
ФК "Дністер" 10 2 3 5 15 - 28 9
ФК Тернопіль-ДЮСШ 10 2 1 7 15 - 25 7
Перша ліга група А. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК "Копичинці" 12 10 1 1 36 - 13 31
ФК "Скала-Айва" С... 12 8 2 2 39 - 16 26
ФК Заводське 11 7 3 1 36 - 10 24
ФК Бастіон-1427 12 6 3 3 32 - 20 21
ФК "Трибухівці" 11 4 2 5 19 - 29 14
ФК Мельниця 12 3 3 6 25 - 32 12
ФК Нива (Підгайці) 12 2 2 8 15 - 34 8
ФК Юність 11 2 1 8 12 - 36 7
ФК Колос (Бучач) 11 1 1 9 5 - 29 4
Перша ліга група Б. Турнірна таблиця
Команда І В Н П М'ячі Очки
ФК Зоря 11 8 2 1 39 - 11 26
ФК Вишнівець-2 11 6 2 3 32 - 17 20
ФК "Збараж" 12 5 5 2 25 - 18 20
ФК Ланівці ОТГ-Ст... 11 5 3 3 18 - 13 18
ФК Арсенал 12 5 3 4 20 - 17 18
ФК Тернопіль-Педл... 10 4 2 4 15 - 25 14
ФК Тривалети-Крем... 12 3 3 6 15 - 29 12
ФК "Шумськ" 10 1 2 7 5 - 26 5
ФК Гірник 11 0 2 9 7 - 26 2

Наші партнери