Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири вищої ліги

15 серпня 2020 р. 21:45

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 15 серпня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

7

1

2

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

6

3

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

5

4

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

5

5

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

5

4

6

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

7

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

4

8

Євген Гурін

ФК «Козова»/«Колос»

4

9

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

10

Максим Фещук

«Колос» Бучач

4

2

11

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

12

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

13

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

14

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

15

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

16

Олександ Музичук

«Нива» Теребовля

3

1

17

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

18

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

2

19

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

20

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

21

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

22

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

2

23

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

24

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

25

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

26

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

27

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

28

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

29

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

30

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

31

Андрій Капелян

«Агрон» В. Гаї

1

32

Віктор Ковалик

«Агрон» В. Гаї

1

33

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

34

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

35

Юрій Заставецький

«Колос» Бучач

1

36

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

37

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач

1

38

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

39

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

40

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

41

Дмитро Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

42

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

43

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

44

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

45

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

46

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

47

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

1

48

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

49

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

50

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

51

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

52

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

53

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

54

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

1

55

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

5

2

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

4

3

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

4

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

5

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

3

6

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

7

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    3

8

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

9

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

2

10

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

2

11

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

12

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

2

13

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

2

14

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

2

15

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

2

16

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

17

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

18

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

2

19

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

20

Юрій Сорочан

ФК «Козова»/

«Агронива-ТНПУ»

2

21

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

22

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

23

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

24

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

25

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

26

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

27

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

1

28

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

29

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

30

Габріель Бадеме

«Зоря» Хоростків

1

31

Віталій Бодак

«Зоря» Хоростків

1

32

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

33

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

1

34

Роман Андрієшин

«Агрон» В. Гаї

1

35

Тарас Червонецький

«Агрон» В. Гаї

1

36

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

37

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

38

Володимир Гайковий

«Збруч-Агробізнес»

1

39

Ілля Плахотний

«Збруч-Агробізнес»

1

40

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

1

41

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

42

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

1

43

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

44

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

45

Максим Фещук

«Колос» Бучач

1

46

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

47

Тарас Шимонович

ФК «Козова»

    1

48

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

49

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

1

50

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

1

51

Сергій Атласюк

«Агронива-ТНПУ»

1

52

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    1

53

Олександр Томич

«Агронива-ТНПУ»

    1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

6

4

10

2

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

7

2

9

3

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

5

1

6

4

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

5

1

6

5

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

5

1

6

6

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

2

6

7

Олександр Музичук

«Нива» Теребовля

3

3

6

8

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

5

6

9

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

5

10

Максим Фещук

«Колос» Бучач

4

1

5

11

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

2

5

12

Юрій Сорочан

ФК «Козова»/

«Агронива-ТНПУ»

3

2

5

13

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

4

5

14

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

4

4

15

Євген Гурін

ФК «Козова»/”Колос»

4

4

16

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

1

4

17

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

1

4

18

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

1

4

19

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

2

4

20

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

21

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

3

22

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

1

3

23

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

2

1

3

24

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    2

1

3

25

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

2

3

26

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

2

3

27

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

3

28

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    –

3

3

29

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

2

30

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

2

31

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

2

2

32

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

2

33

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

1

2

34

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

35

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

1

2

36

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

1

2

37

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

1

2

38

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

1

2

39

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

1

2

40

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

2

41

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

2

42

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

2

43

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

    –

2

2

44

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

2

45

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

2

2

46

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

1

47

Юрій Заставецький

«Колос» Бучач

1

1

48

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

1

49

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач

1

1

50

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

1

51

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

1

52

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

53

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

1

54

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

1

55

Андрій Капелян

«Агрон» В. Гаї

1

1

56

Віктор Ковалик

«Агрон» В. Гаї

1

1

57

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

58

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

1

59

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

1

60

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

1

1

61

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

1

62

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

1

63

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

1

64

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

1

65

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

1

66

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

    –

1

1

67

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

1

68

Сергій Атласюк

«Агонива-ТНПУ»

1

1

69

Олександр Томич

«Агронива-ТНПУ»

    –

1

1

70

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

1

71

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

1

72

Володимир Гайковий

«Збруч-Агробізнес»

1

1

73

Ілля Плахотний

«Збруч-Агробізнес»

1

1

74

Роман Андрієшин

«Агрон» В. Гаї

1

1

75

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 612


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51