Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири першої ліги

15 серпня 2020 р. 20:20

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів першої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 15 серпня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Баліцький

«Поділля» Васильківці

9

2

Андрій Кульчицький

ФК «Нараїв»

8

3

Владислав Тимощук

«Рідна Борщівщина»

8

2

4

Михайло Войцещук

«Віго-Острів»

8

3

5

Андрій Блакита

«Колос» Зборів

7

6

Роман Бардокін

«Колос» Зборів

6

2

7

Володимир Пришнівський

ФК «Нараїв»

6

5

8

Ігор Козелко

«Поділля» Васильківці

5

9

Андрій Гаврилюк

ФК «Трибухівці»

5

10

Олег Зубик

«Рідна Борщівщина»

5

11

Тарас Стирчак

«Нива» Підгайці

5

12

Андрій Гарас

«Хатки» Бережани

4

13

Роман Мельник

«Поділля» Васильківці

4

14

Ігор Щербаков

ФК «Трибухівці»

4

2

15

Богдан Коза

«Вікнини» Вікно

3

16

Михайло Кука

«Нива» Городниця

3

17

Ярослав Козар

ФК «Мельниця»

3

18

Віталій Кузьмак

«Віго-Острів»

3

19

Олег Макаров

«Хатки» Бережани

3

1

20

Ярослав Макар

«Хатки» Бережани

3

3

21

Роман Наконечний

«Колос» Зборів

2

22

Роман Сигут

«Хатки» Бережани

2

23

Федір Семенюк

«Вікнини» Вікно

2

24

Олексій Колесников

«Вікнини» Вікно

2

25

Ростислав Гришак

«Рідна Борщівщина»

2

26

Іван Шкварло

«Нива» Підгайці

2

27

Богдан Дацко

«Віго-Острів»

2

28

Олег Критюк

«Віго-Острів»

2

29

Назар Мороз

«Віго-Острів»

2

30

Віталій Тригуба

«Поділля» Васильківці

2

31

Дмитро Сиротюк

«Поділля» Васильківці

2

32

Володимир Гриб

«Поділля» Васильківці

2

33

Ярослав Адамів

ФК «Нараїв»

2

34

Ярослав Альохін

ФК «Трибухівці»

2

35

Іван Абрамець

«Хатки» Бережани

2

1

36

Юрій Грицак

ФК «Трибухівці»

1

37

Ігор Крушельницький

ФК «Трибухівці»

1

38

Іван Солонинка

ФК «Трибухівці»

1

39

Ігор Керницький

ФК «Трибухівці»

1

40

Богдан Бородиця

ФК «Трибухівці»

1

41

Ярослав Газдевич

ФК «Трибухівці»

1

42

Богдан Дзюла

ФК «Нараїв»

1

43

Вадим Цінчик

ФК «Нараїв»

1

44

Петро Бадло

«Поділля» Васильківці

1

45

Автанділ Гвіанідзе

«Поділля» Васильківці

1

46

Михайло Вітерук

«Поділля» Васильківці

1

47

Іван Цимбалістий

«Поділля» Васильківці

1

48

Сергій Чабай

«Віго-Острів»

1

49

Святослав Кантицький

«Віго-Острів»

1

50

Вадим Валах

«Віго-Острів»

1

51

Володимир Іванків

«Нива» Городниця

1

52

Михайло Майданюк

«Нива» Городниця

1

53

Андрій Ковальський

«Нива» Городниця

1

54

Іван Шимчишин

«Нива» Городниця

1

55

Богдан Лірський

«Колос» Зборів

1

56

Андрій Романішин

«Колос» Зборів

1

57

Тарас Лисенко

«Колос» Зборів

1

58

Ігор Ничай

«Колос» Зборів

1

59

Олег Іванчишин

«Хатки» Бережани

1

60

Андрій Когут

«Хатки» Бережани

1

61

Сергій Фарботняк

«Хатки» Бережани

1

62

Михайло Легета

«Хатки» Бережани

1

63

Віталій Колодка

«Хатки» Бережани

1

64

Андрій Даньків

«Хатки» Бережани

1

65

Ігор Швець

«Хатки» Бережани

1

66

Ігор Щасливий

«Вікнини» Вікно

1

67

Олександр Гизлик

«Вікнини» Вікно

1

68

Андрій Волоцюга

«Вікнини» Вікно

1

69

Дмитро Фролов

«Вікнини» Вікно

1

70

Вадим Вишинський

«Рідна Борщівщина»

1

71

Павло Чеснік

«Рідна Борщівщина»

1

72

Олександр Бондаренко

«Рідна Борщівщина»

1

73

Сергій Мацалап

«Нива» Підгайці

1

74

Дмитро Гром’як

«Нива» Підгайці

1

75

Тарас Комарницький

«Нива» Підгайці

1

76

Сергій Марчук

ФК «Мельниця»

1

77

Микола Лук’янчук

ФК «Мельниця»

1

78

Олег Прокопчук

ФК «Мельниця»

1

79

Андрій Пілецький

ФК «Мельниця»

1

1

80

Дмитро Пріхна

«Рідна Борщівщина»

1

1

81

Олександр Була

ФК «Трибухівці»

1

1

82

Максим Щерб’як

ФК «Мельниця»

/г

83

Юрій Зянько

«Поділля» Васильківці

1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 611


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51