Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири вищої ліги

1 серпня 2020 р. 18:14

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 1 серпня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

1

2

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

3

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

4

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

4

5

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

6

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

4

3

7

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

8

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

9

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

3

10

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

11

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

12

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

13

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

3

14

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

15

Максим Фещук

«Колос» Бучач

3

2

16

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

17

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

2

18

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

19

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

20

Євген Гурін

ФК «Козова»

2

21

Олександ Музичук

«Нива» Теребовля

2

22

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

23

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

24

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

25

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

26

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

27

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

1

28

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

29

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

30

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

31

Юрій Заставецький

«Колос» Бучач

1

32

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

33

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач

1

34

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

35

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

36

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

37

Дмитро Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

38

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

39

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

40

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

41

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

42

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

43

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

1

44

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

45

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

46

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

47

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

48

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

49

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

50

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

5

2

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

3

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

3

4

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

3

5

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

6

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

7

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

2

8

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

2

9

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

2

10

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

11

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

2

12

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

2

13

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

14

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

15

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

16

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    2

17

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

18

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

19

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

20

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

1

21

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

22

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

23

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

1

24

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

25

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

26

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

27

Габріель Бадеме

«Зоря» Хоростків

1

28

Віталій Бодак

«Зоря» Хоростків

1

29

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

30

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

1

31

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

32

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

33

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

1

34

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

35

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

1

36

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

37

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

38

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

39

Тарас Шимонович

ФК «Козова»

    1

40

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

    1

41

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

42

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

43

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

1

44

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

1

45

Сергій Атласюк

«Агронива-ТНПУ»

1

46

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

2

8

2

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

2

6

3

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

2

6

4

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

5

6

5

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

4

1

5

6

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

5

7

Олександр Музичук

«Нива» Теребовля

2

3

5

8

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

4

4

9

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

3

1

4

10

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

1

4

11

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

1

4

12

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

1

4

13

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

4

14

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

15

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

16

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

3

3

17

Максим Фещук

«Колос» Бучач

3

3

18

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

3

19

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

1

3

20

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

2

3

21

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

1

2

3

22

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

3

23

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

2

24

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

2

25

Євген Гурін

ФК «Козова»

2

2

26

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

2

2

27

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

2

28

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

1

2

29

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

30

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

1

2

31

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

1

2

32

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

1

2

33

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

1

2

34

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

2

35

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

2

36

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

2

37

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

    –

2

2

38

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

2

39

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    –

2

2

40

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

1

41

Юрій Заставецький

«Колос» Бучач

1

1

42

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

1

43

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач

1

1

44

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

1

45

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

1

46

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

47

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

1

48

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

1

49

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

50

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

1

51

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

1

52

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

1

53

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

1

1

54

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

1

55

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

1

56

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

1

57

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

1

58

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

1

59

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

1

60

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

1

61

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

1

62

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

    –

1

1

63

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

1

64

Сергій Атласюк

«Агонива-ТНПУ»

1

1

65

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    –

1

1

66

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

1

67

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

1

68

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 645


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51