Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири вищої ліги

1 серпня 2020 р. 18:14

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 1 серпня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

1

2

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

3

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

4

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

4

5

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

6

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

4

3

7

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

8

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

9

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

3

10

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

11

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

12

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

13

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

3

14

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

15

Максим Фещук

«Колос» Бучач

3

2

16

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

17

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

2

18

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

19

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

20

Євген Гурін

ФК «Козова»

2

21

Олександ Музичук

«Нива» Теребовля

2

22

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

23

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

24

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

25

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

26

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

27

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

1

28

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

29

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

30

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

31

Юрій Заставецький

«Колос» Бучач

1

32

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

33

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач

1

34

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

35

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

36

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

37

Дмитро Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

38

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

39

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

40

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

41

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

42

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

43

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

1

44

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

45

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

46

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

47

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

48

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

49

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

50

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

5

2

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

3

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

3

4

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

3

5

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

6

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

7

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

2

8

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

2

9

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

2

10

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

11

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

2

12

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

2

13

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

14

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

15

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

16

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    2

17

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

18

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

19

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

20

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

1

21

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

22

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

23

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

1

24

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

25

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

26

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

27

Габріель Бадеме

«Зоря» Хоростків

1

28

Віталій Бодак

«Зоря» Хоростків

1

29

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

30

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

1

31

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

32

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

33

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

1

34

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

35

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

1

36

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

37

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

38

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

39

Тарас Шимонович

ФК «Козова»

    1

40

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

    1

41

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

42

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

43

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

1

44

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

1

45

Сергій Атласюк

«Агронива-ТНПУ»

1

46

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

2

8

2

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

2

6

3

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

2

6

4

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

5

6

5

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

4

1

5

6

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

5

7

Олександр Музичук

«Нива» Теребовля

2

3

5

8

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

4

4

9

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

3

1

4

10

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

1

4

11

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

1

4

12

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

1

4

13

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

4

14

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

15

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

16

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

3

3

17

Максим Фещук

«Колос» Бучач

3

3

18

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

3

3

19

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

1

3

20

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

2

3

21

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

1

2

3

22

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

3

3

23

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

2

24

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

2

25

Євген Гурін

ФК «Козова»

2

2

26

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

2

2

27

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

2

2

28

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

1

2

29

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

30

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

1

2

31

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

1

2

32

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

1

2

33

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

1

2

34

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

2

35

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

2

36

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

2

37

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

    –

2

2

38

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

2

2

39

Ігор Вонс

ФК «Козова»/ФК «Колос»

    –

2

2

40

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

1

41

Юрій Заставецький

«Колос» Бучач

1

1

42

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

1

43

Ростислав Чиряк

«Колос» Бучач

1

1

44

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

1

45

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

1

46

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

47

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

1

48

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

1

49

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

50

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

1

51

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

1

52

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

1

53

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

1

1

54

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

1

55

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

1

56

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

1

57

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

1

58

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

1

59

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

1

60

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

1

61

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

1

62

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

    –

1

1

63

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

1

64

Сергій Атласюк

«Агонива-ТНПУ»

1

1

65

Михайло Войцещук

«Агронива-ТНПУ»

    –

1

1

66

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

1

67

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

1

68

Роман Михайленко

«Колос» Бучач

/г

/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Медобори 5 12
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 5 11
ФК "Дністер" 6 11
ФК "Нива" Теребовля 6 10
ФК Колос (Бучач) 6 8
ФК "Збруч-Агробіз... 6 6
ФК "Зоря" Хоростків 6 5
ФК "Агронива-ТНПУ... 6 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
ФК Поділля 8 18
"Хатки" Бережани 7 16
ФК Нараїв 7 16
ФК "Трибухівці" 7 14
"Рідна Борщівщина... 7 13
Віго-Острів 7 10
ФК Мельниця 7 8
"Колос" Зборів 8 5
"Нива" (Городниця) 7 4
"Вікнини" (Вікно) 7 4
ФК Нива (Підгайці) 8 4
Чемпіонат області 2020
Вища ліга
Чемпіонат області 2020
Перша ліга

Наші партнери

ХТО НА ВАШУ ДУМКУ СТАНЕ ЧЕМПІОНОМ ПЕРШОЇ ЛІГИ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 2020 РОКУ?











Всього голосів: 2277


Голосування триває до: 15 серпня 2020 р. 23:59