Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири вищої ліги

26 липня 2020 р. 12:26

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 25 липня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

1

2

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

3

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

4

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

4

5

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

6

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

7

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

8

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

3

9

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

10

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

11

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

3

12

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

13

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

3

2

14

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

15

Олександ Музичук

«Нива» Теребовля

2

16

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

17

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

18

Євген Гурін

ФК «Козова»

2

19

Максим Фещук

«Колос» Бучач

2

2

20

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

21

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

22

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

23

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

24

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

1

25

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

26

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

27

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

28

Юрій Заставецький

«Колос» Бучач

1

29

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

30

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

31

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

32

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

33

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

1

34

Дмитро Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

35

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

36

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

1

37

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

38

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

39

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

1

40

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

41

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

42

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

1

43

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

44

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

45

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

46

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

47

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

48

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

5

2

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

3

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

3

4

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

5

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

2

6

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

2

7

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

2

8

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

9

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

2

10

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

2

11

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

12

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

2

13

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

14

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

15

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

16

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

17

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

1

18

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

19

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

20

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

1

21

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

22

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

23

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

24

Габріель Бадеме

«Зоря» Хоростків

1

25

Віталій Бодак

«Зоря» Хоростків

1

26

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

27

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

1

28

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

29

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

30

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

1

31

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

32

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

1

33

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

34

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

35

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

36

Ігор Вонс

ФК «Козова»

    1

37

Тарас Шимонович

ФК «Козова»

    1

38

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

    1

39

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

40

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

41

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

1

42

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

1

43

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

1

44

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

1

45

Сергій Атласюк

«Агонива-ТНПУ»

1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

6

2

8

2

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

4

2

6

3

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

4

2

6

4

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

5

6

5

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

4

1

5

6

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

5

7

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

3

1

4

8

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

3

1

4

9

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

1

4

10

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

1

4

11

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

3

1

4

12

Олександр Музичук

«Нива» Теребовля

2

2

4

13

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

14

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

15

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

3

3

16

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

3

3

17

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

1

3

18

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

2

3

19

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

1

2

3

20

Степан Рижук

«Колос» Бучач

2

2

21

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

2

2

22

Максим Фещук

«Колос» Бучач

2

2

23

Євген Гурін

ФК «Козова»

2

2

24

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

1

2

25

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

26

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

1

2

27

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

1

2

28

Тарас Даньків

«Збруч-Агробізнес»

1

1

2

29

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

1

2

30

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

2

2

31

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

2

2

32

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

2

2

33

Євген Ємаєв

«Збруч-Агробізнес»

2

2

34

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

1

35

Юрій Заставецький

«Колос» Бучач

1

1

36

Ігор Сороцький

«Колос» Бучач

1

1

37

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

1

38

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

1

1

39

Андрій Іщик

«Дністер» Заліщики

1

1

40

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

1

1

41

Олег Матушевський

«Нива» Теребовля

1

1

42

Роман Дацюк

«Нива» Теребовля

1

1

43

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

1

44

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

1

45

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

46

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

1

47

Андрій Засєдко

«Агронива-ТНПУ»

1

1

48

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

1

49

Євген Щербатюк

«Медобори» Зелене

1

1

50

Дем’ян Репела

ФК «Козова»

1

1

51

Богдан Городовий

«Зоря» Хоростків

1

1

52

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

1

53

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

1

54

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

1

55

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

1

56

Степан Клекот

«Медобори» Зелене

1

1

57

Ростислав Ціх

«Медобори» Зелене

1

1

58

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

    –

1

1

59

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

    –

1

1

60

Павло Макогон

«Нива» Теребовля

1

1

61

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

1

62

Сергій Атласюк

«Агонива–ТНПУ»

1

1

63

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

1

64

Ігор Вонс

ФК «Козова»

    –

1

1

65

Андрій Дубчак

«Збруч-Агробізнес»

1

1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 616


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51