Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Бомбардири вищої ліги

12 липня 2020 р. 13:08

Пропонуємо до Вашої уваги список бомбардирів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області станом на 11 липня.

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

З пенальті

1

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

2

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

3

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

4

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

5

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

3

6

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

3

7

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

3

8

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

3

1

9

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

3

2

10

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

11

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

2

12

Олександ Музичук

«Нива» Теребовля

2

13

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

2

14

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

15

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

16

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

17

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

18

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

19

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

1

20

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

1

21

Степан Рижук

«Колос» Бучач

1

22

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

23

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

24

Євген Гурін

ФК «Козова»

1

25

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

26

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

27

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

1

28

Дмитро Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

29

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

1

30

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

31

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

32

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

33

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

34

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

35

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

36

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

1

37

Максим Фещук

«Колос» Бучач

1

1

ГОЛЬОВІ ПЕРЕДАЧІ

Прізвище та ім’я

Команда

Пас

1

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

5

2

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

3

3

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

2

4

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

2

5

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

2

6

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

2

7

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

2

8

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

2

9

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

10

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

1

11

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

12

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

13

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

1

14

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

1

15

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

16

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

17

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

18

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

19

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

1

20

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

1

21

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

1

22

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

23

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

24

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

1

25

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

26

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

1

27

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

28

Ігор Вонс

ФК «Козова»

    1

29

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

30

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

31

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

1

32

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

1

ГОЛ+ПАС

Прізвище та ім’я

Команда

Гол

Пас

Гол+пас

1

Андрій Пилип’юк

«Дністер» Заліщики

1

5

6

2

Владислав Токарчук

«Дністер» Заліщики

4

1

5

3

Андрій Донець

«Збруч-Агробізнес»

3

2

5

4

Тарас Гром’як

«Агрон» В. Гаї

3

2

5

5

Ярослав Шпікула

«Зоря» Хоростків

3

1

4

6

Сергій Полянчук

«Медобори» Зелене

3

1

4

7

Назар Процик

«Агрон» В. Гаї

3

1

4

8

Дмитро Познанський

«Збруч-Агробізнес»

3

1

4

9

Олесандр Музичук

«Нива» Теребовля

2

2

4

10

Руслан Луцик

«Агрон» В. Гаї

1

3

4

11

Дмитро Кренько

«Нива» Теребовля

3

-

3

12

Тарас Червнецький

«Агрон» В. Гаї

3

-

3

13

Юрій Соколовський

«Агрон» В. Гаї

1

2

3

14

Дмитро Коник

«Агрон» В. Гаї

1

2

3

15

Володимир Савошко

«Нива» Теребовля

1

2

3

16

Микола Куріцький

«Зоря» Хоростків

2

2

17

Михайло Рябий

«Дністер» Заліщики

2

2

18

Юрій Сорочан

ФК «Козова»

2

2

19

Олександр Павлусь

«Агрон» В. Гаї

1

1

2

20

Роман Кухарський

«Колос» Бучач

1

1

2

21

Андрій Мартинюк

ФК «Козова»

1

1

2

22

Дмитро Галадей

«Медобори» Зелене

1

1

2

23

Роман Бочак

«Нива» Теребовля

1

1

2

24

Богдан Слоневський

«Нива» Теребовля

1

1

2

25

Степан Рижук

«Колос» Бучач

1

-

1

26

Павло Данилюк

«Колос» Бучач

1

-

1

27

Іван Плосконос

«Колос» Бучач

1

-

1

28

Максим Фещук

«Колос» Бучач

1

1

29

Євген Гурін

ФК «Козова»

1

-

1

30

Микола Ландяк

«Дністер» Заліщики

1

-

1

31

Дмитро Імангулов

«Дністер» Заліщики

1

1

32

Алішер Якубов

«Нива» Теребовля

1

-

1

33

Валентин Білик

«Агрон» В. Гаї

1

-

1

34

Петро Скобляк

«Агрон» В. Гаї

1

1

35

Тарас Дурай

«Агронива-ТНПУ»

1

-

1

36

Іван Федчишин

«Агронива-ТНПУ»

1

1

37

Віталій Сакович

«Медобори» Зелене

1

1

38

Максим Мельник

«Медобори» Зелене

1

1

39

Фархат Черкезов

«Медобори» Зелене

1

1

40

Ігор Козовик

«Медобори» Зелене

1

1

41

Ігор Сливка

«Зоря» Хоростків

1

1

42

Петро Сокіл

«Зоря» Хоростків

1

1

43

Сергій Куріцький

«Зоря» Хоростків

1

1

44

Андрій Муляр

«Колос» Бучач

1

1

45

Юрій Савка

«Колос» Бучач

1

1

46

Андрій Сухецький

«Колос» Бучач

1

1

47

Олександр Кобеля

«Нива» Теребовля

    –

1

1

48

Ігор Олексієнко

«Нива» Теребовля

    –

1

1

49

Сергій Шкрябець

«Дністер» Заліщики

1

1

50

Ігор Вонс

ФК «Козова»

    –

1

1

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 611


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51