Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

«Нива» дотиснула непоступливий ФК «Шумськ»

9 вересня 2017 р. 22:17

Кожна команда у матчі з лідером намагається показати свій найкращий футбол. Це до певної міри вдалося ФК «Шумськ» у виїзному поєдинку 17-го туру першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу проти теребовлянської «Ниви». Команда з Шумська зуміла першою відкрити рахунок, перший тайм виграти (1:0), однак клас суперника та краща фізична підготовленість футболістів з Теребовлі далася взнаки і саме вони святкували перемогу – 3:1.

Свій гол футболісти ФК «Шумськ» забили після швидкої контратаки. Довга діагональ від своєї половини поля, знайшла на правому краю атаки Сергій Коваля, котрий спершу завдяки своїм швидкісним даним не дозволив себе наздогнати, а потім завдав точного удару в ближній кут воріт Віктора Ольхового (0:1). Гості провели ще як мінімум дві подібних контратаки, але цього разу вже оборонці «Ниви» і воротар не дозволили шумчанам вразити їх ворота.

Якщо гості діяли на контратаках, то теребовлянці великими силами атакували. В першому таймі в них мали забивати нападник Олександр Боженко (щонайменше три рази) та півзахисники – Олег Никеруй і Немо Шелія, однак, або воротар гостей Олексій Шишигін творив у воротах дива, або оборонці діяли вдало, а коли гравці шумської команди були безсилими, їм на допомогу приходили штанга (у неї поцілив Немо Шелія).

Велика перевага «Ниви» у другому таймі втілилася в забитий гол на 56-й хвилині. Прохід капітана команди Віктора Ковалика ніхто з гравців гостей не зупинив, і той метрів з 25-ти завдав гарматного удару на який уже не зреагував воротар гостей (1:1). Майже одразу після подачі того ж таки Ковалика, Боженко пробивав головою, але м’яч прошов у кількох сантиметрах від стійки. А потужний удар з середньої відстані Сергія Полянчука струсонув поперечину. Дуже близьким до взяття воріт був Ігор Сороцький, однак і його удар головою після подачі Віталія Бодака пройшов повз ціль. А за три хвилини до закінчення основного часу теребовлянцям таки вдалося дотиснути суперника. Віктор Ковалик несподівано з’явився в зоні лівого півзахисника та зробив навісну передачу, на яку відгукнувся Олег Никеруй і ударом головою вивів свою команду вперед (2:1). А в компенсований арбітром час захисники гостей збили в штрафному майданчику Сергія Полянчука і Боженко точним ударом з пенальті встановив остаточний рахунок у матчі (3:1)…

***

«Нива» (Теребовля) – ФК «Шумськ» – 3:1 (0:1)

9 вересня. Теребовля. Стадіон «Колос». 150 гл. +23 град.

Арбітр – Ігор Гарас (Бережани), асистенти – Віталій Буняк (Бережани), Артем Трач (Тернопіль).

Делегат-спостерігач – Михайло Чайківський (Тернопіль).

«Нива»: Ольховий, Полянчук, Ковалик-к, Макогон, Бабич (Ю. Никеруй, 32), Кривий (Бодак, 58), Р. Гаврилюк (І. Сороцький, 46), Шелія, О. Никеруй, Червонецький  (Оконський, 70), Боженко.

ФК «Шумськ»: Шишигін, П. Мороз, Критюк, Чипіжук, Новосад, Журибіда (Заєць, 53), Попов, А. Мороз-к, Бабін, Бонк, Коваль.

Голи: С. Коваль (27), В. Ковалик (56), О. Никеруй (87), О. Боженко (90+1, з пен.).

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем бомбардирської гонки у вищій Тернопільській футзальній лізі?

Михайло Войцещук («Медобори»)158 (50,3%)

Ростислав Гришак («Айва-Тірас»)40 (12,7%)