Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Перша футзальна ліга. 17 тур. Підсумкова турнірна таблиця і бомбардири

1 березня 2020 р. 18:48

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, підсумкову турнірну таблицю та бомбардирів першої Тернопільської футзальної ліги.

***

«Агрон-Агропродсервіс-Ветеран» – «Поділля» (Васильківці) – 2:2 (1:1)

Голи: Віталій Гоцалюк, 11, Ігор Бадло, 40 – Дмитро Сиротюк, 20, Богдан Гевчук, 24.

***

ФК «Озерна-1» – «Вікторія» (В. Бірки) – 0:7 (0:3)

Голи: Дмитро Лопушняк, 7, Назар Головко, 8, Назар Мороз, 12, Андрій Гринченко, 30, 32, 39, 40.

***

ФК «Скалат» – «Колос» (Зборів) – 4:3 (1:0)

Голи: Ігор Барановський, 4, Олег Тихоліз, 23, 39, Віталій Хоменко, 27 – Андрій Цюман, 32, Михайло Забитівський, 33, 34.

***

«Юніори» (Тернопіль) – ФК «Козова» – 3:4 (2:0)

Голи: Віталій Солтис, 12, Максим Коломієць, 16, Анатолій Грам’як, 36 – Назар Микичак, 22, 22, Михайло Купчак, 34, Арсен Сташків, 40а/г.

***

«Вся-Україна-Колос» (Бучач) – ФК «Ланівці-ОТГ» – 1:3 (0:1)

Голи: Андрій Кульчицький, 38 – Сергій Чабай, 19, Олег Войцещук, 29, Олег Критюк, 36.

***

«Копичинецькі ковбаси» – «Агрокомплекс «Івачів» – 4:1 (3:1)

Голи: Ігор Худзік, 9, 14, Роман Ватраль, 17, 20 – Назар Фішер, 3.

***

«Wyscout» (Тернопіль) – ФК «Хоростків» – 3:0 (неявка команди з Хоросткова)

***

«Автоцентр 88» (Тернопіль) – «ТМР» – 4:2 (2:1)

Голи: Сергій Куріцький, 6, 12, 33, Дмитро Снятовський, 39 – Іван Пукас, 3, Артур Панасюк, 39.

***

«Роял-Транс» (Тернопіль) – «ГУНП» – 0:3 (команда «Роял-Транс» не з’явилася на гру)

***

Підсумкова турнірна таблиця 

 

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Агрон-Агропродсервіс-ветеран»

17

15

1

1

65 - 37

46

2

«Вікторія» В. Бірки

17

14

3

0

93 - 28

45

3

«Поділля» Васильківці

17

12

1

4

72 - 43

37

4

ФК «Козова»

17

12

0

5

73 - 47

36

5

ФК «Ланівці-ОТГ»

17

10

2

5

76 - 43

32

6

«Копичинецькі ковбаси» Копичинці

17

10

1

6

71 - 52

31

7

ФК «Хоростків»

17

9

0

8

76 - 65

27

8

ФК «Скалат»

17

8

2

7

58 - 69

26

9

«Вся-Україна-Колос» Бучач

17

7

4

6

84 - 59

25

10

«Автоцентр 88» Тернопіль

17

7

3

7

56 - 65

24

11

«Колос» Зборів

17

7

2

8

66 - 45

23

12

ГУНП Тернопіль

17

7

1

9

49 - 69

22

13

ФК «Озерна-1» Зборівський р-н

17

6

2

9

38 - 55

20

14

«Wyscout» Тернопіль

17

6

0

11

44 - 73

18

15

«Агрокомплекс Івачів» Івачів

17

5

2

10

61 - 82

17

16

"Юніори" Тернопіль

17

2

2

13

48 - 81

8

17

Тернопільська міська рада

17

1

2

14

51 - 98

5

18

«Роял-Транс» Тернопіль

17

1

0

16

33 - 103

3

***

Бомбардири:

Михайло Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 31

Назар Головко («Вікторія») – 24

Руслан Марцінковський («Копичинецькі ковбаси») – 22

Ігор Барановський (ФК «Скалат-ОТГ») – 21

Роман Мельник (ФК «Хоростків»)  – 20

Петро Сокіл (ФК «Хоростків») – 19

Андрій Кульчицький («Вся-Україна-Колос») – 19

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 17

Назар Микичак (ФК «Козова») – 17

Ігор Грегоращук («Агрокомплекс Івачів») – 17

Ігор Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 17+1 а/г

Ярослав Кліщ («Wyscout») – 15

Віталій Гоцалюк («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 15

Василь ПшеничнийВся Україна-Колос») – 15+2а/г

Роман Бардокін («Колос») – 14

Роман Жига («Поділля») – 13

Сергій Лук’янов («Поділля») – 13

Володимир Лема («Вікторія») – 13

Немо Шелія («Вікторія») – 13

Андрій Гринченко («Вікторія») – 13

Віталій ДавидюкВся Україна-Колос») – 12  

Автанділ Гвіанідзе («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 12

Максим Коломієць («Юніори») – 12 

Сергій Куріцький («Автоцентр-88») – 12

Назар Фішер («Агрокомплекс Івачів») – 12+1а/г

Олександр Ткачук (ФК «Козова») – 11

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 11

Віталій Бодак (ФК «Хоростків») – 11

Павло Слободян («Автоцентр-88») – 11

Дмитро Снятовський («Автоцентр-88») – 11

Андрій Цюман («Колос») – 11

Михайло Забитівський («Колос») – 11

Олег Критюк (ФК «Ланівці-ОТГ») – 11

Михайло Бурбела («Юніори») – 10

Ігор Олексюк (ТМР) – 10

Артур Панасюк (ТМР) – 10

Іван Пукас (ТМР) – 10 

Сергій Савка («Поділля») – 10

Володимир Турчак («Колос») – 10

Роман Громяк (ФК «Озерна-1») – 10

Сергій Чабай (ФК «Ланівці-ОТГ») – 10

Павло Олійник (ФК «Скалат-ОТГ») – 9

Віктор Сагайдак («Копичинецькі ковбаси») – 9

Віталій Мищишин («Вікторія») – 9

Василь Крочак (ГУНП) – 9

Назар Мороз («Вікторія») – 9

Богдан Гевчук («Поділля») – 9

Віталій Коломієць («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 8

Ігор Козелко («Поділля») – 8

Анатолій Костів («Вся Україна-Колос») – 8

Олег Тихоліз (ФК «Скалат-ОТГ») – 8

Віталій Шимків («Агрокомплекс Івачів») - 8

Олексій Стиран («Агрокомплекс Івачів») – 8

Роман Ватраль («Копичинецькі ковбаси») – 8

Дмитро Шведецький («Агрокомплекс Івачів») – 8+1а/г

 Ігор Гуменюк («Копичинецькі ковбаси») – 8+1а/г

Анатолій Грам’як («Юніори») – 8+1а/г

Іван Плосконос («Вся-Україна-Колос») – 7

Степан Басістий («Вся Україна-Колос») – 7

Назар Копач («Агрокомплекс Івачів») – 7

Андрій Фірман («Копичинецькі ковбаси») – 7

Андрій Цаволик (ГУНП) – 7+1а/г

Ігор Козовик («Колос») – 6

Михайло Кузів («Колос») – 6

Тарас Судомир (ГУНП) – 6

Роман Гаврилюк (ФК «Хоростків»)  – 6

Олег Скотецький (ФК «Хоростків») – 6

Олександр Нетеча (ФК «Хоростків»)  – 6

Роман Снятовський («Автоцентр-88») – 6

Андрій Бойчук Автоцентр-88») – 6

Олексій Штогун («Роял-Транс») – 6

Юрій Худик («Wyscout») – 6

Віталій Солтис («Юніори») – 6

Андрій Блакита (ФК «Озерна-1») – 6+1а/г

Назар Рибак (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5

Олег Войцещук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 5 

Микола Поврозник («Юніори») – 5 

Тарас Білоус (ФК «Хоростків»)  – 5

Олег Сліворський (ГУНП) – 5

Микола Кохан (ГУНП) – 5

Василь Підлужний (ГУНП) – 5

Андрій Процик («Роял-Транс») – 5  

Олег Хромий (ФК «Озерна-1») – 5

Олег Кулик (ФК «Озерна-1») – 5

Віктор Довгунь («Поділля») – 5

Андрій Періг (ФК «Озерна-1») – 5

Андрій Сухецький («Колос») – 5

Василь ГладчукВся Україна-Колос») – 4

Віктор Слободян («Вся Україна-Колос») – 4

Вадим Мельник («Роял-Транс») – 4

Андрій Рибак (ТМР) – 4 

Віталій Островський (ТМР) – 4  

Михайло Зубик («Копичинецькі ковбаси») – 4

Андрій Хоптовий («Копичинецькі ковбаси») – 4

Ігор Худзік («Копичинецькі ковбаси») – 4

Віталій Теереп (ФК «Ланівці-ОТГ») – 4

Андрій Дричик («Wyscout») – 4

Максим Харчук («Wyscout») – 4

Володимир Пушкаренко («Поділля») – 4

Дмитро Лопушняк («Вікторія») – 4

Арсеній Сташків («Юніори») – 4+1а/г 

Юрій Вигонський («Роял-Транс») – 4+1а/г

Дмитро Коропатницький («Wyscout») – 4+1а/г

Олег Колісник (ТМР) – 4+1а/г  

Петро Бадло («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Віктор Павлович («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Богдан Іванців(«Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 3

Богдан Бородиця («Вся Україна-Колос») – 3

Святослав Маракін (ГУНП) – 3

Руслан Мирончик («Вікторія») – 3

Юрій Петрик (ТМР) – 3

Вадим Пукас (ТМР) – 3

Олег Демчук («Поділля») – 3

Микола Когут («Поділля») – 3

Іван Цимбалістий («Поділля») – 3

Михайло Побережник (ФК «Хоростків»)  – 3

Назар Заверуха («Wyscout») – 3

Максим Паюк (ФК «Скалат-ОТГ») – 3

Михайло Ляхович (ФК «Козова») – 3  

Юрій Шимонович (ФК «Козова») – 3

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 3  

Андрій Шемилюк («Колос») – 3

Богдан Лірський («Роял-Транс») – 3

Володимир Федун (ФК «Скалат-ОТГ») – 3+2а/г

Михайло Саїк («Вікторія») – 2

Ігор Івасечко («Вікторія») – 2

Назар Максимчук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Олександр Семенишин (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Богдан Вітрук (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Роман Журибіда (ФК «Ланівці-ОТГ») – 2

Михайло Лукевич (ФК «Козова») – 2    

Володимир Грабчак («Роял-Транс») – 2 

Назар Стасюк («Роял-Транс») – 2

Петро Шпікула («Wyscout») – 2

Руслан Меньків (ФК «Озерна-1») – 2

Руслан Баб’як (ФК «Озерна-1») – 2

Михайло Масний (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Василь Котис (ФК «Скалат-ОТГ») – 2 

Роман Слободян («Автоцентр-88») – 2

Михайло Снятовський («Автоцентр-88») – 2

Микола Куріцький («Автоцентр-88») – 2

Назар Галько («Автоцентр-88») – 2

Тарас Сарабун (ФК «Скалат-ОТГ») – 2

Вадим Гондз («Копичинецькі ковбаси») – 2

Олександр Ждаха («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 2

Богдан Злочевський («Юніори») – 2

Юрій Пилипко (ГУНП) – 2

Роман Марчин («Автоцентр-88») – 1

Сергій Богородиченко («Агрон-Агропродсервіс-ветеран») – 1

Анатолій Яцина (ТМР) – 1

Іван Кружілка (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1

Петро Мороз (ФК «Ланівці-ОТГ») – 1  

Тарас Швець («Вся Україна-Колос») – 1

Андрій Струк («Вся Україна-Колос») – 1

Назар Ільчишин («Вся Україна-Колос») – 1

Дмитро Гром’як (ФК «Козова») – 1 

Олег Чепіжак (ФК «Козова») – 1 

Микита Дорофєєв («Копичинецькі ковбаси») – 1

Володимир Леськів («Копичинецькі ковбаси») – 1

Віталій Колцуняк (ГУНП) – 1

Михайло Копачівський (ГУНП) – 1

Вадим Стасюк («Роял-Транс») – 1

Андрій Мельник («Роял-Транс») – 1

Юрій Хомут («Роял-Транс») – 1

Ярослав Заблоцький (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Олександр Бульбін (ФК «Скалат-ОТГ») – 1 

Ярослав Заблонський (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Назар Скуба (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Павло Леськів (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Віталій Дем’янчук (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Віталій Хоменко (ФК «Скалат-ОТГ») – 1

Олександр Черній («Юніори») – 1

Юрій Сагайдак («Wyscout») – 1

Василь Чорний («Поділля») –1

Дмитро Сиротюк («Поділля») –1

Арсен Крупа (ФК «Скалат-ОТГ») – 1+1а/г

Петро Хомишин Вся Україна-Колос») – 1а/г

Василь Гураль (ФК «Озерна-1») – 1а/г

Павло Максимів (ФК «Скалат-ОТГ») – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон" Великогаї... 6 16
"Медобори" Зелене 6 11
"Нива" Теребовля 6 9
"Поділля" Васильк... 6 9
"Колос" Бучач 6 8
ФК "Трибухівці" 6 4
ФА "Тернопіль" 6 1
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Збруч-Агробізнес... 9 22
"Вікнини" Вікно 9 20
"Дністер" Заліщики 9 19
ФК "Нараїв" 9 18
"Поділля" В. Бере... 9 14
ФК "Бучач" 9 9
ФК "Копичинці" 8 7
"Галич" Збараж 9 6
"Фенікс" Біла 7 3
ФК "Борщів" 8 3
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Третя ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Вища ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Друга ліга
Тернопільська футзальна ліга. Сезон-202/21
Футзальна ліга. Перша ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2022?

"Агрон-ОТГ" В. Гаї322 (50,9%)

"Медобори" Зелене89 (14,1%)

"Нива" Теребовля55 (8,7%)

"Колос" Бучач46 (7,3%)

"Поділля" Васильківці40 (6,3%)

"Кристал" Чортків39 (6,2%)

ФК "Трибухівці"23 (3,6%)

ФА "Тернопіль"19 (3,0%)


Всього голосів: 633


Голосування закінчилось