Футбол - це більше, ніж гра

Насолоджуйтесь грою та будьте здоровими

← На головну

Вища футзальна ліга. 17 тур. Турнірна таблиця та бомбардири

1 березня 2020 р. 15:52

Пропонуємо до Вашої уваги результати матчів, турнірну таблицю та бомбардирів вищої Тернопільської футзальної ліги після 17-го туру.

***

 «Віго-Острів» (Острів) – «Агрон» (Великогаївська ОТГ) – 3:7 (2:3)

Голи: Тарас Даньків, 12, Петро Скобляк, 19а/г, Михайло Паюк, 38 – Валентин Білик, 8, 17, Тарас Червонецький, 19, Петро Скобляк, 23, 40, Віктор Ковалик, 34, Назар Процик, 36.

***

«Гермес 7» (Тернопіль) – «Микулинці-Булат» – 3:8 (2:2)

Голи: Роман Демків, 4, Ігор Квятковський, 14, 34 – Василь Барладин, 9, 19, 31, Віктор Сирник, 26, Сергій Богнар, 28, 29, Володимир Дитиняк, 37, Дмитро Жила, 37.

***

«Агронива-Біла» (Біла) – «Поділля-Starlife» (В.Березовиця) – 3:4 (1:1

Голи: Тарас Швець, 17, Юрій Заставецький, 36, Дмитро Стриєшин, 38 – Іван Абрамець, 19, Ігор Копцюх, 23, 38, Андрій Капелян, 32.

***

«Медобори» (Зелене) – «Алюр» (Тернопіль) – 4:5 (2:4)

Голи: Степан Клекот, 4, 17, Сергій Полянчук, 26, 40 – Тарас Дурай, 6, 16, 36, Євген Гурін, 9, Василь Молінський, 12.

***

«Говерла» (Дубівці) – «Себн-Скриня» (Тернопіль) – 0:2 (0:1)

Голи: Роман Кісіль, 20, 32.

***

Турнірна таблиця після 17-го туру

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Агрон-ОТГ" В. Гаї

17

13

1

3

79 - 35

40

2

«Алюр» Тернопіль

17

11

1

5

80 - 53

34

3

"Sebn-Скриня" Тернопіль

17

10

3

4

50 - 41

33

4

«Медобори» Зелене

17

10

0

7

65 - 49

30

5

«Гермес-7» Тернопіль

17

9

2

6

64 - 59

29

6

"Говерла" Дубівці

17

9

1

7

61 - 55

28

7

«Микулинці-Булат»

17

6

1

10

61 - 81

19

8

«Агронива-Біла»

17

6

0

11

58 - 67

18

9

«Поділля-Starlife» В. Березовиця

17

4

1

12

30 - 56

13

10

«Віго-Острів»

17

1

2

14

33 - 85

5

***

БОМБАРДИРИ

Степан Клекот («Медобори») – 28 м’ячів

Юрій Заставецький («Агронива-Біла») – 25

Микола Гнатишин («Говерла») – 24

Ігор Квятковський («Гермес-7») – 22

Євген Гурін («Алюр») – 21

Тарас Дурай («Алюр») – 21

Тарас Червонецький («Агрон-ОТГ») – 21+1а/г

Анатолій Гринченко («Говерла») – 13

Валентин Білик («Агрон-ОТГ») – 12

Віктор Ковалик («Агрон-ОТГ») – 12+1а/г

Андрій Захарчук («Алюр») – 11

Роман Кісіль ("Sebn-Скриня") – 11

Віктор Сирник («Микулинці-Булат») – 11+1а/г

Роман Шиптицький («Говерла») – 10

Володимир Яхван («Микулинці-Булат») – 10

Роман Демків («Гермес-7») – 10

Руслан Луцик («Агрон-ОТГ») – 9

Павло Денькович («Медобори») – 9

Тарас Німаш («Поділля-Starlife») – 9

Юрій Соколовський («Агронива-Біла») – 8

Богдан Цупер («Алюр») – 8

Павло Данилюк ("Sebn-Скриня") – 8 

Назар Процик («Агрон-ОТГ») – 8

Василь Барладин («Микулинці-Булат») – 8

Андрій Кондзьолка («Медобори») – 8+1а/г

Сергій Онуфрейчук («Гермес-7») – 8+1а/г

Тарас Даньків («Віго-Острів») – 7

Андрій Капелян («Поділля-Starlife») – 7

Сергій Полянчук («Медобори») – 7

Тарас Гром'як («Агронива-Біла») – 6

Ростислав Ціх («Медобори») – 6

Артем Вітович («Алюр») – 6

Олександр Паламар («Алюр») – 6

Віталій Кузьмак («Микулинці-Булат») – 6

Володимир Гриб («Микулинці-Булат») – 6

Любомир Вовк («Гермес-7») – 6

Віталій Паперовський ("Sebn-Скриня") – 6 

Михайло Карпа ("Sebn-Скриня") – 6 

Тарас Глухан ("Sebn-Скриня") – 6

Ігор Копцюх («Поділля-Starlife») – 6

Петро Скобляк («Агрон») – 6+1а/г

Андрій Долинний («Агронива-Біла») – 5

Богдан Слоневський ("Sebn-Скриня") – 5

Ігор Швець («Говерла») – 5

Володимир Гулюх («Микулинці-Булат») – 5

Володимир Дитиняк («Микулинці-Булат») – 5

Микола Жук («Гермес-7»/» Поділля-Starlife») – 5+1а/г

Василь Дзюба («Говерла») – 5+1а/г

Богдан Дацко («Віго-Острів») – 4

Володимир Лисий («Віго-Острів») – 4

Андрій Артем («Віго-Острів») – 4

Владислав Мороз («Гермес-7») – 4

Дмитро Коник («Агрон-ОТГ») – 4

Юрій Москалик («Агронива-Біла») – 4

Ростислав Чиряк («Медобори») – 4

Вадим Цінчик ("Sebn-Скриня") – 4

Юрій Клочак («Віго-Острів») – 3

Максим Паюк («Віго-Острів») – 3

Михайло Паюк («Віго-Острів») – 3

Андрій Ваврик («Поділля-Starlife») – 3

Дмитро Жила («Микулинці-Булат») – 3

Тарас Швець («Агронива-Біла») – 3

Сергій Богнар («Микулинці-Булат») – 3+1а/г

Петро Грабчак («Говерла») – 3+1а/г

Тарас Лещишин («Віго-Острів») – 2

Степан Матвійків («Агронива-Біла») – 2

Дмитро Стриєшин («Агронива-Біла») – 2

Сергій Фарботняк («Поділля-Starlife») – 2

Арсен Кривобедрий («Агрон») – 2

Олексій Захарчук («Аглюр») – 2

Андрій Повзун («Микулинці-Булат») – 1

Віталій Станкевич («Алюр») – 1

Василь Молінський («Алюр») – 1

Богдан Світовий («Віго-Острів») – 1

Назарій Галадза («Віго-Острів») – 1

Андрій Засєдко («Агронива-Біла») – 1

Борис Кучинський («Говерла») – 1

Іван Добривода («Медобори») – 1

Роман Йонко («Гермес-7») – 1

Віталій Берегуля («Гермес-7») – 1

Андрій Малик («Гермес-7») – 1

Петро Кривий ("Sebn-Скриня") – 1

Тарас Семенець («Агрон») – 1

Іван Рогаль («Агрон») – 1

Володимир Рудницький («Гермес-7») – 1

Олександр Була («Гермес-7») – 1

Олег Кузяк («Поділля-Starlife») – 1

Іван Абрамець («Поділля-Starlife») – 1

Андрій Козюк ("Sebn-Скриня") – 1а/г

← На головну
Вища ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
"Агрон-ОТГ" В. Гаї 7 15
"Медобори" Зелене 7 14
"Нива" Теребовля 7 13
"Рідна Борщівщина... 7 12
ФК "Тернопіль-ТНПУ" 7 11
"Поділля" Васильк... 7 10
"Збруч-Агробізнес... 7 9
"Зоря" Хоростків 7 7
ФК "Нараїв" 7 6
"Кристал-U-19" Чо... 7 0
Перша ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Колос» Бучач 6 18
ФК «Вишнівець» 6 15
ФК «Мельниця» Мел... 6 12
ФК «Трибухівці» 6 9
«Віго-Острів» Острів 6 4
«Нива» Підгайці 6 4
«Нива» Городниця 6 0
Друга ліга. Турнірна таблиця
Команда І Очки
«Збруч» Гусятинсь... 7 16
«Нічлава» Копичинці 7 15
«Поділля» В. Бере... 7 12
«Олімпія» Клювинці 7 9
«Колос» Зборів 6 8
«ПрофАгро» Кременець 7 6
ФК «Скала-Подільс... 5 3
ФК «Скалат» 6 1
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Вища ліга
Чемпіонат області 2021
Перша ліга
Чемпіонат області 2021
Друга ліга

Наші партнери

Хто на Вашу думку стане переможцем вищої ліги чемпіонату Тернопільської області сезону-2021?










Всього голосів: 645


Голосування триває до: 6 липня 2021 р. 14:51